Öğretmenler günü mesajları

Öğretmenler günü mesajları

Öğretmenler günü mesajları
Duygularınıza tercüman olacak en güzel 24 kasım öğretmenler günü mesajlarını sizler için dokun.org olarak bir araya getirdik. Sizde aşağıdaki mesajlardan beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz.

Öğretmenler günü mesajları için farklı seçenekler 24 Kasım tarihi ile beraber araştırılmaya başlandı. Baş öğretmen, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de anıldığı bu anlamlı gün 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları ile kutlanıyor. Henüz aradığı mesajı bulamış olanlar için 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajlarında en güzel ve farklı seçenekleri derledik. Sizler de anlamlı ve yeni 24 Kasım Öğretmenler günü mesajlarını tercih edebilirsiniz. İşte anlamlı, duygusal, kısa, uzun resimli ve resimsiz Öğretmenler Günü mesajları…

Bu Öğretmenler Gününde öğretmenlerinize gönderebileceğiniz birkaç anlamlı mesajları, sizler için listeledik. Aralarından birini seçip, size emek veren öğretmeninizle paylaşabilirsiniz.

7 Ayrı ülkeden 77 çeşit ɑrı gelse 777 çiçeğe konsɑ hiçbiri sizin kɑdɑr olmɑz öğretmenim. Öğretmenler gününüz kulu olsun.

ABC’lerden kırmızı, yeşil ve sarıya; Türkçeye ve matematiğe de daha söyleyemediğim nice emekleriniz için, söylemek istediğim tek şey kocaman bir teşekkür ederim olacaktır. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Allah’a şükrediyorum ki bana böyle harika bir anne ve aynı zamanda beni doğru yola iletmek için yanımda olan en iyi öğretmene sahibim. Öğretmenler Gününde sana en iyi dileklerimi sunuyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun anne.

Anne baba ne kadar kutsalsa Öğretmende o kadar kutsaldır. Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun…

Anne ve babamdan sonra en güvendiğim insana öğretmenime şükranlarımı sunarım.

Anne, sen benim için sadece bir anne değil aynı zamanda ilk öğretmenim oldun. Hayatta ne öğrendiysem hepsi sadece senin sayende. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Annem ve babam bana hayat verdi ama onu nasıl yaşayacağımı bana siz öğrettiniz. Karakterime dürüstlük, birlik ve tutku getirdiniz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Anneniz arkadaşınız ve aynı zamanda öğretmeniniz olduğu zaman hayat çok güzeldir. Hayatıma bu kadar çok anlam kattığın için teşekkürler anne. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Bana baba, anne, koruyucu ve yol gösterici oldunuz. Her şey için teşekkürler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bɑnɑ bir hɑrf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kɑdɑr köleniz olurum…Öğretmenler gününüz kulu olsun.

Bana bu hayatta her zaman yön veren ve yönlendiren canım annem. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Bana hayal kurmayı öğreten, içimdeki umuda ilham veren, bu hayatı güzelleştiren sadece sizin deteğinizdir. Desteğiniz için sonsuz teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bana hayatı öğreten ve insanlığa faydalı birey olmama yardımcı olan canım öğretmenimin, Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Bana hayatta başarılı olmayı öğretip, bugünlere gelmeme yardımcı olan öğretmenim, sizin ve diğer tüm öğretmenlerin, Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Bana her zaman daha yüksek hedefler koymam ve tüm enerjimle hedeflerimin peşinden gitmem için ilham veren mükemmel bir insansınız. Öğretmenler Gününde size en iyi dileklerimi gönderiyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bana okumayı yazmayı hatta sol elimi, sağ elimden ayırt etmeme yardım ettiniz. Neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlamama rehberlik ettiniz. Bana büyük hayaller kurma ve gökyüzündeki en büyük kuş gibi yükseklere uçebileceğim hayalini kurdurdunuz. Bugün size çok minnettarım öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bana sevmeyi sevip de sabır etmeyi öğreten sensin. Bu yüzden Öğretmenlik mesleği sana çok ama çok yakışıyor.

Bana sürekli ilerlemenin, anlık mutluluktan daha kalıcı olduğu dersini verdiniz. Bu duygu için size ne kadar teşekkür etsem az kalır. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bana ve yetiştirdiğin diğer çocuklara verdiğin sonsuz emek ve sabır için teşekkür ederim. Öğretmenler Günün kutlu olsun anne.

Başarılı bir neslin yetişmesine yardımcı olan bütün öğretmenlerin, Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Başarımın ödülü, sadece öğretmenime aittir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Başöğretmen Atatürk’ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, başarılarınız daim olsun.

Beni her yönden tamamlayan sadece sensin. Hayatımda bana rehberlik etmek için her zaman yanımdaydın. Öğretmenler Günün kutlu olsun sevgilim.

Benim asıl anlatılacak yanım öğretmenliğimdir. Topluma, milletime ben, öğretmenlik yapabiliyorsam, beni onunla anlatın. Yoksa kazandığım zaferler, yaptığım öteki işlerle beni anlatmanız pek önemli değildir. (Atatürk)

Benim gibi öğrencileri motive etmek için son derece benzersiz bir taktiğiniz var. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

benim için her zaman bir öğretmenden çok daha fazlası, bir akıl hocası, aile ve bazen arkadaş oldunuz. Öğrettikleriniz benim için çok kıymetlidir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Benim için Öğretmenler Günü, motivasyon kaynağım olan canım öğretmenimi tebrik etmek içindir. Sizin rehberliğiniz ve desteğiniz olmasaydı hayatım tamamen farklı olabilirdi. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bir çocuk, bir öğretmenle tanışana kadar iyi ve doğru bir insan olarak büyüyemez. Bütün öğretmenlerin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Bir öğretmen bilgelik, sevgi, anlayış tohumlarını eker ve günden güne bu tohumların büyümesine izin verir. Beni, bugün olduğum kişi yapıp yetiştirdiğiniz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bir öğretmen olarak bugun olduğumuz kişi olmamıza yardım ettiniz. Size minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bir öğretmen, geleceği özverili bir şekilde şekillendirdiği için çok kutsaldır. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bir öğretmen, sevgiyle çalışması ve özverisiyle dünyayı daha iyi bir yer haline getirebilir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bir öğretmenden çok daha fazlası olup, bugün olduğumdan daha iyi bir insan olmam için beni şekillendiğiniz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bir öğretmeni unutulmaz yapan şey öğrencisinin yüreğine dokunmasıdır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Biricik öğretmenim canım öğretmenim iyiki varsın iyiki benimlesin. Sağol varol öğretmenler günün kutlu olsun.

Bize bir eğitmen olarak rehberlik ettiniz, koruyucumuz gibi güvence altına aldınız ve hayatın her aşamasında bizi bir koç gibi motive etmeyi başardınız. Dünyadaki tüm sevgiyi, saygıyı ve takdiri hak ediyorsunuz. Sevgili öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bizimle hayatı paylaşan; bize hayatı öğreten, birey olma çabasında yol gösteren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Bizimle hayatı paylaşan; bize hayatı öğreten, birey olma çabasında yol gösteren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Bizlere göstermiş olduğunuz sonsuz sabır, inanç ve hoşgörü için teşekkür ederiz. Gösterdiğiniz o inanç, bugünkü başarılarımızda bizler için en büyük motivasyon kaynağı olmuştur. 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Böylesi zor ve meşakkatli bir görev üstlenmek herkese nasip olmaz. 24 Kasım öğretmenler gününü tebrik ederim. İyi ki varsın.

Bu dünyanın en güzel öğretmenine ve annesine sahibim. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Bu güzel mesaj, okulumuzda hizmetleri çok takdir edilen ve güzel öğretisi ile okulumuzun gözdelerinden olan canım öğretmenim içindir. Öğretmenim, hizmetiniz için tüm kalbimle teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bu hayatta tanıdığım muhteşem olan sevgili öğretmenime, motivasyonunuz ve rehberliğiniz için çok teşekkür ederim. Siz olmasaydınız, şu anda hayatta olduğum yerde olamazdım. Tüm başarımı sadece size borçluyum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bu kadar samimi bir öğretmen olduğunuz için teşekkür ederim çünkü; başarımın tek nedeni bu olabilir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bu kutsal mesleği icra eden tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun. Sizler gelecek nesli yetiştiren toplumun en önemli bireylerindensiniz… Hepinizi tebrik eder ve isteklerinizin gerçek olmasını dilerim…

Bu Öğretmenler Gününde, bize harcadığınız tüm sıkı çalışma, çaba ve özverinin takdire şayan olduğunu gerçekten bilmenizi istiyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bu Öğretmenler Gününde, hayatımın her anında bana destek olduğunuz için kendimi çok şanslı ve mutlu hissettiğimi bildirmek istiyorum. Size çok mutlu bir Öğretmenler Günü diliyorum.

Bugün daha mutlu, daha huzurlu ve daha anlayışlı olmaya odaklanmış bir insanım; çünkü hayatımda gerçekten en özel öğretmenin en anlamlı günü. Öğretmenler Günün kutlu olsun hayatım.

Bugün olduğum kişi olmama sebep olan, sadece öğretme tutkunuzdur. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bugün öğretmenler günü ve bende dahil tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun. Nice yeni nesillere.

Bugün, tüm çabaların için sana teşekkür etmek istedim. Her şeyi bir kenara bırakıp bugün çok özel hissetmen için uğraşacağım. Sen dünyanın en iyi öğretmenisin. Öğretmenler Günün kutlu olsun sevgilim.

Bugün, yaptıkları her şeyde kendilerini feda eden sizin gibi öğretmenlere sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Bu yüzden verdiğiniz her şey için teşekkür ederim öğretmenim. Öğrenciniz olduğum için minnettarım. Elimden gelenin en iyisini yapmam için beni teşvik ettiğiniz ve bana kendimi geliştirme tutkusunu aşıladığınız için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bugünlere gelmem konusunda emeğiniz çok büyük öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun..

Bunca yıldır benimle bilgilerinizi paylaşma şekliniz sizi benim için en özel öğretmen yapmaya yetiyor. Size sonsuz teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Bütün emekçi öğretmenlerin, Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Büyürken zihnimdeki düşüncelerin şekillenmesine her zaman yardımcı oldunuz. Bana öğrettiğiniz her ders, yeni şeyler öğrenip hayatta ilerlememe yardımcı oldu. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Canım anneciğim, hem annem hem öğretmenim olduğun için çok teşekkür ederim. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Cumhuriyet sizden “fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür” nesiller ister. (M.Kemal Atatürk) Öğretmenler gününüz kutlu olsun

Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarlığı Gösteren Sizlere Çok Borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Derslerde ve sınavlarda daha iyi performans gösterebilmek adına bana her gün ilham verdiğiniz için teşekkür ederim. Bana sadece kitapları öğretmediniz, bana aynı zamanda hayat dersleri de verdiniz. Yaşadığım sürece size minnettar olacağım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Derslerinize katılmaktan büyük gurur duyduğumu söylemek istiyorum. Bana böyle değerli şeyleri dostça öğrettiğiniz o günler hayatımın en güzel günleriydi. Benim için her zaman en iyi ve en samimi insan olduğunuz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Doğduğumda sadece bir anne olmadın, bildiğim en küçük şeyi bana öğreten öğretmenim de oldun. Bana kattığın her şey için teşekkür ederim anne ve Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Doğruya, güzelliğe, odur yolu gösteren odur hep geleceğe güvenle gülümseyen. Bir ana, bir babadır çocuklara sunulan. Odur eli öpülen, odur fedakâr insan. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Dünyanın en degerli varlıkları olan siz Öğretmenler! Bugün, Türk Öğretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!

Dünyanın en iyi öğretmeni, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. Sürekli benimle ilgilenip, bana cesur olmayı öğrettiğiniz için teşekkür ederim.

Dünyanın en kutsal işini yapan canım öğretmenim, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

Eğitim kurumları sadece aracıdır. Öğrenmemiz için bütün emeğini sarf eden sadece öğretmenlerdir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Elimi tutan, bana yol gösteren ve beni her koşulda anlayan bir annem olduğu için çok şanslıyım. Benim için her türlü fedakarlığı yapan tek kişi sensin. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Emekli oldun diye unutulduğunu asla düşünme. Sen o kadar mükemmel bir öğretmen oldun ki, emeklerin yıllar boyunca büyümeye devam edecek. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

En ilham verici öğretmenime mutlu bir Öğretmenler Günü diliyorum. Her şey için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

En iyi öğretmen, eğitimi kitaptan değil yürekten öğretir. Harika bir öğretmen olduğunuz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

En iyi öğretmenler size her zaman sorularınızın cevabını vermezler; çünkü içinizde cevabı kendiniz bulma arzusunu ateşlerler. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Fedakar öğretmenim, emeklerinin karşılığını vereceğime söz veriyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Fedakarlığınız için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Geleceğime adım adım yürürken, hala bana yıllar önce verdiğiniz yaşam derslerinden ilham alıyorum. Bana öğrettiğiniz her şey, yaşamım için en değerli pusula olmaya devam ediyor. Sizi iyi ki tanımışım. Gününüz kutlu olsun.

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Güzel ve bir o kadar da başarılı kadın, Öğretmenler Gününü tebrik ederim.

Harika bir akıl hocası oldunuz ve yaptıklarınız harika bir öğretmen olarak izlenmeye değerdi. Hayatımın geri kalanında sizi her zaman takdir etmeye devam edeceğim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Hayatım boyunca bana harika bir akıl hocalığı yapmış olan sevgilime çokça sevgilerimi gönderiyorum ve Öğretmenler Gününü kutluyorum.

Hayatım boyunca bana verdiğiniz emeklerin karşılığını vermemin imkanı yok belki ama size olan sevgimi birkaç cümleyle anlatabilirim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Hayatım, böylesi güzel ve zorlu bir görevi yaptığın için çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Severek özveri ile yaptığın bu meslekte hayatın boyunca mutlu olman dileği ile 24 Kasım Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.

Hayatım, bu ilk Öğretmenler günün, sağlık ve başarı ile daha nice Öğretmenler Gününe erişmen dileğiyle…

Hayatıma girdiğin zamanlardan beri yol gösterici bir rehbere hiç ihtiyacım olmadı; çünkü sen benim çok güzel yönlendirdin. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Hayatımda harika bir akıl hocası olduğunuz için size minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. Her zora düştüğümde ve sıkıştığım zamanlarda bana her zaman doğru yolu gösterdiniz. Sizi tanıdığım için çok şanslıyım.

Hayatımda sizin desteğiniz olmasaydı,asla bu kadar başarılı olamazdım. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Hayatımda sizin kadar iyi kalpli ve anlayışlı bir öğretmen görmedim; çok iyi ve her zaman motive edici oldunuz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Hayatımda tanıdığım en güzel öğretmenin, öğretmenler günü kutlu olsun.

Hayatımı yönlendirip beni, başarılı bir birey yaptığınız için çok teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun

Hayatın zorlu yolunda bilgilerinizi ve desteğinizi hiçbir zaman üzerimmen çekmediğiniz için size minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Hayatın zorlu yolunda neyin yanlış neyin doğru olduğunu bana gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Hayatında en sevdiğin öğretmenini bulduğunuzda gerçek anlamda tamamlanmış hissedersiniz. Ben bu konuda kendimi son derece şanslı buluyorum; çünkü sen benim annem ve en iyi öğretmenimsin. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Hayattaki tek idolüm canım öğretmenimin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Her zaman bir ruhu nasıl aydınlatacağını tam olarak bilen nadir bir eğitimci oldun. Öğretmenler Günün kutlu olsun sevgilim.

Her zaman daha iyi olmam, daha çok çalışmam ve harika bir geleceğimin olması için bana destek oldunuz. Siz gerçekten dünyanın en iyi öğretmenisiniz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Her zaman sizin kadar harika, sizin kadar ilham verici, sizin kadar sevgi dolu bir öğretmene sahip olduğum için çok şanslı hissediyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Herkesin altın gibi bir kalbi ve eminim ki sizin kadar özverisi yoktur. Siz sadece müfredattan çok daha fazlasını öğreten gerçekten ilham verici bir perisiniz. Bu yüzden sıkı çalışmanızı, çabanızı ve özeninizi çok takdir ettiğimi bilmenizi istedim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Herkesin kendine göre bir zevki vardır. Kimi bahçe ile meşgul olmak, güzel çiçekler yetiştirmek ister. Bazı insanlar da adam yetiştirmekten hoşlanır. (M.Kemal Atatürk) Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Heykeltıraş mermere ne ise öğretmen de çocuğa odur. (Addison) Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

İçimizdeki en iyi duyguyu paylaşmak için harcadığın sıkı çalışma ve çabanın karşılığı olamaz. Olsaydı bile asla geri ödeyemezdim. Sadece senin gibi bir öğretmene sahip olduğum için çok şanslı olduğumu biliyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

İçimizdeki en saf duyguyu ortaya çıkarabilmek için gösterdiğiniz tüm çabalar ve sabırla çalışmalarınızın kıymeti, kelimelerle anlatılamaz. Sizin gibi bir öğretmene sahip olduğumuz için minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

İçimizdeki en ulaşılmaz olan cevheri ortaya çıkarmak için harcadığınız tüm çaba ve zor işler asla birkaç cümleyle ödenmez. Sizin gibi harika bir öğretmene sahip olduğum için çok şanslıyım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

İdeallerin ile çıktığın bu yolda başarı sağlayarak çok güzel yerlere geldin. Çocuklara olan sevgini bilgi ile yoğurarak geleceğe ışık oldun ne mutlu sana ne mutlu öğrencilerine! Öğretmenler Günün Kutlu Olsun. Nice 24 Kasımlara…

İlk öğrenme süreci evde başlasa da en az aile kadar öğrenmemize yardım ettiğiniz için size minnettarım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

İnsan ağaç dikmeyince meyve vermesini bekleyemez. Her yıl yeni yeni ağaçlar diken sevgili öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü kutluyorum.

İyi bir eğitim herkesi değiştirebilir, iyi bir öğretmen her şeyi değiştirebilir. Hayatlara dokunan özel insan. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun!

İyi bir öğretmenin etkisinin asla azalmayacağını söylerler. Her şey için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Kelimeler bize verdiğiniz bilginin karşılığını asla ödeyemez ve biliyorum ki ne yaparsak yapalım emeklerinizin karşılığı ödenmez. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Korkulu rüyam olan matematik konusunu benim için kolaylaştırdığınız için ve bir şeyler öğrenene kadar sabrınızı kaybetmediğiniz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet, henüz bir millet adını alma yeteneğini kazanamamıştır. (Atatürk)

Ne zaman işleri yoluna koyma konusunda tedirgin olsam, siz her zaman oradaydınız ve zamana ihtiyacım olduğunu bana anlattınız. Size en iyi dileklerimi gönderiyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. Umarım aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli ve mutlu anlar yaşarsınız.

Notlarım her zaman istediğiniz düzeyde olmasa da, sizi temin ederim ki sizin gibi bir öğretmene sahip olmak gerçekten çok mutlu ediyor. Bana emek vermekten asla vazgeçmeyeceğinizi biliyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

O sımsıcak sevgin her şeye değer öğretmenim hele o şefkatli bakışların içimi ısıtır öğretmenim sensin benim en iyi öğretmenim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Olabileceğim her şey olmama yardım ettiğiniz için teşekkür ederim. Sizin sayenizde geleceğimin parlak olacağını görebiliyorum, Her şeyden önce bana ışığınızı yaymayı öğrettiniz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Öğrenci ruhunu kendi ışığıyla nasıl aydınlatacağını tam olarak bilen mükemmel eğitimcinin, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Öğrencilerini her zaman herkesten üstün tutan ve onların geleceğini şekillendirmek için çok çalışan bu en özel öğretmene sevgi ve saygımı gönderiyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Öğretim, içgüdüsel bir sanattır ve sen bu sanatı gerçekten çok iyi icra ediyorsun. Bütün güzel başarılar seninle olsun aşkım.

Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir. Nice öğretmenler günlerine.

Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Öğretmen demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper öğretmenler gününüzü kutlarım.

Öğretmen olmak kolay bir meslek değil ve harika bir öğretmen olmak kesinlikle birçok şeyden zordur ama siz gerçekten her anlamda harika bir öğretmensiniz. Çok mutlu bir Öğretmenler Günü geçirmenizi diliyorum.

Öğretmen ve annenin birleşimi gerçekten bir nimet olmalı. Sen bu hayatta isteyebileceğim en iyi anne ve en iyi öğretmensin. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Öğretmen, taze ruhları işleyen ustadır. Nesiller yaratır; ülkeler değil, gönüller fetheder. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Öğretmen, toplumun meşalesidir ve asla değişmeyecek olan, hepimizin sadece onların ışığıyla aydınlanmasıdır. Bütün öğretmenlerin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Öğretmenim olduğunuz için gerçekten çok şanslıyım. Daha iyi öğrenci ve en önemlisi daha iyi insan olmak istemem için elinizden geleni yaptınız. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Öğretmenim, beni sabır ve sevgiyle yetiştirdiniz. Benim yetiştirirken yaptığınız her şey için sonsuza dek minnettar olacağım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sɑğlık ve mutluluklɑr diler, ellerinizden öperim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Öğretmenim, her zaman çok çalışıp iyi notlar almam için çok emek verdiniz. Sizi daima hatırlayacağım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Öğretmenler Günü gibi özel bir günde, bir öğretmene sahip olmam gibi en büyük desteğim olan sevgilime en içten duygularımı iletmek istiyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Öğretmenler Günü kutlamaları bugün sana sıcak dileklerimi gönderdikten sonra tamamlandı; çünkü benim için en kıymetli öğretmen sadece sensin. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Öğretmenler Günü kutlamaları için ilham kaynağım ve enerjim olan anneme minnettarlığımı iletmezsem olmazdı. Öğretmenler Günün kutlu olsun anne.

Öğretmenler Günü vesilesiyle hayatımın anlamına iyi dileklerimi göndermek istiyorum; çünkü benim için her zaman güçlü bir destekçi, motivasyon kaynağı ve en güzel öğretmen sadece sensin. Öğretmenler Günün kutlu olsun

Öğretmenler günün kutlu olsun bana sevgiyi aşkı öğreten kadın!

Öğretmenler Gününde sana en içten dileklerimi gönderiyorum sevgilim. Bugün ikimiz için çok anlamlı bir gün olsun. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. Sizden bu kadar çok şey öğrenmek benim için bir onurdur. Her konuda ilham verdiğiniz için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Öğretmenler parlayan yıldız gibidir. Etrafına sürekli ışık saçar. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Öğretmenler!… Cumhuriyet, fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir. (M.Kemal Atatürk) Öğretmenler gününüz kutlu olsun

Öğretmenler; Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır… (M.Kemal Atatürk) Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Öğretmenlerin en güzeli canım sevgilim. Günün kutlu olsun.

Öğretmenlik mesai saatleri olan bir iş değildir; çünkü ne zaman bir sorunumuz olsa her zaman cevapladınız. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun

Önüne çok güzel fırsatlar çıkmana rağmen sen öğrencilerini seçtin, onların yolculuğunda bir ışık olmak istedin. Yaşadığın zor şartlarda bile bir an olsun ideallerinden ve hayallerinden vazgeçmedin. Seni ayakta alkışlıyorum dünyanın en güzel ve en iyi öğretmeni. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.

Rehberliğiniz ve bilgi ışığınız, sayesinde sonsuz öğrenme isteğimden dolayı mutluluk duyuyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Sabırla beni bugünlere getirdiğin için teşekkür ederim öğretmenim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Sabrını ve sevgisini öğrenim hayatımız boyunca bizden esirgemeyen, fedakar öğretmenlerimiz! Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun!

Sadece bu fırsatı size anlamlı bir mesajı göndermek için kullanmak istiyorum, böylece öğretmenler günü kutlanırken size olan hayranlığımı gösterme fırsatını elde etmiş olacağım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Sadece senin gibi bir öğretmen böyle mucizeler yaratabilirdi. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Sana çok seviyorum öğretmenim. Sizin gibi değerli bir insanla tanıştığım için çok şanslıyım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Sen bahçemde tek gül, kalbimde tek cansın. Öğretmenler gününüz kutlu olsun canım öğretmenim.

Sen benim için yaşayan her türlü ilham kaynağı oldun. Doğruluk derslerin, sonsuza kadar kalbimde saklayacağım şeylerdir. Bunu asla değiştiremezsin. Öğretmenler Günün kutlu olsun sevgilim.

Sen her zaman umut ışığıyla bir ruhu aydınlatmasını bilen mükemmel bir öğretmen oldun. En çok değer verdiğim öğretmenimin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Sen işini çok iyi yapan, öğrencilerini severek bilgiyi aktaran ve onları koruyup kollayan bir meleksin. Bu özel günde her şeyin gönlünce olması dileğiyle başarı ve esenlik dilerim.

Senin gibi harika bir öğretmene sahip olduğum için çok şanslıyım. Çabalarınız ve anlayışınız paha biçilemez. Bugün, ileride nerede olacağımı merak ediyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Sevgili öğretmenim, hayatım boyunca beni desteklediğiniz ve aydınlattığınız için çok teşekkür ederim. Bir ömür boyu sizin onayınızı alabilseydim, sürekli olarak yaptığım şekilde başarılı olmaya devam ederdim. Harika bir Öğretmenler Günü geçirmeniz dileğiyle. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun

Sevgili öğretmenim, öğretilerinizle yolumu aydınlattığınız ve beni sorumluluk sahibi kendine güvenen bir insan yaptığınız için teşekkür ederim. Çok mutlu bir Öğretmenler Günü geçirmenizi dilerim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Sevgili öğretmenlerim, hayatım boyunca bana çok şey öğrettiniz. Bugün bu seviyeye geldiysem, hepsi sadece sizin sayenizde. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun

Sevgilim Öğretmenler gününü kutlar, böyle bir kutsal bir vazifeyi icra ettiğin için seninle gurur duyuyorum.

Sevgilim, hayatımızda bir nimet olduğunu bilmeni istedim. Seni çok seviyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Sevgilimin Öğretmenler Günü kutlu olsun. Hayatıma girdiğin ve hayatımı iyilikle aydınlattığın için teşekkür ederim.

Sıkı çalışma ve özveriyle ilham veriyorsunuz. Sizin gibi bir öğretmenin verdiği değerler ve beceriler sayesinde bugün olduğum kişiyim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Sınıfta bilgi ve kültür öğreten canım sevgilim. 24 Kasım öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım. Kal sağlıcakla.

Siz bana öğretene kadar hiç duymadığım ve bilmediğim çoğu konuyu bana öğrettiğiniz için size minnettarım. Öğrenmeyi, benim için her zaman eğlenceli hale getirdiniz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Siz benim hayatımın ışığı, ilhamı, rehberi ve umudusunuz. Benim öğretmenim olduğunuz için çok şanslıyım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Siz bir baba ve eğitimde var olan bir akıl hocası oldunuz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Siz Ogretmenler “sevgi Elcileri”siniz. Sınıfta yasama sevinci, Toplumda Huzur, Ülkede Barış, Meslektaşları arasında demokratliğin Simgesisiniz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Siz tanıdığım en iyi öğretmensiniz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Siz, çok özel bir öğretmensiniz ve öğretme tarzınız son derece nadir görülen şekilde. Anlayışınızı ve öğretme tarzınızda olan inceliği seviyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Siz, öğretmenler gününü kutlarken ben bugün her zamankinden daha çok heyecanlıyım. Size uzun ömür ve sağlık diliyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Size huzur ve mutluluk diliyorum, harika bir öğretmensiniz ve bu hayatta her zaman en iyisini hak ediyorsunuz. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun..

Sizin gibi beni sadece hedefime ulaşmaya iten değil, aynı zamanda her adımda destekleyen bir öğretmenim olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bugün sizi özverili, tutarlı ve sınıftaki en bilge kişi olduğunuz için kutluyorum. Öğrenciniz olduğum için size minnettarım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Sizin gibi bir öğretmenim olduğu için Allah’a şükrediyorum, o özel enerjinizi bana harcamasaydınız bugün nasıl bir insan olurdum merak ediyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Sizin gibi bir öğretmenle tanıştığım için şanslı bir insanım. Harika öğretmenimin, Öğretmenler Gününü kutlarım.

Sizin gibi çok bilgili bir öğretmen, her zaman nadir bulunur. Hayatımda gösterdiğiniz tüm çaba için teşekkür ederim. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Sizin gibi mükemmel bir insanın her zaman karşıma çıkmayacağını çok iyi biliyorum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Sizin kadar harika bir öğretmenim olduğu için çok şanslıyım. Keyifli anlarla dolu bir Öğretmenler Günü geçirmenizi diliyorum.

Sonunda sizi anlamlı bir şekilde kutlama fırsatını buldum. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Tüm başarılarımı, bugün bulunduğum yerde olmama sebep olan en değerli anneme ve en ilham verici öğretmenime adıyorum. Öğretmenler Gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Tüm bildiklerini bize öğrettin, millete faydalı bireyler ettin, kalemi kılıçtan çok keskinlettin, çareler ürettin sen öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Tüm sevgim, tüm başarım sadece senin sayende anne; çünkü hayatın her adımında benim öğretmenim oldun. Öğretmenler Gününde sana en iyi dileklerimi gönderiyorum. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Vatan bir okulsa ilk nöbettesin, ilim denizinde hep seferdesin, kutsal mesleğinle gönüllerdesin. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Yarınımızın temellerini atan mükemmel insan, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek analarla öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN…

Yol arkadaşıma Öğretmenler Gününde en içten dileklerimi ve sevgimi gönderiyorum. Sen benim rehberimsin. Öğretmenler Günün kutlu olsun.

5/5 - (2 votes)
(Visited 174 times, 1 visits today)
Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir