Ağır sözler

Ağır sözler

Ağır sözler
Duygularınıza tercüman olacak en ağır sözleri sizler için dokun.org olarak bir araya getirdik. Sizde aşağıdaki mesajlardan beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz.

Herkesle aran bozulabilir. Bazılarının kaybı iyi bile gelir. Ama kendinle aran hep iyi olsun. O bozulunca, her şey bozuluyor.

Ağır sözler, özel olarak seçtiğimiz, tek tek elle yazdığımız özgün ve laf sokucu ağır sözler içerimizde her daim günceldir. Belirli aralıklarla sürekli olarak değiştirmekteyiz. Whatsapp durumlarınızdan, twitter, instagram ve diğer sosyal medya hesaplarınızın duvarlarına, fotoğraflarına ekleyebilirsiniz.

Abarttığınız kadar olmadığınızı biliyoruz şova gerek yok.

Akıl vermeyi bırakıp biraz huzur verseniz.

Anlamlı Görülmemiş Ağır SözleriAnlayacaksın, anlayacaksın da, çok geç olacak. Arayacaklar ama telefonla değil mumla.Arsızlığa cesaret, zinaya aşk dediler, bir neslin ahlâkını böyle yediler!Artık hayatımdaki insanlar hata yapınca ‘bu da aynıymış geç’ diyorum üzülme kotamı fazlasıyla doldurdum çünkü.Artık herhangi bir hayale kucak açamayacak kadar yorgunum..Aşk ucuz bir insana verilmeyecek kadar pahalı bir hediyedir.

Asla unutmasınlar, ben onların içindeki şeytanla boğuşuyorum.

Aslında ben seni olduğun gibi kabul ederdim de; “Sen Olmamışsın.” sıkıntı orada… Aslında ben seni olduğun gibi kabul ederim de; “Sen olmamışsın.” sıkıntı orada.

Aslında şu hayatta kimseye güvenmeyeceksin; beyaz gülün gölgesi bile siyahsa gerisini sen düşün.

Ayaklarımda pranga var diye yanımda şaklabanlık yapıyorsun ya istediğimde prangaları çıkarabileceğimi unutuyorsun.Ayrıldıktan 2 gün sonra yeni sevgili yapmak tam ciğeri 5 para etmez insan hareketi.Bana eski günler lazım bir de şimdiki aklım.

Bana kalbimdesin deme sevgili, kalabalık yerlerde sıkıntı basıyor beni.

Bana kalbimdesin deme sevgili, kalabalık yerlerde sıkıntı basıyor beni.Başka biri olmaya çalışmak, kendinizi harcamaktır.Bayılıyorum hayatım mahvolurken diğerlerine teselli vermeye.Bazen birilerine “iyi ki yoksun” diye mesaj atmak istiyorum.Bazen çekip gitmek, çözüm değil ama insan başka türlüsünü de bilemiyor.

Bazen diyorum kendime ne çok değer vermişim değersizlere…

Bazı insanlar çamaşır suyu gibidir. İnsan yıpratmaktan başka bir işe yaramazlar.Bazı insanlar hayatımdan çıkardım. Fakat haberleri yok. Ama olsun işleri düşünce olur!

Bazı insanları hayata baktığı pencereden atmalı.

Bazı şeylere alışmak zorunda olduğum için affetmeyeceğim çok insan var.Bazılarının yalanlarının ulaştığı yerlere bizim hayallerimiz bile ulaşamıyor!Belki de aşk asla kullanılmamalıydı cümle içinde, zaten bir daha gönül koymak mı ortaya, tövbe!

Ben ağlarken yanımda yoksan ben gülerken gölge yapma.

Ben güçsüzüm düşerim ağlarım canım acır yaralarım ve kusurlarım var, sırf bu yüzden insanım. Sıradanım.Ben kimseyi yarı yolda bırakmadım. Onlar yavş*klık yapmaktan bana yetişemedi!Ben seni kalbin atsın diye Sevdim. G*tün kalksın diye değil!

Ben senin defterini düreli çok oldu. Muhasebe defterini tutmama gerek yok artık.Ben yoruldum ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım insanlardan.Bence dünyada en adil dağıtılmış şey akıl, çünkü kimse kendi payına düşenden şikayetçi değil..

Benim sevdam sana ağır gelir güzelim. Sen ışıltılı gecelere layıksın. Benim karanlık sevdamda boğulursun sen.

Beyin diyorum, güzel bir şey. Allah, olmayanlara da nasip etsin.Bile bile yaptığınız yanlışlar için pişman olmaya hakkınız yok.Bilmek acıtıyor bazen öğrenmesem daha iyiydi diyorsun.Bir tek bana vaktin yoktu, herkese ömrünü harcadın.Birilerine kırgınken ya da sinirliyken en çok kendime zarar verdiğimi farkettim. Yani herkes bir yerlerde devam ederken, her şey akıp giderken göğsünde koca bir alevle yaşamak en çok kendine haksızlıkmış. Affedememek yorucu bir his.

Biz popüler değiliz adamız, bizim durumlarımız değil adamlığımız beğenilir.Bizde uçabilirdik kanatlarımızı kırmasaydılar.

Bize yeni düşmanlar lazım eskileri hayranımız oldu.

Boşversene, nelere alışmadık ki.Bu arada herkesin istediği gibi biri olmak için doğmadım.Bu hayat benim ama yarısını başkaları için yaşadım.

Bunu da oku :  Damar sözler

Bugün laf koymayacağım. Çay koydum; gel, iç, insanlık gör.Bugün senin için bir şey yapmıyorsam, dün elimden geleni yaptığım içindir.

Canımı sıktığın zaman sana tekme tokat dalıp, “Pardon! Dalmışım.” diyesim var.Canımızı yakanların hepsi canımızdı.

Çakal rüya gördü diye kurdun soyu tükenmez.

Değer miydi diye aklıma geldi geçenlerde. Teğet bile geçmez dedim kendi kendime.

Deli gibi severek aklını almalısın kadının. Yarı yolda bırakıp ahını değil.

Delikanlılık belinde taşıdığın silah değil bedeninde taşıdığın yürektedir.Dışarıdan iyiyiz de içimizdeki sıkıntılar büyük.Dosta küsen de, düşmanıyla yatıp kalkıyor artık.Dünya`nın en büyük yüküdür; Aklı sende olmayanı, ısrarla yüreğinde taşımak!

Eğer inceldiği yerden kopmasına izin vermezsen, gün gelir en sağlam yerinden kopar. Canın yanar.

En Ağır Sözler Kısa AnlamlıEn içten kahkahalarınızı atarken bir anda suskunlaşıp, boğazınızın düğümlenmesine neden olan insanları asla affetmeyin!En sevdiğim söz; BAKARIZ. Ucu açık, kafama göre, işime nasıl gelirse, canım ne zaman isterse, belki olur, belki olmaz.En sevdiğin sesi unutmaya başlamak.

Erkek özlediğini söylemez! Oturur bir sigara daha yakar.Eskiden karanlıktan korkar yağmurdan ürperirdim şimdi karanlıklar sırdaşım yağmurlar göz yaşım oldu.

Fark edilmek için fark yapmak fark yapmak için meydan okumak gerekir.Farkında olmadan şeytana uymaya başladım, haberiniz olsun.Fazla abartmayın.. Çünkü yerlere göklere sığdıramadığınız aşk, birgün bir hoşçakala sığacak.Gece balkonda otururken, artık hiç kimseye inancının kalmadığını fark etmek.Geçsin şu zor günler, artık geçsin. Buraya yazmaktan başka yapabilecek hiçbir şeyim kalmadı ne olur geçsin. Lütfen.

Gidenin arkasından asla diz çökmeyin, cenaze namazında secdeye varılmaz!Gitmem diyenlerden öğrendik, yalnız kalmayı.

Gitsen de artık beni bağlamaz; hani bir laf vardır ya, kendi düşen ağlamaz.Gönül bağımı kestiğim herkes, ayak bağıdır artık.

Görülmemiş Ağır SözlerGötlük parayla olsa, veresiye yazdırıp yine yapacak tipler var..

Gözümde küçülmüş insanlarla büyük hesaplarım olmaz benim…

Gün gelecek üzüldüğün şeylere, gülüp geçeceksin. Ağır Sözler diye aranan kelimeler yerini Komik Sözler ‘e devredecek. İşte o zaman geçti diyeceksin.

Hadi kaldır kadehi varsa şerefine yoksa gidişine içelim

Hak etmediğim şeyleri bana yaşatanlara bir intikam borcum olsun.Hakkımda konuşmadan önce, hakkınızda bildiklerimi hatırlayın!

Hamurunu bildiğim insanların şekilleriyle ilgilenmiyorum!

Hayal kurmak için değil; hayat kurmak için sevdim seni.Hayat bize yeşil ışık göstermese de olur zaten kırmızıda durmuyoruz.

Hayat yalandan ibaret değildir aslında. Gerçeği yalanlarla yıkayan bizim yalan sözlerimizdir, hayatı yalan yapansa insanın ta kendisidir.

Hayata hangi pencereden bakıyorsan, o pencereden yere çakılman dileğiyle…

Hayatına giren herkese bir tanem diyorsan sen çokluk ile yokluk arasında ki farkı bilmiyorsun demektir.Hayatta güvendiğim sadece iki kişi var. Birisi kendim, diğeri ise sen değilsin.Hayırlısı böyleymiş deyip az duvar yumruklamadık.Hep ulaşılabilir olduk, ne zaman gelseler samimiyetle karşıladık. Neden kaybettik diye düşünmeye gerek yok artık.Her insan hata yapar, sen yanlış yaptın.Her konuda fikriniz var ama bilginiz yok. Kısaca boş yapıyorsunuz.Herkes gider. Özellikle de en sevdiklerin.Herkesle vıcık vıcık olmadığı için soğuk birisi zannedilmek.

Hiçbir zaman lüks bir yaşam istemedik. Yanımızda sevdiklerimiz olsun, Sokaklarda yaşamaya bile razıydık.

Hiçbirinize güvenmiyorum. Çünkü; sizin iyi niyetleriniz bile kötü.

İki arada bir derede kalmadı hiç gönlüm, ya sevdim, ya sildim.

İki dakika insan ol desem zaman tutacak insanlar tanıyorum.İkinci planda olmaktansa, plana dahil olmamak daha iyi.İlk mesajı beklersen ömür geçer, ilk mesajı sen atsan yürüyo olursun. İlk mesaja cevap versen dünden niyetli olursun, ilk mesaj şerefsizdir.

İnsan bazen büyük hayallerini küçük insanlarla ziyan eder.

Bunu da oku :  Laf sokma mesajları

İnsan; bir kere yaralandı mı, çiçeğin gölgesini bile hançer zanneder.

İnsanlar bizim durumlarımızı değil adamlığımızı beğeniyor.

İnsanlar önce kendini, sonra haddini daha sonra da ne istediğini bilse hiç problem yaşanmayacak.İnsanları tanıdıkça yalnızlık güzelleşiyor.

İnsanların ne kadar çok maskesi var şaşıyorum. Hangi maskenin altında kim var belli değil.

İstersem çare istemezsem bahane bulurum. Sen rahat ol!

İyi insanlar daima kaybederler, çünkü adil dövüşürler.İyi kalpli olmayı ve saygılı davranmayı saflık sanıyorsunuz, çünkü size köpek gibi davranılmasına alışmışsınız.İyi olanların değil iyi oynayanların dünyası.

İyileştirir diye medet umduklarımız tekrar tekrar yaralıyor bizi.İyiyim desem inanacak, o kadar habersiz benden.

Kaç fırın ekmek yersen yer fark etmez, yoksa mayanda adamlık!

Kafana göre dön dünya ne senin gibi fırıldaklar ne de senin gibi yuvarlaklar umurumda!Kalbinde taşıdığının seni yan cebinde taşıdığını anladığın an büyüyeceksin.Kanında ihanet olanın, kalbine sadakat çeşmesi koysan da bir şey değişmez.

Kapattık kardeşim. Artık sevmiyoruz!

Karakter sahibi olmak, kurduğu cümlenin arkasında duran insanlar içindir.

Karakterim ve tavrımı birbirine karıştırmayınız. Karakterim “kim olduğumla” ilgilidir, tavrım “sizin kim olduğunuzla.Keşke gözümden milyonlarca yaş düşseydi de sen düşmeseydin.Keşkelere çare olmadığını, onlarca kez keşke diyerek öğreniyorsun.

Kırıldım demem yeterince kırıktım zaten. Sen benim kırıklarımın üstünden geçtin ve biraz daha derine battı. O kadar işte..

Kırılmış bir kalbin hesabı, bu dünyaya ağır gelir.Kısa mesajda bile 160 tane karakter var ama sende 1 tane bile yok!

Kime kıymet versem hayatımı ‘kıyamete’ çevirmesini iyi biliyor.Kimi arasam sen yaşıyon mu yaa diyor. Bir değil iki değil. Olum bak gerçekten öldüm de söylemiyorsanız bir daha konuşmam.

Kimi insan girdiğinde odayı aydınlatır, kimi de çıktığında.

Kimse suskunluğumu asaletimden sanmasın, ite köpeğe taş atmıyorsam sahibinin hatırı vardır.

Kimsenin ardından koşmayın çünkü seven insan yan yana yürür.

Kişiliğinde şeref yoksa eğer, ne kadar başın dik yürürsen yürü, gökyüzü dahi yüzüne tükürür.

Kör değilim ama canım istemezse burnumun ucundakini bile görmem.

Kral olsan ne yazar senin de gideceğin 2 metre mezar.Küfür ağzıma yakışmıyor olabilir ama hak edenin üzerinde mükemmel duruyor.Kurt öleceğini bilse de ite köpeğe el açmazmış ya, aynı o misal işte.Maaşın ne kadar çok olursa olsun, naaşına bir parça pamuk yetiyor.Mertliğin hükümdar olmadığı yürekte, “kahpelik” ihtilal yapar.

Namımızın büyüklüğü dostlarımızın büyüklüğündendir.

Nasıl da uzağız şimdi, yakın olmamız gereken herkese, her şeye.Ne acı. Sen seversin, başkası sarılır.Ne kadar yaşanmış acı hikayem varsa, altında sevdiklerimin imzası var.Ne zaman mutlu olmaya kalksam otur diyor yalnızlığım, otur..Neden yalnız kalmaktan korkuyorsunuz ? Bu kadar aciz olmayın be. Her seferinde soluğu başkasının yanında almaktan bıkmadınız mı gerçekten ?Neleri kaybettik, inan senin lafın bile olmaz.Net ol net. Bir şey ya vardır ya yoktur. Arada kalmak, gri cevaplar almak en nefret ettiğim olay. Ya evettir ya hayır. Ya beyaz ya siyah.Normal şartlarda iyi biriyim de, şartlar her zaman normal değil.O an sustum ama çok ağrıma gitti.O sensiz yapıyor, unutma.Olmayacağını bilmek, olmamasından daha çok koyuyor.Ölsem tabutumun dedikodusunu yapacak insanlar tanıyorum.Ölüp de hiç görememek var.

Ömrü bitene kadar sevmeli insan. Menfaatleri bitene kadar değil.Ruh eşim benden salak herhalde. Hadi ben seni bulamadım. Peki sen niye beni hala bulamadın?

Sabırdan sonra söylenen söz ağır olur. Söyletmeyin!.Sabrımı sınıyorsun iyi hoş güzel de! Sonsuz değil hani bil istedim.

Sabrımın sınırları taştığında hayatımdan silemeyeceğim insan yoktur.

Salağa yatarken uyuya kalmış gibisin.

Sana karakter lafı ağır gelir!Sana kızmıyorum. Sen bu kadarsın bilmeliydim.Şarkılarla dostluk kurun, onlar asla terk etmez.Sen doğru sevgiyle sevilmiş yanlış insandın.Sen güçlüsün deyip, sırtıma kocaman dağ devirdiler.Senden beni çok sevmeni beklemiyorum. Sadece hep sev, bu bana yeter.

Bunu da oku :  Dobra sözler

Seni adam ederdim ama çoktan köpeğim olmuşsun, ne lüzumu var.Seni kaybettim ama inan üzülmüyorum. Hani derler ya cana geleceğine MAL’a gelsin.Seni koşulsuz sevenlerle zamanını geçir; istedikleri gibi olduğunda seni sevenlerle değil!

Senin gibiler su ihtiyacını ancak tükürdüğünü yalayarak karşılıyor. Ne yaparsın işte…

Senin kaprislerini çekeceğime zikir çekerim en azından çektikçe sevap haneme işlerim.

Senin karakterin oturmamış, biraz çömelmiş..

Serseri dediğin adamların da bir kalbi var. Sen hanımefendi gibi büyümüş olabilirsin ama o adamların da bir onuru var

Serseriler ağlamaz ağlarsa kimse susturamaz sunu bil ki sosyete kızı herkes serseri olamaz.Sessizim ama kör değilim, rahat olun.Seviyorsanız hissettirin. Kimse bir lafınıza bin anlam yükleyip, soru işaretleri arasında cevap aramak zorunda değil.Sıkıntı ne biliyor musunuz? “BEN” konuştuklarımın arkasındayım, “SİZ” arkasından konuştuklarınızın yanındasınız..

Siz sokakların efendisi sandığınız semtlerin çocuklarısınız, bizler sizlere bağışladık o sokakları.Size “hoş” gelen bana “boş” geliyor.Sizi takmak mı? düşünce kirliliğisiniz, alaylı gülüşlerimin nedenisiniz!Sizi üzen insanları affetmeyin.

Sokak lambası gibi olma ey yar kime yandığın belli olsun.

Sonunu düşünen kahraman olamaz.

Şımaracak kimsen olmayınca, hayat seni kocaman bir adama çevirir.Sınanmadığınız acılar üstüne konuşmayın.Siz paramparça olurken hiç bir şey yokmuş gibi devam eden insanları, affetmeyin!

Şu andan itibaren alttan alma devri bitmiştir. İncittiğiniz yerden incinirsiniz haberiniz olsun.Şu, elindekinin değerini anlamak için, kaybetmeyi bekleyen gerizekalılara ne demeli?Suskunluğum asaletimden falan değil gerizekalılara laf anlatmaktan yoruldum bunaldım sıkıldım.

Tabağına yiyebileceğin kadar yemek, hayatına sevebileceğin kadar insan al. İsrafın lüzumu yok.

Tahammülü kalmamış birine hata yapmayın. Silerken kendisini düşünür sizi değil.

Tamam hiçbir şey bildiğin yok ama bari arada bir de olsa haddini bilsen diyorum.Terazi gibisin, nere ağır basarsa oraya gidersin.

Tilki gibi dostum olacağına, aslan gibi düşmanım olsun.Umursadıkça kaybettiğimiz insanlar var.Umurumda olan şeyler her geçen gün azalıyor.Unutacaksınız arkadaşlar, her şeyinizi verdiğiniz insanın sizi geride bırakıp başkasıyla gülerken gördüğünüzde unutacaksınız.

Unutma, sen gitmekle eylem yaparsan, ben unutmakla devrim yaparım.Utangaç olmak yüzsüz olmaktan iyidir.Uyuyunca geçermiş bütün acılar.. Hassktr lan, uyuyunca geçen tek şey zaman!

Uzaktan hepiniz iyi insanlarsınız ama lütfen uzak durun.Ve biliyorum ki sen kalbimi ne kadar paramparça edersen et, ben hep seni güzel anılarımızla hatırlayacağım.

Vereceğimiz değeri hak ettiğinden emin olabilsek, önüne dünyaları sereceğiz de işte. Hangi maskenin altında kim var belli değil.Ya av olacaksın, ya da avcı! Ama asla Avı, avcıya götüren köpek olmayacaksın!

Ya kırdığın kalpte sen varsan…Yalnızım diye üzülmüyorum. Çünkü biliyorum, yalnız insanın ihanet edeni de olmaz.Yanlış yolda yürüdüğünü bilirsin ama o kadar yolu da dönmek istemez insan.

Yemine gerek görmeyecek kadar sözlerine sadık ol.

Yolu doğru olanın yükü ağır olurmuş.

Yüreğime gömdüklerimle bir daha işim olmaz! Ölüyü diriltmek Allah’a mahsustur.Yüreksizlerin cesaret edebildikleri tek şey ihanettir.Yürekten akan sözler yüreğe akar. Ağızdan çıkan sözler ise bir kulaktan girer bir kulaktan çıkar.

Yüzüme karşı melek olanlar, arkamdan kuyu kazarak çakallık yaptıklarını düşünüyorlar.

Zannetmeyin ki suskunluğum korktuğumdan. Fırtınadan öncesi de hep böyle durgundur.

Zoruna gittiğini duydum. Güzel yer ben de gitmiştim.

5/5 - (2 votes)
(Visited 210 times, 1 visits today)
Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir