Sevgiliye güzel mesajlar

Sevgiliye güzel mesajlar

Sevgiliye güzel mesajlar
Duygularınıza tercüman olacak sevgili için söylenebilecek en güzel mesajları sizler için dokun.org olarak bir araya getirdik. Sizde aşağıdaki mesajlardan beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz.

Aşağıda sizin için hazırladığımız aşk sözleri, herhangi bir durumda hayatınızdaki “o” için mükemmel bir hediye olacaktır. İster yakın zamanda sevgili olmuş olun, ister yıllardır evli olun, aşk ve sevgi ile ilgili bu romantik sözlerden herhangi birini ona söylemeniz, ilişkinize anlam katacaktır. Onu ne kadar sevdiğinizi hatırlatmak için bu sözleri onun için en sevdiği eşyasının içerisine koyarak ya da kısa mesajla gönderebilirsiniz. İçinizde yaşadığınız duyguları karşı tarafa yansıtma konusunda zorlanıyorsanız, doğru adrestesiniz. Yoğun duygularınıza tercüman olabilmek için birbirinden farklı ve anlamlı aşk dolu sözleri, sizler için bir araya getirdik. Aşağıdaki aşk dolu sözlerden favorinizi seçerek, hatta dilerseniz kendi cümlelerinizi de ekleyerek sevgilinizle paylaşabilirsiniz.

Açık çay içerdi hep… Demli olunca bardağın karşısından beni göremediği için…

Ağzımın tadı yoksa, hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin.

Aklımdan başka gidecek yerim yok mu senin?

Aklımdan her geçtiğinde bir yıldız alabilseydim, eminim şimdiye kadar tüm galaksiye sahip olurdum.

Anlam katan sensin güneşin doğuşuna ve batışına!

Aramızda paylaştığımız her şeyin günler geçtikçe büyümeye devam etmesi için dua ediyorum.

Aramızdaki ışıltıyı ve aşkımıza olan inancı seviyorum. Herkesin sahip olmak istediği harika bir insansın. Senin gibi mükemmel bir insanı tanıdığım için kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum. Seni seviyorum.

Aramızdaki mesafe çok az şey ifade ediyor çünkü seni burada ve başka her yerde sevmeye devam ediyorum.Seni şimdi ve sonsuza kadar seveceğim. Bana dönmeni beklerken sana olan aşkım bir an olsun azalmadı. Aramızdaki mesafenin özlemi ne kadar sürerse sürsün, her zaman senin için burada olacağım.

Arkadaş istemiyorum, para istemiyorum, sadece seni istiyorum. Seni çok seviyorum.

Artık, peri masallarının gerçek olduğuna inanıyorum; çünkü sana sahibim.

Aşk da sen; hasret de sen, ben de sen!

Aşk dolu bakan gözlerine daldığımda, neden yaşadığımı hissediyorum.

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır.

Aşk iki kalbin birlikte ritmi yakalamasıdır. Sevgiliye Sözler Tıpkı ikimizin kalbi gibi.

Aşk karnımı doyurmuyor belki ama ruhumu öylesine tok tutuyor ki Prensesim.

AŞK kelimesinin ne kadar güçlü olduğunu ve romantik aşkın gerçek anlamını anlamamı sağladın. Bu kadar nazik, anlayışlı ve sevgi dolu bir insan olduğun için teşekkürler. Seni seviyorum bebeğim.

Aşk kendinden vazgeçerek biz olanların değil, benliğini koruyarak bir olanların yazdığı bir hikayedir.

Aşk sabahlara kadar uyumamak değildi aslında. Her sabah uyandığında; yaşamaktan önce onun gelmesiydi aklına.

Aşk, hiç bu kadar doğal olmamıştı. Daha önce senin kadar muhteşem, tatlı, sevgi dolu, eğlenceli ve akıllı birini tanımadım ve her günümü seni hak etmek için elimden gelenin en iyisini yaparak geçirmeyi umuyorum. Sen en büyük şansımsın.

Aşk, kelimelerle ifade edilebilecek bir şey değildir. Aşk, davranışlarla gösterilen ve kalple hissedilen bir duygudur. Sana ne kadar sevildiğini hissettirdiğimi bilmiyorum ama inan bana canım, sen hayatımdaki en değerli insansın. Seni seviyorum.

Aşk, seninle güzel bir tanem. Sen, benim ömrüme ömür katan nefesimsin.

Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, bir de sen varsın ya bir tanem dünyada kimse böyle sevemez.

Aşkım, kalbimdeki arzu, kalbimin anahtarlarını elinde tutan tek kişi sensin. Seni sevmek hayatımda verdiğim en iyi kararlardan biriydi; çünkü o büyük sevgim bana seni hatırlatmadan hiçbir gün geçirmiyor. Sabahları ilk aklıma gelen, akşamları ise son düşündüğüm kişi sadece sensin. Seni düşünmek, hayatıma çok fazla neşe ve mutluluk getiriyor ve hiçbir şey bu duyguyla karşılaştırılamaz. Şu anda ayrıyız ama sonsuza kadar ayrı olmayacağız. Umarım en kısa zamanda görüşürüz sevgilim. Seni seviyorum

Aşkımızı tarif edecek milyonlarca kelime var ama benim için en anlamlısı, sonsuz olması.

Aşkın bin bir tanımını sözlüklerde bulabilirsin ama inan bana, sahip olduğum aşk diğerlerinden çok farklı. Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmaya koca bir ömür yetmez. Şimdilik benim için özel olduğunu bil yeter.

Aşkın sayesinde sevgilim, en yüksek dağa tırmanıp en büyük sorunları bile çözebilirim. Senin sevgin ve ortak hayatımız bana amaç ve büyük bir kararlılık veriyor.

Aşkların en soylusu birken birçok olandır sevginin en güzeli paylaşılan emekleri aşkların en soylusu birken birçok olandır çıkarsız ve sınırsız paylaşılan yürektir.

Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.

Aynı şehirde sen varsın, ben varım ama biz yokuz.

Bak gözlerime, gözlerin gözlerime deysin, gözlerin gözlerim olsun sevgilim. Gözlerin son gördüğüm gözler olsun ey sevgilim.

Balıkların sevgisini bilir misin? Birbirine dokunamazlar ama sevgilerini hep yüreklerinde hissederler. Bende şimdi sana dokunamıyorum çünkü sen hep yüreğimdesin.

Bana nefes almayı unutturuyorsun.

Bana verdiğin sevgi asla bitmeyecek. Herkesin dilediği sevgiyi ve özeni bana verdiğin için teşekkürler.

Bana yaşamak değil sadece sensiz nefes almak bile yasak bebeğim, sensiz nefes almak yanında elini tutmaktan daha zor sevgilim.

Başkaları en büyük başarılarından ve en çok gurur duydukları şeylerden bahsettiklerinde aklıma gelen tek şey sensin.

Bazen sadece gözlerimi kapatıp benimle olduğun için Allah’a şükrediyorum.

Bazen uzakta olduğun için çok üzülüyorum; çünkü seni ve paylaştığımız tüm güzel zamanları özlüyorum ama sonra kendime bu kadar özel birine sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu hatırlatıyorum. Şu anda birlikte olmayabiliriz ama her zaman senin düşündüğünden daha harika ve inanılmaz anılar biriktireceğimize inanıyorum. Ayrı olsak bile, ben her zaman senin için burada olacağım. Seni sonsuz bir sevgiyle seviyorum.

Bebeğim, seni rüya gibi gözlerle bana aşkla bakarken yakalamaya bayılıyorum.

Bedenim zindanlarda olsa bile senin sevgin yüreğimi götürür dünyanın her yerine sevgilim.

Beklemek lazım… Gönlü hoş tutanı, gönülde yer bulanı, başka gönülde gözü olmayanı…

Belki çok uzağımdasın, belki dokunamıyorum ama her gece kalbimde uyuyorsun.

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama benim için dünyalar kadar önemlisin.

Belki dünyanın sonu değilsin ama sen benim solumda bir dünyasın.

Ben senin sevgilin, eşin, baban, ağabeyin ve arkadaşınım. Biri bitse biri kalır. Seni her zaman seveceğim.

Ben, istemem öyle iki günlük sevgili. Yüreğin varsa, bir ömür sev beni.

Benden çok uzaktasın ama bu sana karşı hissettiklerimi hiçbir zaman değiştirmedi. Seni çok özlesem bile dönüşünü beklemekten başka yapabileceğim bir şey olmadığını biliyorum. Seni her nefesimde özlüyorum ve eminim ki yanıma geldiğin zaman, kalbimdeki mutluluğu hiçbir şey ölçemeyecek.

Beni başkalarıyla bir tutma, onlar gemileri yakar ben limanı.

Beni eşsiz ve harika bir şekilde tamamladığını sakin unutma.

Beni her zaman dünyanın en güzel ve en özel kadını gibi hissettirdiğin için teşekkür ederim.

Beni, dünyanın en özel ve en güzel insanı gibi hissettirdiğin için sonsuz teşekkür ederim sevgilim. Benim için çok kıymetlisin.

Beni, günde bin kez öpsen bile her öpücüğün hayatımda aldığım ilk öpücük gibi hissettirmeye devam ediyor. Bu heyecanı hiç kaybetmeyelim.

Beni, masalların gerçek olduğuna inandırdın. Senin sayende, birlikte olduğumuz bütün zamanlar her zaman güzel ve anlamlı oldu. Umarım hayat, bizim için her şeyi en iyi şekilde saklamıştır. Seni seviyorum sevgilim.

Benim can damarımdır senin gözlerin, gözlerinde bir yaş olmak isterim, o gözlerde hayata seninle bakmak isterim, sen tek hayatımsın ne olur anla sevgilim.

Benim için dünyanın tek anlamısın.

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar, gönlümü almak ise güneşe dokunmak kadar zordur. Sen suya yazı yazmayı başardın, şimdi güneşin batmasını bekle.

Benim mutluluğum senin gözlerinde saklı.

Benim mutluluğum senin gözlerinde saklı.

Benim tek bildiğim seni ölümüne sevdiğim…

Bırаkаcаğım еli hiç tutmаm, tutаcаğım еli isе hiç bırаkmаm. Sаhtе sevgilere gül olmаktаnsа, gеrçеk sevgilere ԁikеn olurum daha iyi sevgilim!

Bil ki hayat bizi nereye götürürse götürsün, benim için her zaman sadece sen olacaksın.

Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte.

Bin tane yıldız bile senin gülüşünden daha parlak olamaz. Hayatımı mümkün olan her şekilde aydınlatıyorsun. Ne olur bunu yapmaktan asla vazgeçme.

Bir anda hayatıma girdin ve hiç şüphesiz hayatımı daha güzel bir hale getirdin. Yanımda olduğun için teşekkürler, hayatım. Birlikte geçirdiğimiz her an, benim en değerli anlarım. Seni herşeyden çok seviyorum.

Bir anımsın okuyup da bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıp da hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyip de elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiçim.

Bir ay küser bir yıldız, ben kalırım hep yalnız, sanki senin yokluğunda dem tutuyor insafsız…

Bir daha sana sarıldığımda, muhtemelen uzun bir süre bırakmayacağım.

Bir deniz, denizde vapur, gökyüzünde martı, semaverde çay olmalı… Bir de çaya sen Sevgilim.

Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma Gel. Yanıma gel ki; sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Bir insan denizinde gözlerim her zaman sıkılmadan seni arar.

Bir kelebeğin kanadına düşen, çiğ tanesine benzer sana olan aşkım.

Bir kelebek olsaydım, bir günlüğüne de olsa konmak isterdim yüzük parmağına.

Bir kurşun sesi kadar hızlı geçer hayat… Ama öylesine zordur ki kurşunu havada sevdayı yürekte tutmak.

Bir kuştun sen uçup uçup dalıma kondun ve ben sana hep çiçek açtım yine gel diye, ama sen bir rüzgara kapılıp gittin. Üşüdüm, kırıldım ama hiç unutmadım.

Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.

Biri benden, seni sadece kelimelerle tanımlamamı isteseydi, “Tek kelimeyle harika bir insan” derdim.

Biri, sana aşık olmama engel olmalıydı. Şimdi seni sevmekte o kadar kayboldum ki ruhumu seninkinden ayıramıyorum. Bunun adı gerçek aşk değilse, başka tanımı nedir bilmiyorum.

Birine verilecek değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülebiliyorsa aç gözlerini etrafına bak. Gördüğün her şeyi feda edebilirim. Ama sakın aynaya bakma.

Birini tüm kalbimle sevmek ve aynı miktarda sevgiyi geri almak benim için her zaman bir rüyaydı. Bu rüyamı mümkün kıldığın için teşekkür ederim sevgilim.

Birlikte olduğumuz sürece geleceğimiz hep parlak olacak. İşte sana yeniden aşık olduğum yeni bir gün daha.

Birlikte tuhaf ve harika olalım.

Bitmek bilmeyen aşk hikayeleri okudum, binlerce aşk şarkısı dinledim ve birkaç romantik film izledim. Yine de, hiçbiri bizim aşk hikayemizle karşılaştırılamaz. Hiçbir şey bizim sevgimiz kadar güzel olamaz. Seni çok seviyorum.

Bunu da oku :  Sevgiliye mesajlar

Biz güzel sözlerle büyümedik ki yalan sözlerle hayata bakalım. Benim tek güzel sözüm de özüm de sensin sevgilim.

Biz sevdik mi yer oluruz. Biz sevdik mi sel oluruz. Biz sevdik mi lal oluruz. Biz sevdik mi can oluruz.

Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım, ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için.

Bu sabah uyandığımda zaten aklımdaydın. Seni düşünmekten kendimi alıkoyamadım ve bu durum çok tuhaf. Birkaç ay önce birbirimizi tanımıyorduk bile ve şimdi hayatımdaki en önemli insan sen oldun. Yani, sadece seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istedim ve seni tekrar görebilmek için sabırsızlanıyorum.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice zamanları beraber geçirmek dileğiyle…

Bаzеn bitmеk bilmеyеn ԁеrtlеr yаğmur olur üstünе yаğаr. Аmа unutmа ki, rеngârеnk gökkuşаğı yаğmurԁаn sonrа çıkаr sevgili.

Çiçekler her zamankinden daha parlak açıyor. Güneş bulutların arasından göz kırpmaya başladı ve artık hayatımda sen olduğun için en tatlı esinti etrafımda dolaşıyor. Doğa, sana en az benim kadar tapıyor.

Denizler sonsuzdur ama sevgim kadar değil. Güneş ısıtır ama senin kadar değil. Herkes sever ama benim kadar değil!

Desem ki; Sen benim için hava kadar lazım, ekmek kadar mübarek, su gibi aziz bir şeysin…Nimettensin. Cahit Sıtkı Tarancı

Diyorum ki sevgili: Ellerimi tutan ellerin, cennete götüren rehberim olsun.

Dört kelimelik aşk hikayem: “Sensiz bir hayat düşünemiyorum.”

Düşlerimden öp beni. Belki sen kokar yarınlarım. İlhan Aktaş

Düşüncelerimde, aklımda ve her zaman kalbimdesin sevgilim.

Dеԁilеr ki; Gözԁеn uzak olаn gönülԁеn ԁе uzak olur. Dеԁim ki; Gönül’е girеn, gözԁеn uzak olsа nе olur.

Eğer beni bu sokakta, bu semtte, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, gözlerinin daldığı yerdeyim.

Eğer bir film olsaydın, seni tekrar tekrar izlemeye doyamazdım.

Eğer hiçbir şey sonsuza kadar sürmeyecekse, senin hiçbir şeyin olabilir miyim?

Elimi tut, kalbimi hisset ve beni sonsuza kadar bırakma. Seni seviyorum.

Ellerimizin bir yapbozun parçaları gibi bir araya gelmesini seviyorum.

En güzel gülümsemeye ve baldan yapılmış tatlı bir gülüşe sahipsin. Güzel yüzüne bakmak günümü aydınlatan en karanlık bulutlara bile renk katmaya yetiyor. Hayatımı tahmin edemeyeceğin kadar güzelleştiriyorsun sevgilim.

En sevdiğim yer, sadece senin yanın.

En yüksek uçurumun ardında parlayan en etkileyici gün batımı sensin. Varlığın beni daha önce hiç yaşamadığım bir şekilde etkiliyor ve rahatlatıyor.

Erkek sevdiği kadını üzmekten sakınmalıdır. Gül koklanır fakat hırpalanmaz.

Ertesi gün sana kavuşamayacağım diye uyumadığım geceler var benim.

Etraftaki herkes için uzaktasın ama benim için tam burada, kalbimin içindesin. Mesafeler, seven kalplere engel değildir. Buraya dönene kadar sana her zerremle tapacağım. Kalbim, bütün gün seni düşünmekten vazgeçemeyecek. Seni seviyorum ve çok özlüyorum.

Evet sevgili kapına geldim ve benden vazgeçtim. Sen “kim o” de yeter ki, kim olmamı istiyorsan o olmaya geldim.

Ey Gönlümün sol yarısı, aklıma koydum seni, aklım almadı. Yüreğime bıraktım, sana doymadı.

Ey Sevgili! Aşkına kanmaya muhtaç olan bir yürek bekler seni, yıldızlı akşamlarda.

Ey Sevgili! İlacım da sensin, çarem de sensin. Yüz parça olmuş gönlümün nuru.

Ey sevgili! Sana yazdıklarım, kalbimin en saf yerinde olgunlaşan inci taneleridir.

Ey sevgili, gözlerin, dudakların, kaşların, tüm bedenin hele de o kalbin yok mu o kalbin tutsağın oldum ey sevgilim.

Ey yar seninle ölmeye geldim, yağmursan ıslanmaya, ateşsen yanmaya…

Farkında olmadan hayatıma neşe katan milyonlarca şey yapıyorsun.

Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı güneş asla doğmazdı. Ben sana aşığım, ben sana tutsağım, uğruna ölecek tek aşkımsın.

Geleceğin ne getireceğini bilmiyorum, ama içinde senin olduğun bir gelecek diliyorum.

Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre, insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir ya da evlenerek aşklarını sahteleştirir.

Gitme sana muhtacım gözümde nursun başımda tacım muhtacım.

Gitmekle gitmek olmazmış… Gönlün kalır, aklın kalır anıların kalır… Cemal Süreya

Gönlüm ayrılığının zehri ile hasta oldu. Fakat yine de vuslatından (kavuşmaktan) ümidini kesmedi.

Gönlüm senin gözlerine tutulmuşken, dillere düşen bu halin adıdır Aşk.

Gönlüme huzur, mideme kelebekler, kalbime de kocaman sevgini getirdin.

Gönlümün saati gibisin sevgilim. Ne zaman aşk zamanı gelse, sen doğarsın gönlüme.

Gözleri aşka güzel taze söğüt dalısın, Gel bana her gece sen gönlüme doğmalısın.

Gözlerim dalıyor yine uzaklara, seni arıyorum karanlıklarda, Bulamıyorum ne yapsam da çok özlüyorum neredesin.

Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsun. Ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun, düştüğüm o yer dudakların olsun.

Gözlerine ne zaman baksam, kendimi sonsuz umut, mutluluk ve huzur denizinde kaybolmuş buluyorum. Bu umut beni canlı tutuyor, hayatımın her anında beni çevreleyen mutluluk ve bu huzur bana cennette olduğumu hissettiriyor.

Gözlerini, yüzünün kıvrımlarını, dudaklarını ve suratının her detayını sonsuza kadar keşfetmek istiyorum.

Gözlerinin kahvesinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına sen kalayım.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan senin üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, inan uğrunda ölmeye değer be gülüm.

Gül dikensiz olmaz. Sevgili de kusursuz olmaz.

Gül kurur ama kalpteki sevgi kurumaz. Yağan yağmur durur ama kalpteki fırtına durmaz. Her şey unutulur ama sevilen asla unutulmaz.

Gül yüzünün gülüşüne kurban olan bu can, canan için can olmuş, ey yar.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Gülüşün, kelimenin tam anlamıyla hayatımda gördüğüm en tatlı şey.

Gün ortası bir şarkı çalınırsa kulağına, bil ki notalarında sesim, sözlerinde sana olan aşkım vardır, seni çok seviyorum.

Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.

Günler akıp gitse de, aylar biz birbirimizi görmeden geçse de, hiçbir şey değişmez çünkü kalp, nereye ait olduğunu her zaman bilir. Ben kalbimin sana ait olduğunu biliyorum. Seni çok seviyorum.

Günlerimin renkli, gecelerimin hayallerle ve hayatımın bu kadar mutlulukla dolu olmasının sebebi sadece senin sevgin.

Günü seninle başlayıp seninle sonlandırmak için neler vermezdim bir bilsen. Gönlümün sultanı sevgilim.

Günüm seninle başlasaydı, sabahları çok severdim.

Günümün en güzel yanı sadece senin gülüşün.

Güzelliğinin bahçesinde açan taze güller, süslemiş gülüşünü canım sevgilim.

Güzellik sözde ise sözün en güzeli superguzelsozler.com sende, güzellik yüzde ise yüzün en güzeli sende ama bana göre güzellik kalpte. Kimseye söyleme ama kalbin en güzeli de sende sevgilim.

Güzеlliğin bir ԁаmlаsı olаn bir tek gece için uykuyu hаrаm еtmеk çok ԁеğilsе, güzеlliğin kаynаğı olаn senin için bir ömür fеԁа еtmеk аz bilе…

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Hala kalbimi ilk günkü gibi hızlandırmayı başarıyorsun. Bunu nasıl yaptığını bilmiyorum ama bu durumu da, seni de çok seviyorum.

Halim sana beyandır ey YAR! Artık bu kalp sensizliği daha fazla taşıyamaz.

Hasretinle yanan bir yürek var uzaklarda ama, hep seninle.

Hayatıma renk katmaya hep devam et, seni seviyorum.

Hayatımda olduğun her an, her zaman kuşkusuz güvenebileceğim birine sahip olduğum anlamına geliyor. Yanımda olmadığın zamanlarda bile bir telefon kadar uzağımda olduğunu biliyorum.

Hayatımda olduğun için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Hayatımdaki her şeyin beni sana yönlendirdiğini hissediyorum. Seçimlerim, kalp kırıklıklarım, pişmanlıklarım ve daha aklıma gelmeyen her şey. Birlikte olduğumuzda, geçmişim buna değer görünüyor; çünkü bir şeyi farklı yapsaydım, seninle hiç tanışmayabilirdim.

Hayatımın geri kalanında hep yanımda olmanı diliyorum.

Hayatta yaşadığım çoğu şeyden emin olamasam da, seni çok sevdiğimden ve her zaman sevmeye devam edeceğimden eminim.

Hayattaki çoğu şeyden emin olmasam da seni sevdiğimden ve sonsuza kadar sevmeye devam edeceğimden çok eminim.

Hep gülümseyerek uyanıyorum. Bence bu sadece senin hatan.

Her aşk hikayesi güzeldir ama bizimki benim favorim. Gelecek zamanın sevgimiz için ne sürprizler sakladığını görmek için çok sabırsızlanıyorum.

Her gece gözümü uyku tutmuyor. Sadece seni düşünüyorum, hayallerim aklıma geliyor. Ya bir gün benden ayrılırsan o zaman ne olacağım onu düşünüyorum.

Her gülüşünde, dokunuşunda, sarılışında ve bana tatlı sözler söylediğinde kalbime dalgalar gönderiyorsun.

Her güneş doğarken görebilsem seni, karşıma alıp doyasıya seyretsem seni, yeter ki mutlu günlerinde bari hatırla beni… İnan ki çok özledim sevgilim seni.

Her günün en sevdiğim kısmı, seninle geçirdiğim zamandır.

Her şarkının sana çıktığı saatlerdeyim.

Her şey seninle çok güzel sevgilim ve sende çok güzelsin.

Her zaman yanımda olduğun, beni sevdiğin ve seni sevmeme izin verdiğin için teşekkür ederim. Bu, sevgimi sana anlatabilmem için harika bir deneyim. Tüm aşkım sadece senin için.

Herkes fazlasıyla sevmiş; Ben eksikleriyle sevmiştim oysa! Özdemir Asaf

Herkesin dünyası kendi gördüğü kadardır sevgilim. Sen önüne bakarken, ben uzakları ezberledim.

Herkesin sabah güne başlamak için kendi motivasyonuna ihtiyacı vardır. Sen benim bu hayattaki en güzel motivasyonum oldun.

Hissizler, hareketsizler yol alamazlar, uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

İçimde binlerce kuş cıvıldıyor durmaksızın, hepsi adını haykırıyor. Aklıma gelişini seveyim, ne güzel de gülümsetiyorsun beni, hayat ışığım, sevgilim, göz bebeğim.

İçimde kocaman bir dünya kurdum. O dünyanın gökyüzüsün.

İçimi öyle bi kapladın ki, hani derler ya iğne atsan yere düşmez diye; işte öylesine sen doluyum.

ihtiyacım olan tek şey senin yanımda olman.

İkimizin nefesiyle ısınan evi, hangi mevsim soğutabilir ki…

İnsanın sadece bir defa aşık olduğu söylenir ama ben bunu asla kabul etmiyorum. Çünkü ben, seni her gördüğümde yeniden ve yeniden bitmek bilmeyen bir tutkuyla aşık oluyorum.

İstanbul için adalar ne ise, sen de benim için O’sun. Çevremi sarmalayan, güzelliğiyle büyüleyen ama ulaşılmaz olan…

İster yar ol, ister yara. Lütfun da başım üstüne kahrın da.

İstesem de seni görmezden gelemezdim. Seni çok seviyorum.

Kalbim seni gördü ve “Oh, işte buradasın. Seni arıyordum.” dedi. Eksik kalan parçamı tamamladığın için teşekkür ederim.

Kalbim, her geçen gün senin için daha hızlı atacak ve gözlerin yüzüme değdiğinde dudaklarımda tatlı bir gülümse oluşacak. Sana olan sevgim asla bitmeyecek. Seni çok seviyorum sevgilim.

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın çünkü benim için çok özelsin aşkım.

Kalbimi dinlediğim zaman, bana sessizce senin adını fısıldıyor.

Kalbimi eritiyorsun ve ben sana her zaman yeniliyorum.

Kalbin bende, benimki de sende ve onu asla geri istemiyorum. Kalbime, dünyadaki en iyi özenle sahip çıkmanı istiyorum. Nerede olursan ol, nereye gidersen git, ben yine de senin için burada olacağım. Seni her zaman seveceğim ve sıkılmadan bekleyeceğim. Mesafeler, seven iki kalbi asla ayıramaz. Bu sadece gerçek aşkımızın bir sınavı. Aşkımızın her şeye göğüs gerebileceğine inanıyorum. Seni tekrar görmek için sabırsızlanıyorum.

Bunu da oku :  Sevgiliye mesajlar

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmek marifet.

Karşımda ol yeter. Sana bakayım, seni içeyim ve sana doyayım.

Kelimeler, seni ne kadar sevdiğimi ifade etmekte yetersiz kalabilir ama yaptıklarım sana olan aşkımı göstermeye yetecektir. Seni dün sevdim, bugün seviyorum ve yarın yeniden seveceğim.

Kendimi bu dünyadaki en şanslı kişi olarak düşünmeden edemiyorum; çünkü senin gibi özel bir insana sahibim.

Keşke her gün bugün olduğu gibi, güzel ve tatlı olsa, yani tıpkı senin gibi.

Keşke herkes benim kadar şanslı olsa. Çünkü bilirdim gözlerindi güneşin doğuşu benim için.

Keşke seni şu anda güzel manzaralı bir yere, romantik bir tatile götürebilseydim. Sana göre bu manzara herhangi bir manzara olabilir ama benim için en güzel manzara sadece sensin.

Keşke zamanı geriye alabilseydik. Seni daha erken bulup, daha uzun sevme fırsatını elde etmiş olurdum.

Kim bilir hangi akşam güneşle beraber ben de söneceğim. Kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim, belki görmeden öleceğim fakat yine de seni ebediyen seveceğim.

Kimileri seviyorum der, çünkü ezberlemiştir. Kimileri diyemez, çünkü gerçekten çok sevmiştir. (Can Yücel)

Kimse mükemmel değildir ama sen mükemmele o kadar yakınsın ki bu biraz ürkütücü sanırım. Seni seviyorum.

Kolların, mutlu olduğum tek yer ve ben kolların dışında başka bir yerde olmak istemiyorum.

Kollarında, benim için mükemmel bir saklanma yeri buldum. Senin yanında olduğum her an kollarında olmak istiyorum.

Korkma sakin gecelerden, pencerende yıldız gibi parlayacağım. Uzaklarda yalnızım sanma sakın, nefes gibi içinde, gölge gibi arkanda, can gibi canında olacağım.

Koy başını dizimin üstüne, sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine.

Kulağıma her fısıldadığında, kalbim ilk günkü gibi hızla atıyor.

Kusursuz olmayabilirim sevgilim ama biliyorsundur ki senin için ölebilirim. Sen benim herşeyimsin aşkım. Hayatımı her şekilde mükemmel bir hale getirdin ve seni hayatıma gönderdiği için Allah’a sonsuza dek minnettarım.

Mesafeler sadece geçicidir; çünkü kalbim bu dünyadaki en harika insan için atmaya devam ediyor. Aramızdaki mesafeleri unutmalısın; çünkü birbirimizden çok uzakta olsak da, kalplerimiz yine de birbirimiz için atacak.

Mükemmel bir kız arkadaş olmayabilirim ama seni, kimsenin sevmediği ve asla sevemeyeceği kadar çok seveceğime söz veriyorum. Seni kendimden bile daha çok seviyorum.

Mükemmel olmadığımı biliyorum ama sen, beni her şekilde mükemmel hissettiriyorsun. Beni bu kadar kusursuz sevdiğin için teşekkür ederim.

Mеcnun değilim sevgilim; lаkin çağırırsan çöllere gеlirim!

Ne demektir sevgili? Yüreğine talip, hislerinin sahibi, mutluluğumun ortağı.

Ne kadar uzakta olursan ol, gözlerinin daldığı mesafe kadar yakınında oldumu bilmeni istedim.

Ne zaman elimi tutsan, içimden bir ses önümüze ne engel çıkarsa çıksın birbirimizi asla bırakmayacağız diyor.

Ne zaman kendimi senden uzak tutmaya çalışsam kalbimin isyan ettiğini hissediyorum. Kalbim seni bulup, sonsuza kadar sende kilitli kalmak istiyor. Seni seviyorum.

Ne zaman seninle olsam, duygusal ruh halim neşeyle yeniden şarj oluyor. Gülüşün içime yansıyor. Dokunuşun vücuduma küçük titremeler gönderiyor. Varlığın aklımı başımdan alıyor ve ruhun bedenime huzur getiriyor. Seni seviyorum; delice, içtenlikle, tamamen ve korkusuz olarak, mutluluk verecek kadar harika bir şekilde seni çok seviyorum.

Nerede olduğunun bir önemi yok; çünkü sürekli aklımda ve kalbimdesin. Yanımda olmasan da sevgini hissetmek çok güzel.

O benim denizimin en güzel kıyısı

Okyanusun ortasında sala tutunan bir kazazedeye mahsus bir gaddarlıkla ruhumu kavradın. Ruhum sal ise, beni ayakta tutan senin kayığındı. Beni asla bırakma. Seni seviyorum.

Olduğun yere geliyorum, çünkü seni özlemenin işkencesine daha fazla dayanamıyorum. Benden kilometrelerce uzakta olsan da kalbimden asla kaçamazsın. Kalbim sadece senin için atıyor ve seni koşulsuz seviyor.

Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten.

Önemseyen iki kalp için mesafenin hiçbir önemi yoktur. Beraber ağladık, beraber güldük ve her zaman birlikte mücadele ettik; bu zorlu anların hiçbiri bizi ayırmadı. Uzun bir yol kat ettik ve aşkımız her zaman sağlam kaldı. Mesafeye rağmen, varlığını hala etrafımda hissediyorum. Kalbinin sıcaklığını ve kusursuz gülümsemeni hissedebiliyorum. Yanında nefes alabilmek için sabırsızlanıyorum bebeğim. Seni çok seviyorum.

Öyle büyükmüş ki içimizdeki yalnızlık, sevilmeyi beklerken beklemeyi sevmişiz.

Öyle güzel bakıyorsun ki sevgilim, içimdeki her hücre sana doğru uçmak istiyor.

Öyle içten ki yüreğimin en derinindeki yerin, çıkarı yok, çıkası yok, çıkarasım yok.

Öyle sev ki beni, ben bile kıskanayım beni.

Özgürlüğe koşmak gibi seni sevmek bebeğim.

Özledim seni sevgilim! Özledim seninle geçtiğim yerleri, özledim bana aşkım dediğin günleri, şimdi sadece resimlerin elimde, ağlarım, hasretini çekerim içime.

Özleyeceksin! Kızıyordu, kıskanıyordu, küsüyordu, çok soru soruyordu ama beni seviyordu diyeceksin. Nazım Hikmet

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim.

Rüyaların en güzelini görürken Tanrının seni koruması için gönderdiği meleklerin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında bile sana kimseler zarar veremesin.

Rüzgâr alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman. Tıpkı gözlerindeki huzur gibi…

Saçları memleketim kokan kadınım; öyle hasretle, öyle muhtaçlıkla öyle aşkla taparım sana.

Sadece seninle darmadağın oluyorum ve sadece seninle toparlanıyorum. Aşk dediğin bu kadar.

Sadece sev dedi gözlerin. Bense aşka müebbet yedim.

Sana aşık olmak yaptığım bir seçim değil, hayatımın kaderiydi.

Sana en muhtaç olduğum şu anda gel. Yaşamak olsan da gel, ölüm olsan da gel.

Sana hayatta bir şey verebilseydim, kendini benim gözümden görme yeteneğini verirdim. ancak o zaman benim için ne kadar özel ve güzel olduğunu anlarsın.

Sana ne zaman veda etsem, seni tekrar görene kadar saniyeleri geri saymaya başlıyorum.

Sana olan aşkım kalıcı ve onu benden alacak hiçbir güç yok. Gerçek şu ki, burada yanımda olmana ihtiyacım var ama ne kadar sürerse sürsün dönüşünü beklemeye hazırım. Aramızdaki mesafe sadece sana olan aşkımı güçlendiriyor; çünkü seni ne kadar çok özlüyorsam, sana hayatımda gerçekten ihtiyacım olduğunu o kadar çok anlıyorum.

Sana olan sevgim bedenimdeki kanların hepsi bedenimi terk edince ve sana olan sevgim ben ölünce bitecektir.

Sana olan sevgime şaşırıyorum. Daha çok bir bağımlılık gibi görünüyor, çünkü seni sevmekten bir an bile vazgeçmedim. Paylaştıklarımız anılarımıza tutunuyorum ve umarım daha birçok anılar biriktirmeye devam ederiz. Ayrı olmanın daha az sevmek için değil, daha önce hiç olmadığı kadar çok sevmek için bir sebep olduğunu bilmelisin. Sen, benim günlük yaşamın tek kaynağısın ve tekrar birlikte olacağımız günü sabırsızlıkla bekliyorum. Seni her gün kalbimde hissediyorum ve hayatımın geri kalanını sadece seninle geçirmenin hayalini kuruyorum. Seni seviyorum.

Sana rastladığım gün susuzdum ve yalnızdım. Bir çırpıda içtim gözlerini yârim.

Sana sarılmak şu an mükemmel olurdu.

Sana tamamen aşığım. Seni düşünmek için uyanıyorum ve rüyalarımda seni görmek için uyuyorum. Seninle tanıştığım ilk günden beri her gün bir hediye gibi görünüyor. Sana tüm kalbimle aşık olduğum için çok şanslı ve mutlu hissediyorum. Aşkını benimle paylaştığın için teşekkür ederim sevgilim. Bu gerçekten bana verilen harika bir hediye. Seni her zaman seveceğim.

Sana yemin ederim. Sana söz veriyorum söz. Değmedi değemeyecek senden başka bana iki göz

Sanırım dünyada senden daha çok istediğim birşey yok. Seninle olduğum için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum.

Sanırım seni gördüğüm her gün sana daha fazla aşık oluyorum. Sen inanılmaz bir insansın. Seni çok seviyorum.

Sen aklıma gelince, ben kendime gelemiyorum.

Sen benim cennetimsin ve bir ömür boyu seninle mutlu bir şekilde orada mahsur kalmak istiyorum.

Sen benim gökyüzümsün mavisi sonsuzluk, güneşi aydınlık olan ve başımı nereye çevirsem kalbimi titreten gökyüzüm…

Sen benim herşeyimsin. Seni bugün ve her zaman seveceğim.

Sen benim içimin gülen yüzü, sabahlarımın ışığı, hayatımın parlayan güneşisin.

Sen benim sevgilimsin ve bana her gün gülümseyerek uyanmam için milyonlarca sebep verdin. Seni seviyorum.

Sen benim tellerime hangi noktayı isteyerek vuruyorsan, ben o makamdan inliyorum sevgilim.

Sen benim; bugünüme şükür ve yarınıma ԁua еԁişim, azla yetinişim, çoğa göz ԁikmеyişimsin aşkım.

Sen bilemezsin gülüşün bende kaç bahar eder.

Sen çaresizliğin ayak ucunda demlenen, yüreğime armağan edilen sonsuzluk hediyesisin. Sen benim acıya dayanma gücüm, yüreğime işlenmiş sabrımsın. Ben aşkın kendisini Allah`ta, yansımasını da sende gördüm.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki seni çok özledim sevgilim.

Sen en mükemmel sevgilisin ve benim için bu evrendeki her şey demeksin. Sen, Allah tarafından bana gönderilen bir armağansın.

Sen güllere özenme, güller sana özensin. Üzme tatlı canını, sen güllerden güzelsin. Sevgi kadar özgür, özgürlük kadar özelsin. Gülüm sen her şeye değersin.

Sen hayatımdaki tüm karanlıkları söndüren güneş ışığısın. Sen benim kurtuluş yolumsun. Hiç kimseyi senin kadar derinden sevmedim. Seni, göstermeye çalıştığımdan daha çok seviyorum. Hiçbir şey sana olan sevgimi değiştiremez.

Sen hiç denizin ortasında yemyeşil bir orman gördün mü sakın olmaz deme ben senin gözlerinde ölülerin bile bulamadığı cenneti gördüm.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu beden de neyleyim. Aşk da sen hasret de sen ben de sen. Mevlana

Sen sadece ayım, yıldızlarım ve güneşim değilsin. Sen benim tüm evrenimsin.

Sen şu an en güzel yerdesin can duamdasın.

Sen ve ben, ikimizin de karşılaşması tesadüf değildi. Bizim kaderimiz daha birbirimizle tanışmadan önce gökyüzüne yazıldı. Bunun için her gün kalbimin derinliklerinden Allah’a şükrediyorum! Keşke sana ne kadar değer verdiğimi görebilsen. Seni seviyorum.

Sen ve paylaştığımız sevgi sayesinde benim dünyamda her şey mükemmel oldu. Sana minnettarım sevgilim.

Sen yeter ki içinden de olsa seni seviyorum de! Kulaklarım çınlasa bile yeter sevgilim

Sen yokken, birkaç defa daha sevdim seni. Helal et!

Sen yoksan her şey eksik, sen varsan her şey tamam!

Sen, benim hayatta başıma gelen en güzel şeysin.

Sen, bitmeyen bir aşk hikayesinin en tatlı başlangıcısın. Sen, büyüleyici prenssin ve ben bu hikayedeki en şanslı prensesim. Seni çok seviyorum.

Sen, bu zamana kadar karşılaştığım en mükemmel adamsın ve hayatımda var olduğun için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum.

Sen, dilediğim her şey oldun ve monoton hayatımı biraz daha katlanılabilir hale getiriyorsun. Hayalimdeki adam, bu saatten sonra sensiz yaşayamam.

Bunu da oku :  Sevgiliye mesajlar

Sen, en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin.

Sen, güzelliğiyle etrafındaki her şeyi yakma gücüne sahip, yaşayan, nefes alan bir güneş ışığısın. Ayrıca kalbimi eritmeye yeten, çok tatlı bir gülüşün var sevgilim.

Sen, hayatımdaki en tatlı hediyesin. Tek istediğim sonsuza kadar senin hayatında olmak.

Senden gelen bir mesaj, tüm günümü güzelleştirmeye yeter. İsmini telefonumda görünce kalbim hala hızla çarpıyor. Sadece seni düşünmek bile beni gülümsetiyor. Seni çok seviyorum.

Senden önce ne düşünüyordum ki? Sen yokken hayatım bir boşluktaymış gibi hissediyorum. Seni sevmeyi seviyorum.

Seni bana bakarken yakalamayı seviyorum.

Seni bir an önce görmek için her zaman dua edeceğim çünkü kalbim her saniye seni özlemeye devam ediyor. Hayallerini gerçekleştirmek için uzakta olduğunu biliyorum ve verdiğin bütün karralarda yanında olmaya devam edeceğim; çünkü arzuların benimkiyle çok benzer. Senin başarın benim başarım ve seni gülümserken görmek için bu fedakarlığı devam ettirmeye hazırım.

Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim.

Seni dünden daha çok seviyorum ama yarından daha fazla değil.

Seni gördüğümde, kalbimin ne kadar hızlandığını bilemezsin.

Seni her dakika, her saat, her gün, her hafta ve her ay daha çok seviyorum.

Seni ilk gördüğüm an, kusursuz güzelliğin ve tatlı gülüşün beni etkiledi ama ben sadece senin, kalbinin güzelliğine aşık oldum. İçinde, dışarıdan bakınca kimsenin göremeyeceği bir melek buldum.

Seni kollarıma aldığım zaman, sarılmalarımızı saran huzuru hissediyorum. Seni seviyorum ve her fırsatta yanında olmaya devam edeceğim.

Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sen de uzayı gören insanlardan biri olurdun.

Seni o kadar masum sevdim ki, gözlerinin içine bakınca bile utandım.

Seni seviyorum ve seni tekrar tekrar sevmeye devam edeceğim. Durmadan, şüphesiz, bir kalp atışı içinde. Seni her zaman sevmeye devam edeceğime söz veriyorum.

Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek, seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

Seni sevmek başıma gelen en iyi şey. Bunu bilmeni istedim.

Seni sevmek bir iş olsaydı, en çok hak eden, kendini bu işe adamış ve nitelikli bir aday olurdum. Aslında, bedavaya çalışmaya bile razıyım.

Seni yıldızlar kadar çok seviyorum. Onlar kadar parlak ve onlar kadar yakınsın bana, tek fark onlar milyonlarca, sen bir tanesin.

Seni, şu an sevdiğimden daha fazla sevmenin imkansız olduğunu düşüyorsan fazlasıyla yanılıyorsun; çünkü her geçen gün seni biraz daha fazla seviyorum.

Senin 2 saniyede düşünüp söylediğin şeyler beni 2 gün mutlu ediyor.

Senin aşkın olmadan hayatım çok sıkıcı. En bulutlu günlerde bile gökkuşağının parlak renklerini kalbime getiriyorsun. Hayatıma kattığın bu mucize için teşekkürler aşkım.

Senin aşkını dağlara yazacaktım ama aşkımdan daha büyük bir dağ bulamadım.

Senin en güzel yanın ne biliyor musun? Benim yanım!

Senin yerini alabilecek kimsenin olmadığını bilmeni istiyorum. Görünüşün, ne düşündüğümü her zaman bilmen, en ihtiyacım olduğu zamanlarda bana sarılman ve beni sıkılmadan hep dinlemen paha biçilemez bir nimet. Bana, yapabileceğini düşündüğümden daha derinden dokundun. Seni seviyorum.

Seninle aynı dünyada, sensiz yaşamak ağır geliyor bana!

Seninle geçen her gün, hayatımın yolculuğuna harika anılar katıyor.

Seninle olan o, küçük anların benim için ne kadar önemli olduğunu bilemezsin.

Seninle olmak istediğim sadece iki zaman var: Şimdi ve sonsuza kadar.

Seninle tanışana kadar aşk kelimesinin anlamını asla kavrayamadım. Aniden tanım yerine oturdu ve seninle geçirdiğim her an, bu kelime daha da anlam kazanmaya başladı.

Seninle tanışana kadar ruh eşleri kavramı bana çok uzak geliyordu ama şimdi senin ruh eşim olduğuna inanıyorum.

Seninle tanışmadan önce birine bakıp sebepsiz yere gülümsemenin ne olduğunu bilmiyordum. Sen mükemmel bir insansın.

Seninle tanıştığım günden beri, seni düşünmeden bir an bile geçirmedim. Beni aşkınla sarhoş ediyorsun.

Seninle tanıştığımdan beri, biraz daha az ağlıyorum, biraz daha fazla gülüyorum ve daha çok sevildiğimi hissediyorum. Sırf sana sahip olduğum için hayatımda daha güzel anılar biriktiriyorum.

Sensiz geçen bir gün, varlığımın nedenini sorgulamama neden oluyor. Sevgilim, en savunmasız günlerimde bile yılmadan devam etmemi sağlıyorsun. Sensiz nefes alamam; sensiz benim diğer yarımsın. Seni çok seviyorum sevgilim.

Sensiz yaşamayı ve sensiz mutlu olmayı asla öğrenemedim. Allah, öldükten sonra bana cenneti nasip etse bile, oraya sensiz gitmeyi reddederdim; çünkü biliyorum ki sen benimle olmazsan, cennetteki güzellikler bile beni mutlu edemez.

Sesin en sevdiğim ses, adın en sevdiğim kelime ve kolların en sevdiğim yer.

Sesini duyduğumda ya da yüzünü gördüğümde bana hissettirdiklerini anlatamam mümkün değil.

Sevgilerin en güzeli seni sevmek, özlemlerin en güzeli seni özlemek ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.

Sevgili dediğin ya senin gibi olmalı ya da hiç olmamalı.

Sevgili demek yetmiyor. Sen benim ailem, yol arkadaşım, huzurlu limanım, sen benim sevmelere doyamadığım kadınımsın.

Sevgilim, bu dünyada hiçbir şey beni, senin tatlı gülüşün kadar mutlu edemez. Seni seviyorum.

Sevgilim, doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak.

Sevgilim, sen benim milyonda bir bulduğumsun ve senin gibi güzelliği asla bırakmayacağım. İnsanlar deneyebilir ama kalbimdeki yerini kimse alamaz; orada hüküm sürüyorsun. Sen benim tek ihtiyacım olan şeysin.

Sevgilim, sen hayatımda yokken günlerimin nasıl geçtiğini hayal bile edemiyorum ve sensiz hayatımın nasıl olacağını düşünmeye cesaretim yok. Hep benimle kal, sonsuza kadar benim ol ve beni dünyanın en şanslı adamı yapmaya devam et lütfen.

Sevgilim, varlığın hayatıma huzur, rüyalarıma ışık oldu. Gözümden sakındığım güzel bebeğim, seni çok seviyorum.

Sevgiliye güzel sözler söyler benim yüreğim. Dilim değil yüreğim söyler yüreğim.

Sevgimi sadece gökyüzü bilsin, çünkü oranın şahitleri sayılamayacak kadar çok ve sen öyle özelsin ki sana ancak yıldızlar şahitlik yapabilir!

Sevginin insanı, insana bağlayan en kıymetli duygu olduğu söylenir. Kalbim, aklım, duygularım ve bütün bedenimle sana ait olduğumu hissediyorum. Sevgi denilen şey bu ise, ben seni çok seviyorum aşkım.

Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı.

Sonra sen geldin bir iken iki olduk biz olduk. Sevgiliydik can yoldaşı olduk.

Sus! Çok süslü laflara gerek yok. Ömrüme yar ol yeter.

Sеn bеnim; bugünümе şükür vе yаrınımа ԁua еԁişim, аzlа yеtinişim, çoğа göz ԁikmеyişimsin aşkım.

Sеni bаğrımа dеğil, bаğrımı vе bаşımı аyаğının аltınа bаstım. Yüzüm, gözüm toprаk olаcаk, аmа gönlüm ԁаimа senin aşkınla kokаcаk.

Şimdi bir harita açsalar önüme ve deseler ki; “Bir yer seç!”, ben yine senin olduğun şehri seçerdim.

Şimdi sana o kadar bağlıyım ki, bizi birbirimizden ancak ölüm ayırabilir. Her an kendimi seni düşünürken buluyorum. Gülüşümün sebebi, hayatımın anlamı ve yarınımın tek ilham kaynağı oldun.

Şimdi uzaklardasın benimle değil, ben ise yalnızım seninle değil. Adın kalbimde dilimde değil, seni seviyorum elimde değil.

Şimdi yoksun; Seni dilediğim gibi düşünebilirim, tutup elini öpebilirim uzun uzun. Kimseler ayıplamaz beni yokluğunda seni sevdiğimi anlayamazlar ki!

Şimdiye kadar birlikte geçirdiğimiz her an harikaydı ama sana söz veriyorum, en iyisi henüz gelmedi.

Şu anda ayrı olsak bile varlığını her gün hissediyorum. Birbirimizden çok uzaktayız ama bu ayrılığın beni, sana daha fazla bağladığını hissediyorum. Binlerce km uzaktayken bile mesafelerin aşkımıza engel olmayacağına inanıyorum. Mesafeler bir şekilde yalnız kalmamıza neden oldu ama biliyorum ki sıkı durmak ve bu dönemi atlatmak için gereken sevgiye sahibiz. Seni çok seviyorum aşkım. Yanımda olacağın gün için sabırsızlanıyorum.

Tatlı aşkım, mutluluğu yaratmak bizim elimizde olduğu gerçeği ne kadar doğru. Aşkın en güzel halini birlikte yarattık. İkimiz, görülebilecek en güzel şaheseri yapan yetenekli sanatçılarız.

Tek sevenim sen ol. Geri kalan dünya nüfusuna konuyu ben açıklarım.

Telefona bakıp aptalca gülümsediğim tek zaman, senden mesaj aldığım zamandır.

Uçmak için kuş olmak gerekmezmiş. Aşkın yeter bana sevgilim.

Uğruna öleceğim bir gül seviyorum adı bende saklı o benim her şeyim, bir tanem uğruna öleceğim, tek aşkım sevdiğim, seni çok seviyorum.

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder, büyükleri yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi…

Uzaktan seviyorum seni! Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan… Sadece seviyorum.

Üşüdüysen söyle sevgilim. Seni bir kat daha seveyim. Cemal Süreya

Varlığından asla haberdar olmadığım parçalarımı keşfetmeme yardım ettin. Seni çok seviyorum.

Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın hiç sensiz kalmazdım!

Ve Aşk… Görmeden bir ömür aynı sevdaya her gün yeniden sevdalanmaktı.

Ve sen sevgili…Her sabah uyandığımda düşündüğüm ilk şey, her gece zihnimde canlanan son şeysin.

Ya kadersin, ya keder. İkisi de Rabb’dan dedim, sevmeye değer…

Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın; ya siyahi, ya beyazı seçeceksin. Şems-i Tebrizi

Yağmur olsan binlerce damla arasından bulur tutardım seni. Çünkü korkarım; toprak aldığını vermiyor geri…

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun, aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum.

Yakında birlikte olacağımızı biliyorum. Sonunu buradan görebiliyorum, bu yüzden umutlu ve kararlı ol, çünkü çok yakında yanında olacağım. Kalbinin atışını yanındayken duymak için sabırsızlanıyorum. Sadece gözlerinin içine bakıp seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek istiyorum.

Yakında yanında olacağım ve kaçırdığımız tüm kayıp zamanları telafi edeceğime söz veriyorum. Hiç ayrılmamışız gibi yaşayacak, bir sürü hatıra inşa etmeye devam edeceğiz. Tekrar bir araya geldiğimizde sana, seni ne kadar sevdiğimi göstereceğim. Ama şimdilik, seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğimi bil.

Yanımda olmadığın her an seni ne kadar özlediğimi anlıyorum.

Yanımda sen olduğun sürece her şeyi başarabilirim. Bana her şeyin üstesinden gelmek için güç ve güç veriyorsun. Seni tüm kalbim ve ruhumla seviyorum.

Yapraklar kadar hafif, dağlar kadar büyük sana sevgim.

Yazı tura atalım: Tura gelirse ben seninim. Yazı gelirse sen benimsin. Bu oyunda kaybeden olmasın. Seni seviyorum.

Yıldızlar kadar uzak bir hasrettir sana sevgim ey güzel, seninle tekrar buluşacağım güne gebe kalmışım. Çareler tükenmiş hasretine, seni canımdan çok seviyorum ey yar.

Еy Gönlümün sol yarısı, Aklıma koydum seni, aklım аlmаԁı. Yüreğime bıraktım, sаnа ԁoymаԁı.

Еy gönül, gönlümüzün dumanı, sevdamızın alametidir.

5/5 - (3 votes)
(Visited 166 times, 1 visits today)
Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir