Özür mesajları

Özür mesajları

Özür mesajları
Duygularınıza tercüman olacak en anlamlı özür mesajlarını sizler için dokun.org olarak bir araya getirdik. Sizde aşağıdaki mesajlardan beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz.

Bazen sevdiğimiz kişilerin istemeden de olsa kalplerini kırarız. Dilin kemiği yoktur derler, insanoğlu yapar hatalar. Bazen bir buket çiçek bazen çok mutlu edecek bir sürpriz ile kalpler yumuşar tekrardan. Ve de yanına iliştirilmiş sevgi dolu bir mesaj… İşte sevdiklerinizin kalbini yeniden almanız için sizlere derlediğimiz özür dileme mesajları.

Özür dilemek yaptığınız hataları birebir telafi eden bir durum değildir. Aksine hatalarınızdan dolayı sebep olduğunuz olumsuzluğu bir nebze olsun azaltmaya dair isteğinizi göstermek içindir. içi boş özürler bazı üzüntülerin telafisi için yeterli olmayabilir de.

Sürekli özürlerin arkasına sığınmak veya özür dilemeyi alışkanlık haline getirmek de uzak durmamız gereken olumsuz bir tutumdur.

Özür dileyerek herşeyin mükemmele dönmesini beklemediğinizi, buna rağmen elinizden gelen çabayı gösterdiğinizi önce kendinize kabul ettirdiğinizde özrünüzün bir değeri olacaktır.

Yapılan bir hata sonucunda hatanın farkına varmak ve sonrasında ne şekilde özür dileyeceğini bilememek, çok zor bir durumdur. Böyle zamanlarda özür dilerim mesajı çok büyük önem taşır. Karşıdaki kişiye hem iyi niyetin bir göstergesi hem de pişmanlığın bir ifadesi olması gerekir. Bu bakımdan özür mesajları alelade olmamalıdır.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur…. Bende bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Lütfen beni affet….

Af diliyorum sözlerimle, af diliyorum gözlerimle, af diliyorum senden sevgilim yanlışlarımla, ne olur affet beni, kabul et özür dileklerimi.

Afedersin bebeğim insanlar hata yaparak hatalarını telafi ederler sende hatamı telafi etmemde yardım edersen özür dileğimi kabul eder misin.

Affedersin bebeğim. İnsanlar hata yaparak hatalarını telafi ederler. Sende hatamı telafi etmemde yardım eder misin, özür dileğimi kabul eder misin?

Affet beni sevgilim, özür diliyorum senden…

Affetmek büyüklüktür Sevgilim sen de beni affederek göster büyüklüğünü…

Affetmek geçmişi değiştirmez ama geleceğin önünü açar. Ne olur beni affet…

Affetmek kadar yüce bir duygu yoktur derler. Ey gönlümün en yücesi, ey kalbimin hükümdarı… Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet….

Affetmek kadar yüce bir duygu yoktur derler. Ey gönlümün yücesi, ey kalbimin hükümdarı, bu mesajla gelen sevgimi özrümü kabul ederek beni affet…

Affetmeyi bilmek demektir.

Ağladıysan, ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyaşın için senden özür diliyorum.

Ağlamak ile teselli olunsaydı, denizler hediye ederdim sana… Çok özür diIerim. Beni affedebilecek misin?

Akan yaşların sel oldu, bastı odamı. Öyle pişmanım ki kalbini kırdığım için. Senin kalbin sevgi dolu, narin bir çiçek misali… Ayağımı attığım gibi dallarına bastım, yapraklarını ezdim. Affet beni sevgilim. Daha çok su vereyim, daha yeşile boyayım seni, yine çiçek aç, yine narin es.

Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet. Hatalarım olmuş olabilir, ama bu hataları düzeltmek için elimden gelen her şeyi yapacağım.

Anladım beni görmek istemiyorsun ama bu güllerin ne günahı var. Onlar seni görmeye, senden özür dilemeye ve sana olan aşkımı haykırmaya geldiler. Ne olursun onlara bir kulak veriver…

Anladım beni görmek istemiyorsun ama bu güllerin ne günahı var? Sana olan sevgimi haykırmaya ve özür dilemeye geldiler. Onlara kulak verir misin?

Annem! En değerlim, seni ne kadar kızdırdığımın, üzdüğümün farkındayım. Çok pişmanım lütfen beni affet, mis kokulum.

Asla böyle olmasını istemezdim. Bir ömür içinde sen ve ben küs olamayız çünkü o zaman ömür ömür olmaz, ve ben seninle çok uzun bir ömür hayal ediyorum. Özür diliyorum Aşkım… Lütfen beni affet…

Aşkım bitanem seni kırdığım için çok özür dilerim, söylediklerim için çok pişmanım, nolur beni affet seni çok seviyorum her şeyim.

Aşkım bütün kibri, kederi arkama aldım ve senden binlerce kez özür diliyorum…

Aşkım senden özür dilerim, kalbini kırdıysam çekip giderim.

Bak uyku tutmuyor. Hadi gel barışalım da birlikte güzel rüyalar görelim…

Bana kızmış olduğunu gözlerine ilk baktığım andan itibaren anlayabiliyorum. Sen gibi şahane birini kırdığım için kendimi asla affetmeyeceğim ama ne olur sen beni affet.

Bana söyleyeceğin her şeyi şimdiden peşinen kabul ediyorum. Çünkü haksızım ve senden nasıl özür dileyeceğimi bilmiyorum. Senden tek istediğim tartışmamızı unutman ve özrümü kabul etmen!

Barışmazsak, şikâyet edebiliyor muyuz?

Bazen benim gibi güzel insanlar da hata yapabilir. Affet ne olur dostunu.

Bazen kelimeler insana yetmez. Boğazına düğümlenir. Söylemek istesen de diline gelmez. Şimdi bütün af sözcükleri sana ait. Lütfen barışalım artık.

Bazen yapılan yanlış doğruyu bulabilmek içindir. O kadar çok yanlış yaptım ki sana karşı, Affet ne olur beni!

Bebeğim seni üzdüğüm için çok özür dilerim. Seni çok seviyorum ve bir daha da hiç üzmeyeceğim. Ben affet ve eskisi gibi sev lütfen…

Belki geri alamam yaptığım hataları ama en azından bir daha yapmayacağıma ve seni bir daha üzmeyeceğime söz verebilirim aşkım. Bizim aşkımız çok büyük ve unutulmaz. Biliyorum sende özlüyorsun beni ama gururun engel oluyor. Affet artık barışalım, gurur sevgiyi yıpratır, gel de yıpranmasın aşkımız ben her şeyi telafi etmeye hazırım.

Ben bir çocukluk yaptım ama sen bir büyük olarak bağışla beni her şey için özürlerimi sunuyorum sana.

Ben bu özür işlerinde hiçbir zaman iyi olamadım ancak seni o kadar seviyorum ki, onun için, özür dilerim canım!

Ben büyük bir hata yaptım ve şimdi hatasını anlayan biri olarak kapına geldim. Bağışlamak büyüklüktür. Özür dilerim.

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni AFFET!

Ben herkesten özür dilemem bunu sana daha öncede söylemiştim gel yakma bu aşığı.

Ben seni bilirim dayanamazsın gülüşüme, sen de beni bilirsin hasretim gözlerine, bırak hadi inadı uzat elini elime, gözlerime bir baksan diyeceğim tek kelime… Seni seviyorum.

Bende bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Lütfen beni affet…

Beni affet bir tanem…

Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet…

Beni anlayan tek varlıksın. Bu konuda da anlayıp affedebilecek misin? Özür dilerim.

Beni doğuran kadına asla böyle davranmam gerekirdi ama ben bir hata ettim. Gel annem sen bu hata yapan çocuğunu affet de içim rahat uyuyabileyim. Sen bana kırgın olduğun sürece bırak uyumayı, nefes almam bile o kadar zor ki annem.

Beni gerçekten anlayacağını düşünmüştüm ve tüm bunları sana olan aşkımdan dolayı yapmıştım. Ancak yaptıklarımdan dolayı senin hayatına müdahale ettiğimin hiç farkında değildim. Ne olur artık bu acıma bir son ver beni affet.

Beni içimi ısıtan güneşten, geceme doğan yıldızdan mahrum bırakma… Beni affet seni üzdüğüm için…

Benim aşkım gururumdan çok daha fazla. Bu yüzden tüm dünyaya seni sevdiğimi haykırmak istiyor ve beni affetmen için sana yalvarıyorum.

Benim için dünyanın anlamı sensin. Beni affedebilecek misin?

Benle iletişimi kestiğinden beri eksiğim. Beni lütfen affet!

Beyaz bir güvercin yollamak istedim sana, ancak o bile çok kızdı bana. Nasıl kırarmışım bu kalbi? Sahi, Nasıl da kırdım ben seni? Çok özür dilerim…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

Bırak inadı hadi uzat elini elime…

Bırak seni kırmayı sensiz yaşamayı bilmiyorum, bilmekte istemiyorum. Gerçekten kırdığımı düşünüyorsan bütün kalbim ile özür dilerim.

Bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla baş başa bırakma…

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur… Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum… Affet lütfen beni. Arkadaşa Özür Dileme Mesajlı

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden.

Bilirsin insanları kırmak istemeyen biriyim. Seni de kırmak istemedim. Çok özür diliyorum senden. Beni anlarsın umarım…

Biliyorum hata bende. Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet…

Bilseydim sözlerimin bu kadar inciteceğini, yemin eder bir ömür sessiz kalırdım. Hatasız kul olmazmıs

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Bir daha konuşmadan önce düşüneceğime söz veriyorum. Tartışmamızda sana söylediğim hiçbir şeyi isteyerek söylemediğimi bilmeni isterim. Sana ihtiyacım var ve çok üzgünüm!

Bir daha şaka mı asla, rahat ol bundan sonra, moralin bozuksa, gülmen için senden özür diliyorum…

Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem, affeder misin beni?

Birçok hata yaptım. Belki gözlerim kördü. Ama seni kaybedebilecek kadar cesur değilim. Bağışlayabilecek misin beni?

Biri fiziksel özürlüler, bir de hatalarıyla yaşayan özürlüler (benim gibi)

Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim.

Bu gün ilk defa üzmüştüm seni, bu gün ilk defa silmiştim gözlerini, hatalıydım elbet biliyorum, çocukluğa bağladım ne olur affet beni…

Bu gün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce. Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni ne olur sevdiğim. Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum.

Bu kesinlikle tekrarlanmayacak olan bir hatadır. Eğer özrümü kabul edersen sevgilim, bu bana büyük bir ders olacaktır.

Bu kesinlikle tekrarlanmayacak olan bir hatadır. Eğer özrümü kabul ederseniz bu bana büyük bir ders olacaktır.

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Bu mesaj yüreğimin en derin köşesinden geliyor, samimiyetime inan ve beni affet bir tanem, sensiz olamam…

Bu mesajı sana niye mi yolluyorum? Dinle beni, kırdım seni ama inan çok üzgünüm! Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Bugün hayatımın anlamı doğdu, ama ben yanında olamadım. Beni ne olur affet aşkım. Kalbim, aklım her an, her saniye seninle olsa da, bedenim yanında olamadı. Biliyorum çok kızgınsın bana. Söz veriyorum bu özel gününü telafi edeceğim, yeter ki sen bir kez gül bana. Affettim de Sevgilim.

Bugün ilk defa üzmüştüm seni, bugün ilk defa silmiştim gözlerini, hatalıydım elbet biliyorum kendimi, çocukluğuma bağladım ne olur affet beni…

Büyükler her zaman haklı değildir. Onlar da büyük hatalar yapar ancak affetmek büyüklüktür. Gel sen büyüklük yap bu sefer bana ve affet beni.

Cesaretimi topluyor ve senden bir kez daha özür diliyorum. Çünkü şu an için senden özür dilemek benim için en büyük güçlülük göstergesi. Sensiz kalmaksa en korkunç kâbus!

Çalışma hayatım boyunca ilk defa böyle bir hata yapıyorum. Hata yapmamın sebeplerini de sizlere açıkladım. Vereceğiniz karara her zaman saygılıyım.

Çiçekler nasıl muhtaçsa yaşamak için suya, ben de sana o kadar muhtacım. Sen olmadan yaşamanın ne olduğunun farkında bile değilim. Sen varsan ben varım. Sen yoksan ben yokum. Affet beni.

Çocuk gibiyim değil mi? Sürekli hata yapıyorum ve doyamadım bu hatalara. Hadi gel öpeyim seni barışalım ve bir daha asla hata yapmayayım.

Çok özür dilerim senden baba. Bu kadar ileri gitmek benim haddim değildi, lütfen beni affet.

Çok özür dilerim senden baba. Bu kadar ileri gitmek benim haddim değildi, lütfen beni bağışlama nezaketini göster.

Delikanlı adam özür dilemeyi bilmeli ve bilmiyorsa da öğrenmelidir. Bende senden deli kanlı bir adam olarak yaptıklarımdan dolayı özür diliyorum aşkım beni affet…

Dilimden çıkan kelamla, gönlümden geçen özrün sayısını bir bilsen… Adını sayıklıyorum geceleri, özür diliyorum hep senden. Sevgilim, benim ay yüzlüm, ne olur beni affet. Kalbini kırmak değildi niyetim, ben hiç beni seven bir kalbi kırabilir miyim?

Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Senden tüm kalbimle özür dilerim. Beni affet…

Dostluk affetmektir. Affetmeyi bilmek demektir.

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim.

Dostum, ben hayatta senden başkasına dost demedim. Bir hata yaptım ve özür dilerim. Dostluk affetmek değil midir? Gerçekten üzgünüm dostum.

Dönüpte beni affet deme olur mu? Bende kırdığım bardaklardan özür diledim ama her parçası ayrı bir yerde.

Dudaklarındaki tebessümü görmek kadar hiçbir şey mutlu edemez beni. Lütfen bu dargınlık bitsin. Gülen yüzünü ve seni çok özledim.

Duygularını dinle güzelim. İnan onlar sana benim pişmanlıklarımı anlatmaya yetecek. Özrümü kabul et bende yeniden sarılabileyim sana.

Dün sinir anında söylediğim her şey için çok özür dilerim. Biliyorsun, çok stresli ve gergin günler geçiriyorum. Keşke bunları sana yansıtmasaydım. Lütfen beni affet aşkım!

Dün sinir anında söylediğim her şey için senden çok özür dilerim. Biliyorsun, çok stresli ve gergin günler geçiriyorum. Keşke bunları sana yansıtmasaydım. Lütfen beni affet aşkım!

Dünyaları verseler de seni hiçbir şeye değişmeyeceğimi biliyorsun. Çünkü benim için her şeyden daha kıymetlisin. Böyle söylüyorsun ama beni nasıl üzebiliyorsun diyorsun, biliyorum. Hayatımın en büyük hatasını yaptım aşkım, özür dilerim!

Dünyanın en güzel gözlerine bir kez daha bakabilmek için her şeyi değiştirmeye razıyım. Yeter ki sen beni tekrar kabul et.

Dünyanın en tatlı eşi beni affedebilecek mi? Eve geldiğimde seni yine mutsuz görmemek için inan bana istediğin her şeyi yaparım. Çok üzgünüm aşkım!

Düşünmeden konuştuğum ve hak etmediğin şeyler söylediğim için üzgünüm aşkım. Hatamı nasıl telafi edeceğim bilmiyorum ama telafi edeceğime emin ol. Sen yeter ki beni affet!

Düşünüyorum, düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum. Seni kıracağıma kafam kırılaydı keşke.

Eğrisiyle, doğrusuyla ben böyle düz bir adamım işte. Aşkım, beni düzeltecek, derleyip, toplayacak olan belki de sensin. Bu yüzden senden yaptıklarım için çok özür dilerim!

Elimde olmayan nedenlerden dolayı kötü sözler sarf ettim. Ancak beni bağışlaman çok önemli artık. Bağışla beni.

Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Gel bu yaşananı, kaldırıp rafa, üç günlük dünyada, sürelim sefa, insan sevdiğine, eder mi cefa, seni seven kalbim, seni istiyor…

Gel de birbirimizin kıymetini bilelim. Çünkü ansızın ayrılacağız birbirimizden.

Gel de birbirimizin kıymetini bilelim. Çünkü ansızın ayrılacağız birbirimizden. Seni kırdımsa özür dilerim.

Gerçekten seven insan küsemez sevdiğine, pişman olan yârini reddedemez kesinlikle, tüm pişmanlığımla özür diliyorum.

Gözlerime bir baksan diyeceğim tek kelime, seni seviyorum…

Gözlerimin içine bak ve seni ne kadar çok sevdiğimi gör sevgilim. Tüm dünyaya seni sevdiğimi haykırır! Senin için ölürüm… Yaptığım hataları telafi etmek için son şans istiyorum. Lütfen o şansı bana son kez ver sevgilim. İnan seni buna pişman etmeyeceğim.

Gözlerin ışıltısını yitirmiş, sözlerin bir buzdağı kadar soğuk. Çok kırılmışsın bana. Affet beni.

Gözlerindeki gülümsemeyi görebilmek için her şeyi yapabilirim. Yeter ki sen hep gül. Ben senin yoluna güller dökerim. Beni affet ve tekrar huzuru bulalım.

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun. Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet birtanem.

Gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli. Lütfen hatamı telafi etmeme izin ver!

Gülen gözlerden yaşlar akıyor, bilmeden kırdıysam özür dilerim…

Gülen yüzünü soldurduysam lütfen beni affet…

Günlerdir gözüme uyku girmiyor. Sanki kalbim iki dudağının arasında atıyormuş gibi. Bir affettim desen, hayata dönerim yeniden…

Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm.

Günlerdir saatleri başa, günleri geri sarıyorum. Keşke diyorum ah keşke! Yapmasaydım, etmeseydim, demeseydim öyle. Ama dilin kemiği yok. Söz ağızdan çıktı bir kere. Gel tekrar oturalım, baştan konuşalım. Sen yeter ki affettim de!

Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi… Kalbimin bahar kokulu köşesi, gel affet şu garibi.

Güzel yüzünü soldurmaya neden oduysam lütfen beni affet… Sen benim her şeyimsin. Sana nasıl kıyarım biriciğim…

Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet.

Hadi öpeyim de barışalım :))

Hatalardan ders çıkaran insanlar vardır ya işte o insanlardan biri de benim. Lütfen bağışla beni.

Hatalarım olmuş olabilir, ama bu hataları düzeltmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Lütfen beni affet.

Hatamı telafi etmemde, sende bana yardım ederek özrümü kabul eder misin?

Hatamı telafi etmeme izin verirsen, seni dünyanın en mutlu kadını/adamı yaparım!

Hatasız insan olmaz. O kadar çok hata yaptım ki belki de insan olmamam lazım benim. Sadece pişmanım ve affını istiyorum.

Hayatım sensiz anlamsız. Lütfen beni affet!

Hayatım sensiz anlamsız. Lütfen beni affet! Dostluk affetmektir.

Hayatımın sen olmadan bir değeri yok. Beni lütfen affet!

Hayatta kimseden özür dilemedim, ama gururum aşkımdan öte değil, senden özür diliyorum aşkım…

Her gün lanet ediyorum kendime, böyle pamuk kalpli birini nasıl kırdım diye Yüzüm yok ama af diliyorum senden Ben kendimi affetmesem de sen ne olur affet aşkım beni Bitsin bu çile Sensizliğin yükü ağır çekilmez bu hayat böyle

Her şey için çok üzgünüm. Seni yeniden kazanmak için ne gerekiyorsa yaparım!

Her şey için özür diliyorum.

Hiç affetmedim kendimi, ne olur sen beni affet…

Hiç bir şey için, hiçbir zaman geç değildir. Ne senden özür dilemem için geç, ne de beni affetmen için. Ben senden özür diliyorum. Sen beni affedebilecek misin?

İnan ki istemeden oldu, çok ama çok özür dilerim…

İnatlaşmak ve kırmak da nereden çıktı? Bir söz tüm hayalleri yıktı. Sevmek ne anlama geliyor biliyor musun? Sevdiğinin bastığı yere halı, uğruna divane olmaktır. Ben de uğruna deli divane oluyor ve tüm yaptıklarım için senden çok özür diliyorum. Beni affet aşkım.

İnsan hata yapar sözüm yok sana, bir sitemin bile yürek yakıyor…

İnsan hatalarına açıklama bulamıyorsa kesinlikle birilerini çok kırmıştır. Evet ben hata yaptım. Kabullenmek bile bir başlangıç, haydi gel barışalım bir tanem.

İnsanı kırmak ne kolay bir olay. Tek bir söz veya tek bir hareketle karşındakini paramparça ediyorsun. Ne aptal bir insanım ki seni üzdüğümün çok geç farkına vardım. Beni affet desem bir anlamı olmayacak farkındayım fakat gel sen yine de affet beni olur mu?

İnsanın özünde vardır hata yapmak bir erdemdir özrünün farkına varmak daha büyük erdem de özür dilemek aslolan hatasını kabul etmek.

İnsanları kırmaktan nefret ederim. Ama bazen elimde olmadan kırıyorum. Özür dilerim.

İstenmeden yapılan hatalar bir gün mutlaka affedilir. Sen de beni affeder misin?

İstersen güneşim ol, ışığınla sar, ısıt beni! Bağışlayan sevgilerle dol, son kez affet yar beni.

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbimle kapına geldim, beni içeri alır mısın?

Keşke diyerek uykuya dalmaya çalıştığım gecelerde anladım ki senden ayrı olmam imkânsız. Gel sen bağışla beni de ben yine senin biricik sevgilin olayım.

Kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

Kırık bir kalp bıraktım sana biliyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık, içim bulanık, senden sevgi dileniyorum. Affet beni diyorum, lütfen affet.

Kim ne derse desin hatalarımın fakındayım ve yaptığım hatalardan dolayı karşındayım, senden özür dilerim ,kabul ediyor musun özrümü?

Kimse için ağlamadı bu gözler, senin için bir ilk oldu gözyaşlarım. Kimseye söylenmedi bu sözler, senin için içimden geldi, söylüyorum. Affet beni, senden özür diliyorum. Aşkım…

Kimseden özür dilemeyen ben. Senin kapında senden özür diliyorum.

Kolay değildir hataları yok saymak. Sen zaten hep mükemmel bir erkek/kadın oldun. Her durumu düzeltmek için elinden geleni yaptın. Bırak şimdi de ben durumu düzelteyim yeter ki sen sadece ‘’bağışladım’’ de.

Küçük hatalar kocaman tebessümlerde kaybolurmuş, sen de benim için kocaman gülümser misin?

Küçük hatalar kocaman tebessümlerle kaybolurmuş. Bana kocaman gülümser misin?

Lütfen beni affet. Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim; bir ‘af’tır.

Lütfen daha fazla uzatmayalım, aşkımız bu engelleri aşacak güçte.

Meleğim, canımın içi, güzel annem… Seni o kadar çok seviyorum ki bunu tarif edecek tek bir kelime yok yeryüzünde. Seni istemeden de olsa kırdım biliyorum. Lütfen affet annem.

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

Ne kadar aptal bir insanım ki, beni sevenleri hep yaralıyorum. Bana olan aşkını, sevgini ve saygını hiçe sayarak sana anlık da olsa tepki gösterdim. O çirkin sözler nasıl ağzımdan çıktı inan ki bende bilemiyorum. Keşke zamanı geriye alabilsem maalesef böyle bir şansım yok. Ancak kabul et özrümü ve tamamı tamamen telafi edene kadar mücadele etmeme izin ver sevgilim.

Ne varsa bilmeden yaşanan, yorgun, argın soluklanan, elde olmadan yaşlanan, senden çok özür dilerim…

Nedense gözlerin dargın bakıyor, sitemin bana ise söyle bileyim.

Nefes almak kadar yaşamsal bir varlıksın benim için. Sen olmayınca nefesim kesiliyor, daralıyorum, boğuluyorum. Tekrar hayata döndür beni. Tek bir af istiyorum senden.

O an sana bağırmasaydım şu an bu sorunların hiçbiri olmayacaktı ancak başka şeylere sinirlenip öfkemi hayatımın en değerli varlığından çıkardım. Sen bu öküzü affet, affet de bir daha asla hata yapmamayım canım.

O güzel günlerin hatırına benimle yeniden eski günlerdeki aşkımıza dönmeye hazır mısın sevgilim?

O kadar gergin o kadar sinirliydim ki gözüm bir anda karardı. Seni asla kırmak istemezdim ve sana o sözleri söylediğim için kendimden utanıyorum. Beni affet demek bile o kadar utanç verici bir his ki sen ne mükemmel bir insansın ki hala benim varlığıma katlanabiliyorsun.

Olanlar için çok ama çok özür dilerim. Gerçekten öyle demek istememiştim ki ben… Affet, ne olur!

Özür dilemek büyüklükse, özrü kabul etmekte bir erdemliktir di mi.

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve son zamanlarda tüm yaptıklarım için senden çok özür diliyorum aşkım.

Özür dilerim aşkım.

Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… Özür dilerim seni orda beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

Özür diliyorum sevgilim, öfkeme yenilip seni küstürdüğüm için. Kalbini kırmak bir yana dursun, saç tellerinin yere düşmesine dahi göz yumamayan bir adamım, biliyorsun. Beni affet, affet ki bu gönlüm aşka bir defa daha şükür borçlu olsun.

Pişman olmak bir şeyi değiştirmiyor elbette, ancak ben yine de senden çok özür diliyorum.

Pişmanım ve affımı istiyorum.

Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım. Saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum. Ama sebepsizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi… Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.

Sağa dönüyorum olmuyor, sola dönüyorum olmuyor… Yok! Nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum. Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim. Seni seviyorum.

Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor? Yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Tüm kalbimle özür diliyorum. Seni seviyorum?

Sana kendimi affettirmem için küçük bir fırsat versen? Ve ben ayaklarının altına dünyaları sersem?

Sana nasıl bu kadar kötü davranabildim bilmiyorum. İnan bana bir daha asla böyle bir şey olmayacak. Beni lütfen affet bebeğim!

Sana nasıl sevgi sözleri söylüyorsam özür dilemesini de bilirim.

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Sana olan üzüntümü nasıl anlatsam ki… Canım aşkım lütfen, özür diliyorum. Sen de kabul et özrümü.

Sana söylediğim her şeyi kızgınlık anında söyledim. Hiçbiri gerçek düşüncelerim değildi. Şimdiye kadar seni kırmamak için elimden geleni yaptım. Lütfen beni affetmek için bunları da göz önünde bulundur ve hatamı telafi edeceğime emin ol!

Sana yalan söylediğime ben bile inanamıyorum. Bunu asla telafi edemeyeceğimi bilsem de, en azından özrümü kabul et. Gerçekten çok üzgünüm, bir daha asla aramızın böyle bozulmaması için elimden geleni yapacağım!

Sana yaptığım kabalığı affeder misin? Senden özür dilesem beni yeniden dinler misin?

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: Özür Dilerim!

Sen benden nefret etsen de sonunda ben yine af dileyeceğim, sen istemesen de…

Sen beni affetmesen de ben yine seni seviyorum seni!

Sen benim canımsın, düşmesin yüzün, öyle hüzün dolu, bakmasın gözün, bizle ilgisi yok, ettiğim sözün, inan bana aşkım, içim sızlıyor…

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, Lütfen AFFET!

Sen dünyanın en asil insanısın. Bense hatalarla dolu bir insan. Bu Salağın karşısında asilliğini gösterip bağışlar mısın?

Sen günüme doğan güneş, gecemi aydınlatan yıldızsın. Seni çok seviyor ve seni kırdığım için senden çok özür diliyorum…

Sen hayallerimdeki kişisin. Bu yüzden senin ağladığını görmek beni çok üzüyor. Lütfen özrümü kabul et ve bana bir gülücük ver, çünkü gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli. Seni seviyorum!

Sen hayatımdaki en değerli kişisin. Bu yüzden seni üzmek, senden çok benim canımı acıtıyor. Lütfen özrümü kabul et ve seni dünyanın en mutlu kadını/adamı yapmaya kaldığım yerden devam edeyim.

Sen ne karar verirsen ver. Ben her zaman saygı duyacağım ama en azından bağışla beni.

Sen sadece bana karşı değil herkese karşı çok affedicisin. Bu yüzden belki sana karşı kabalık yapmış bu adamı/kadını da affedebilirsin diye düşünüyorum. Özür dilerim aşkım!

Sen şimdi tamam önemli değil diyeceksin ama ben çok iyi biliyorum ki seni tamamen hayal kırıklığına uğrattım. Ne desem boş, hepsi anlamsız ama unutma sevgilim sen istersen her şeyi bir an silip bambaşka bir sayfa açmaya hazırım.

Senden çok özür diliyorum ben böyle olmasını istemezdim, ne olur affet beni! Yalvarırımmm.

Senden özür dilemek benim boynumun borcudur çünkü aşkta gurur olmaz özür dilerim senden.

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin… Birtaneciğim seni çok seviyorum?

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın?

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum, Seni seviyorum.

Seni çok üzdüm farkındayım farkında olduğum üzüntünün yeniden olmaması için çabalıyorum beni mutlu etmek ister misin? O zaman özür dileğimi kabul eder misin.

Seni çok üzüyorum ve kendim bile yaptığım hatalardan sıkılmış durumdayım. Ancak bu durumu düzeltmem için son bir şansa ihtiyacım var. Eğer o şansı bana verirsen söz veriyorum her şeyi düzelteceğim.

Seni her ağladığımda özlüyorum ve her ağladığımda da seni bekliyorum, ne olursun beni affet…

Seni ilk gördüğümde anlamıştım hayatımın tek anlamı olacağını. Sana uygun bir şekilde hareket etmek istedim. Ama bazı noktalarda eksik kaldım. Şimdi ise kendimi düzelttiğimi düşünüyorum. Sadece beni affetmeni bekliyorum.

Seni kaybetmek korkusuyla seni çok kırdım. Tek gerçek sensiz yapamam. Seni çok seviyorum.

Seni kaybettikten sonra bir hiç olduğumun farkına vardım.

Seni kırdığım, kalbini paramparça ettiğim için özür dilerim. Eğer bir Özür Mesajları yolu varsa kırdığım her şeyi tamir etmek istiyorum.

Seni kırdığım, kalbini paramparça ettiğim için özür dilerim. Eğer bir yolu varsa kırdığım her şeyi tamir etmek istiyorum.

Seni kırdığımın farkında bile değildim. Ne kadar utanç verici bir durum. İnsan en değer verdiği kişiyi anlık bir sinirle nasılda kolayca kırabiliyor. Eminim ki beni kolayca affedemeyeceksin ama bil ki bende ömrümün sonuna kadar bu utancı taşıyacağım.

Seni kırdımsa özür dilerim. Biliyorum hata bende. Yaptığım affedilecek bir şey değil!

Seni kırmak hayatta isteyeceğim son şey bile değil. Lütfen gülümse ve gözlerime bak… Orada ve ruhumun her zerresinde sen varsın. Bana küsersen, yaşamam ki… Özür dilerim… Tüm hücrelerimle tüm hücrelerinden, Özür Dilerim…

Seni mutsuz görmekten nefret ediyorum ama seni mutsuz eden de benim. Bu yüzden ben kendimi asla affetmeyeceğim. Ama senin beni affetmeni bekliyorum. Lütfen beni affet!

Seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam aşkım kalbimden özür dilerim içine seni sığdıramıyorum bedenimden de özür dilerim damarlarımda seni gezdirdiğim için.

Seni üzdüğüm her an için defalarca özür dilerim senden, kalbinden. Beni saran şefkatine böyle bir hainlik yaptığım için özür dilemeliyim her seferinde senden. Seni üzdüğüm her an için çok pişmanım canımın canı.

Seni üzdüğüm için çok ama çok özür dilerim aşkım…

Senin başladığın yerde benim gururum biter. Her şeyi bir yana bırakarak senden özür diliyorum.

Senin o gülen yüzünü bir anda altüst ettiğim için, saygısızlık ettiğim için, hatalarıma bir yenisini de eklediğim için ne desen ne yapsam yeridir. Seni çok seviyorum gerçekten seni kırmayı istemedim ama hatalıyım affet beni.

Sensiz bir dünya düşünemiyorum. Lütfen beni affet bebeğim!

Sensiz bir hayatın benim için cehennemden hiçbir farkı yok. Lütfen beni affet, benim cennetim sensin.

Sensiz hiçbir şeyin tadı yok. Tüm duygulara anlam katan yalnızca senin sevgin. Seni seviyorum. Lütfen beni affet…

Sensiz yaşamanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Sen benimle değilsin ya, sanki ben hiç var olmamışım gibi, sanki sonsuz bir hiçliğin içinde hareketsiz duruyormuşum gibi. Affını istiyorum tekrar yaşama dönebilmek için.

Sensizliğin bana getirdiği tek şey acı. En büyük cehennemin içinde kahroluyorum. Lütfen dön bana.

Seven insan kolayca hata yapabilir. Hepimiz insanız illa ki hatalarımız olacak ama hatayı telafi etmek öncelikle onu anlamakla başlar. Ben hatamı anladım üstüme düşeni yapmaya hazırım. İznin var mı sevgilim?

Sevgilim ne olur, darılma bana. Seni üzgün görmek beni yıkıyor. İnsan hata yapar, sözüm yok sana, bir sitemin bile, yürek yakıyor.

Son birkaç gündür takındığım garip tavır için üzgünüm. Umarım aramızdaki problemleri çözeriz ve seni dünyanın en mutlu kadını/adamı yapmaya devam edebilirim.

Son zamanlarda bana ne oldu bilmiyorum. Sadece garip davrandığımı ve çok can sıkıcı olduğumu biliyorum. Üzgünüm aşkım!

Son zamanlarda çok gergin zamanlar geçirdim. Garip davrandığımın farkındayım ama inan bana hiç bir şey seninle ilgili değildi. Son dönemlerde kaba ve kırıcı olduğum için çok üzgünüm. Özür dilerim hayatım!

Söyle güzel kalbin, affetsin beni, bir sayfa açalım, tertemiz yeni. Çok özür dilerim, kırdıysam seni, şu an çektiğimi, Allah biliyor…

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni annem?

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Sözlerinden seçebiliyorum kırgınlığını. Düşük sesin, gölgeli gözlerin her şeyi ortaya koyuyor. Bir gelsem yanına, kocaman sarılsam, mis kokulu bir öpücük kondursam yanağına beni affeder misin?

Sürekli hata yapıyorum ve her hareketimle seni kırıyorum bunun farkındayım. Bana olan aşkın o kadar büyük ki bu zamana kadar asla beni bırakıp gitmedin. Artık bu duruma bir son vermek istiyorum ve ilk adımı senden milyonlarca kez özür dileyerek başlatıyorum. Affet beni babacığım, bir daha seni üzmeyeceğim.

Şey nasıl söylesem! Kelime bulamıyorum. Çok zor biliyorum söylemeliyim artık! Şey. Dinle bak! Ben çok üzgünüm olanlara. Senden tüm kalbimle özür dilerim. Beni affet.

Şey. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum. Çok zor biliyorum. Söylemeliyim artık. Şey. Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Şimdiye kadar tanıdığım en anlayışlı insan sensin. Sinirliyken sana söylediğim hiçbir şeyi hak etmiyorsun. Dünkü sinir krizim için özür dilerim bebeğim!

Şu an bana çok kızgınsın biliyorum. Ama lütfen her şeyi açıklamam için bana bir şans ver. Bana bir şans verirsen, beni dünyanın en mutlu insanı yaparsın. Ve bilmeni istiyorum ki, gerçekten çok üzgünüm bebeğim ve umarım beni affedersin!

Şu an bana kızgın olduğunu biliyorum. Ama olanları düşünmek için bir dakikanı ayırdığında, sahip olduğumuz tüm güzel zamanları, paylaştığımız tüm mutlu hatıraları ve geleceğin ikimiz için ne kadar güzel olacağını da düşünmeni istiyorum. Gerçekten üzgünüm hayatım ve umarım beni affedersin!

Şu an dünyadaki en kötü insan gibi hissediyorum. Sana bağırdığım için gerçekten çok üzgünüm ve bir daha asla sana bağırmayacağıma söz veriyorum. Beni lütfen affet bebeğim!

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı?

Tüm bu yaşadıklarımızdan sonra senden nasıl özür dileyeceğimi bilmiyorum. Senden tek istediğim son birkaç ayı unutmak ve mutlu evliliğimize kaldığımız yerden devam etmek.

Tüm zorluklara birlikte göğüs gerdik, iyi ve kötü günde hep birlikte olmaya söz verdik, kalbini kırdığım için özür dilerim, bir şans daha diliyorum.

Uçurumdan düşerken tutunduğum dal olsan, ölmekten değil seni kırmaktan korkarım ki. Tutunduğum dalsın. Beni affet.

Unuttun mu geçmişteki hatalarımı bilemiyorum. Neye önem versem, hep dikkat etmeye çalışsam illa ki orada büyük bir hata yapıyorum. Affet beni güzel kardeşim.

Unutturmak için çok zamana ihtiyacım var biliyorum, ancak ben her gün her saat senden özrümü dilemeye devam edeceğim.

Uykusuz geceler, pişmanlık dolu düşüncelerden kurtar beni bir tanem, özür diliyorum senden…

Üzgünüm. Seni kollarımda tutmak için ne gerekiyorsa yaparım!

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim; bir ‘af’tır.

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Yaptığım hatalardan dolayı senden özür dilerim, bir daha tekrarlanmayacak, kusura bakma canım.

Yaptığım onca hatadan sonra senin yüzüne bakacak halim kalmadı. Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet…

Yaşam ve ölüm kadar kesin işlediğim kabahatler. Yanlışlarımın farkına vardım. Sadece sana ihtiyacım var ve senin sevgine.

Yıldızlar geceyi nasıl aydınlatıyorsa, sen de benim karanlığımı aydınlatıyorsun. Sen olmadan zifiri bir yalnızlığın içinde yolumu bilmeden yürüyorum. Bir kez daha tut ellerimi. Sürekli aydınlansın yaşamımız.

Yolumu kaybettiğim zamanları düşündüm hep. Neden bu yanlışları yaptım sana karşı diyerek. Her şeyi biliyorum artık. Her şeyi nasıl düzelteceğimi biliyorum. Sadece bana vereceğin şansı istiyorum.

Yüzündeki güzel gülümsemeyi tekrar görene kadar seni şımartmayı bırakmayacağım. Ne kadar üzgün olduğumu göstermek için ne gerekiyorsa yapacağım. Beni lütfen affet bebeğim!

5/5 - (8 votes)
(Visited 199 times, 1 visits today)
Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir