Sevgililer günü mesajları

Sevgililer günü mesajları

Sevgililer günü mesajları
Duygularınıza tercüman olacak en sevgililer günü mesajlarını sizler için dokun.org olarak bir araya getirdik. Sizde aşağıdaki mesajlardan beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz.

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi’nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda “Aziz Valentin Günü” (İngilizce: St. Valentine’s Day) olarak bilinir. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılır.

14 Şubat’ta kutlanan Sevgililer Günü’ne az bir zaman kalan hediye alma telaşındakileri, hediyenin yanında bir de kart notu yazma stresinden kurtaracak hazır sevgililer günü mesajlarını listeledik. 2019 yılının en sevgi dolu gününe özel; uzun, anlamlı, komik veya resimli sevgililer günü mesajlarıyla hediyenizi daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Yılın bu en romantik günü, sevdiğiniz insanın sizin için ne ifade ettiğini göstermeniz için mükemmel bir zamandır. Bu özel günde sevenler birbirlerinin kalplerine fısıldar, aralarındaki aşkın pekişmesine fırsat verir. Fakat duyguları ifade etmek için doğru kelimeleri bulmak bazen zorlanıyıcı olabilir. Böyle bir zamanda küçük bir yardım almak sevgilinize söylemek istediğiniz etkileyici Sevgililer Günü sözlerini daha kolay ifade etmenizi sağlayabilir. Sizin için derlediğimiz Sevgililer Günü sözlerinden ilham alabilir, biricik sevgilinize güzel bir jest yapabilirsiniz.

14 Şubatta dile getirmek yetmiyor aşkımı, sana olan aşkım denizler boyu, yağmurlar kadar, nehirler gibi güçlü ve temiz duygularla dünyamı sarıyor. Benim olmandan öylesi mutluyum ki Sevgililer Günü benim için seni sevmek demek.

Asansör bile değerimi anladı bak çıkıyor benimle, haydi bir kere sen de dene.

Aşk alev almış dostluktur.

Aşk ile dolan yüreği tarif edemez ki tek bir gün, sana nice günler feda olsun yüreğim.

Aşk sadece bir karar değildir. Hayatımızda deneyimleyebileceğimiz harika bir duygu.

Aşk, biri hayatına girip özel bir anlam kazandırana kadar sadece üç harfli bir kelimedir. Aşkın hayatımı değiştirdi, bu yüzden sana minnettarım. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Aşka düşen kalbe sorma neden, sevda masalı yaratır birleşen gözler, hiç gitme gözlerimin önünden, kalbimden ve yüreğimden.

Aşkım, beni ve çocuklarımızı sevdiğin için teşekkür ederim. Sana her gün sevgimi ve şükranımı gösterememiş olabilirdim, ama biliyorum ki her zaman kalbimde olacaksın. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Aşkına düştüğümden beri sanki değiştim. Kabuğum kırıldı ve duygularım açığa çıktı. Seninle uyanan dünyamda, Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

Aşkınla beni huzurlu ve mutlu bir insana dönüştürdüğün için teşekkür ederim meleğim. Sen benim ilk aşkım, son durağımsın. Seni çok seviyorum.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bana bugüne kadar birçok şey öğretildi ama sensiz geçen bir anın ölüm kadar soğuk, ölüm kadar ruhsuz, ölüm kadar karanlık olduğunu hiç kimse söylemedi. Beni sensiz bırakma aşkım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun…

Bana getirdiklerin için şükrederek geçiyor günlerim. Hayatımı renklendirdiğin için öylesi mutluyum ki anlatmaya yetmiyor kelimelerim. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Bana hayal kurmayı sevdiren varlığın… Beni huzurlu kılan gözlerin… Beni yaşama sevinci ile dolduran gülüşün… Sen… İyi ki varsın.

Bana hiç bilmediğim şekillerde sevmeyi ve paylaşmayı öğrettin. Koşulsuz sevgin için teşekkürler.

Bana Sevgililer Günü için ne istediğimi sormuştun. Ne pahalı mücevherler ne de güller… Sıcak bir tebessüm ve ılık bir öpüş, beni dünyanın en mutlu insanı yapmaya yeter. Seni çok seviyorum aşkım, Sevgililer Günün kutlu olsun!

Başka zaman ne de başka bir an, tam da bu günü isterdim yanımda sen varsan.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel olur.Benim en uzun ve en güzel rüyam, şu an bu mesajı okuyor. Seni çok ama çok seviyorum biriciğim. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup sana sana sarılmak için çıldırıyorum…

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bebeğim, güne her gün mutlu başlama sebebim olduğun için teşekkürler. Her günümü daha değerli hale getiriyorsun. Bu hayatta sana sahip olduğum için çok şanslıyım. Bugün sana gönderdiğim çikolatalar, senin tatlılığın ile rekabet bile edemez, Sevgililer Günün kutlu olsun!

Belki yanında değilim ama dün de, bugün de, yarın da yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım! Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Bence aşkın gözü kör değildir. Aşk daha fazlasını görüyor çünkü bunu sende yaşadım.

Beni gülümseten ve o uzun yolu kat etmem için bana enerji veren kişisin.

Beni her zaman çok mutlu ettin. Aklıma aşkımızı ve anılarımızı getirdiğimde adeta dilim tutuluyor. Bütün bu güzellikler için teşekkürler sevgilim. İyi ki varsın.

Beni karanlıktan aydınlığa çıkaran sensin. Beni umutsuzluktan sıyırıp en güzel hayalleri kurmaya iten sensin. Sen benim yaşamımı renklendiren, gülümseme sebebimsin. Seninle geçen her anım çok özel ama bugün daha bir özel. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım…

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Benim en kıymetli varlığım haline geldin, göklerden bir parça gibisin ve benim hazinemsin. Yaşamındaki eksikliklerin sebebini şimdi daha iyi anlıyorum. Umutla gelecek günlerimizin hayalini kurarken 14 Şubatlarımız hiç bitmesin. Sevgililer Günümüz aşk dolu olsun.

Benim olman için çok çaba sarf ettim. Uğraşlarımın meyvesi olarak kollarımdasın şimdi. İnanmak çok güç, böylesi bir güzelliği yakaladım. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Biliyor musunuz, 14 Şubat hemen hemen her şeyden bahsedebilir. Yaratıcılığınızı sınırlamayın. Uçun gidin ve ona en güzel ile seslenin. Bu günün amacı zaten sizi yakınlaştırmak… Kurallara bağlı kalmanıza gerek yok. Sevgililer Günü için sözler düşünürken sevgilinizin neyden hoşlanacağını düşünün. Sizin kendiniz olmanızdan elbette. Mesela Sevgililer Günü için güzel sözler yetmiyor mu? Öyleyse siz de bunu itiraf edin. Aşkın anlamını arayın, tam olarak bulamasanız da mühim değil.

Biliyorsun her gök kuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gök kuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Biliyorsun her gök kuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gök kuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Biliyorum ki ellerin ellerimde olduğu sürece seninle nice güzel günler göreceğiz. Sen benim yanımda nefes aldığın sürece ben güçleneceğim. Sırf bir kere gülümsemen için varımı yoğumu önüne serebilirim. Canım sevgilim… Sevgililer Günümüz kutlu olsun. İyi ki benimlesin.

Bir başka masalda sıkışmış olsam ben yine seni arardım. Çünkü hikayem seninle. Senin yanında olmanın mutluluğuyla nice 14 Şubatlara.

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Bir dokunuşta saklı tüm aşkın enerjisi, sihirli ışığı… Bu dokunuştan mahrum kalmadığım nice zamanın özlemiyle seni seviyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Bir gün acil durumda aranacak kişi olmak için buradayım.

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye odur bana.

Bir masal anlatıyor gibiyim sana, geçerken günlerimiz. Sonra aylar oluyor yıllar oluyor ve ömrümü önüne seriyorum. Sevgililer Günü bin defa seni sevdiğim bir milat gibi…

Bir nehir gibi akıyor yaşamımız bir arada. Seninle başlıyor ve seninle bitiyor günlerim. Başka ne isteyebilirim? Nice 14 Şubatlara!

Bir sevda masalı bizimkisi, tesadüfen buldum gözlerini, tesadüfen sardın yüreğimi ama dünyada hiçbir tesadüf beni böyle sevmedi.

Bir yaz esintisinden daha büyülü, güneşten daha sıcak, bir çiçekten daha güzel, ama en önemlisi, başıma gelen en iyi şeysin. Seni seviyorum.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

Birbirimizi ilk gördüğümüz anda başlayan bir film, bir masal bu, aşkımız. Daima güzel günlere koşacağımızı, her sıkıntıyı paylaşacağımızı hissederek seninle güçleniyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Birçok insan tanıdım, yıldızlara benziyorlardı. Hepsi parlıyordu ama ben seni seçtim, çünkü sen güneştin. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun…

Bitmesin istediğim bir şarkı gibi, doyamıyorum aşkımıza. Daima, baştan başa senin hikayende bir yere sahip olmak yaşama sevincim benim. İyi ki varsın sevgilim.

Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Bu Sevgililer Gününde kalbim seni düşündüğünde, hiç kimsenin duymadığı bir melodi söylüyor.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle… Sevgililer Günümüz kutlu olsun kadınım…

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Büyüyen bir hayalin içinde yol alır gibi, nice Sevgililer Günlerimiz olsun ki seninle aşkla kutlayalım. Düşlediğim tek şey bu şimdi.

Canımın içi, sen hangi şiirden kaçıp geldin yüreğimin orta yerine?

Değil bir 14 Şubat bin 14 Şubat daha geçse sen hep bir tanesin yüreğim. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Deliye her gün bayramsa ben de senin aşkından deliye döndüğüme göre bize de her gün Sevgililer Günü!

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

Dünyada cenneti bana yaşattığın için teşekkürler sevgilim! Sadece bugün değil birlikte geçirdiğimiz her gün kutlamaya değer…

Dünyadaki en sevdiğim yer senin yanı başında.

Dünyanın neresinde olursan ol aynı gökyüzüne baktığımız sürece bil ki seni seveceğim. Seni özlemek bile bu denli güzelken o minik kalbinden nasıl vazgeçebilirim? Beni sol yanında taşımaya devam edersen bir kez daha diyeceğim ki : Yaşama sebebimsin! Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım.

Dünyanın yedi harikası varmış diyorlar oysa benim gözlerimden senin anlamını bilmiyorlar!

Efsaneler der ya, her gökkuşağının altında bir hazine yatarmış. Sen benim gökkuşağımın sonu, en değerli hazinemsin… Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Elimi bir süre tutabilirsin, ama sonsuza kadar kalbimi tut.

Ellerine dokunabildiğim her an benim için sevgilimin günü. Aklımın başımdan alıyorsun, aşık olmak baş döndürücü hale geliyor. 14 Şubat Sevgililer Günü için dileğim bunu hep yapman.

Ellerini tuttuğum an gözlerimin önünden dört mevsim geçer. Ne zaman gözlerin gözlerime değsem gökyüzünden bir yıldız düşer. Sevgililer Günü kutlu olsun aşkım.

En değerli ve yoğun Sevgililer Günü sözü fikirleri için kişisel anılarınıza, sevdiğiniz yazarlara, beğendiğiniz kartlara şöyle bir bakın. Bütün bunlardan yola çıkarak siz de kendi karışımınızı ortaya çıkarabilirsiniz. uzun bir başka güzel, yalınken bir başka… Kendi tarzınızı ve sevdiğiniz kişinin ruh halini de hesaba katarak uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. Abartılı ifadelerdense kendinizi ortaya koymanızda fayda var. İçtenlik bu günde sizin için de çıkış noktası olmalı. Kendinizi duygulara bırakın!

En mutlu olduğum gündü sana rastladığım an, vakit sevmek vakti gelince aklıma gözlerin.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, uzat yanağını . Muuckk!!!

Gökkuşağının son bulduğu noktada bir hazine saklanırmış. Benim gördüğüm gökkuşağı sende bitiyor aşkım. Sen benim asla kaybetmek istemeyeceğim hazinemsin. Sen benim her şeyim, biricik sevgilimsin. Sevgililer Günü kutlu olsun.

Gökyüzünden inen bir yıldız gibi hayatıma girdin. Daima bana getirdiğin mutlulukla parılda sevgilim. Nice 14 Şubatlara.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah doğan güneşim oldun… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgilim! Gün bizim günümüz. Kutlu olsun!

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun benim bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Bu aşk asla bitmeyecek.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

Gözlerindeki ışıltının içinin güzelliğini gösteren bir yanı, sesindeki güzelliğin beni huzurla dolduracak bir tınısı var. Benim bütün hayallerimde, bütün dileklerimde en başta senin yerin var. İyi ki varsın aşkım.

Gül veya çikolata yerine sana çok daha özel bir hediye sunuyorum: Devamlı ve sonsuz aşkım! Sevgililer Günün kutlu olsun, seni her zaman seveceğim!

Güller anlatsın sana olan aşkımı… Karşında nasıl aklımın yerinden gittiğini, gözlerimi nasıl senden ayıramadığımı… Güller anlatsın…

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Güllerin sayısı duyduğun aşkı yansıtır derler. Sana olan aşkımı gösterecek kadar gül yok kainatta!

Güllerin üstünde biriken yağmur damlaları gibi narin sevgilim… Seninle olmak tattığım en büyük mucize. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Gülüşün sahip olabileceğim en büyük hazine ve yaşamak için ihtiyacım olan tek şey senin sevgin.

Güneşin doğduğu da battığı da gerçek. Kalbimin attığı da günün bittiği de gerçek. Ne olur ki tüm gerçekleri saysak seninle tek tek. Seni herkesten, her şeyden çok seviyorum ya; işte bu en büyük gerçek. İyi ki varsın sevgilim.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

Güzel gülüşün kalbimi ateşe verebilir.

Güzel günleri, zor zamanları, başlangıçları paylaşarak büyüyoruz. Daima el ele her şeyin üstesinden geleceğimizi bilmenin mutluluğuyla Sevgililer Gününü kutlarım. İyi ki varsın.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığımsana!.. Sevgililer Günnü kutlu olsun birtanem, seni çok seviyorum.

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır… Nice sevgililer günlerine minik bebeğim.

Hayalinle geçen günlerin ardından kavuşmak ne güzel bir bilsen… Senin sesine, ellerine, gülüşüne hasret kaldığım günlerin ardından Sevgililer Günü bizim için adeta cennet bahçesi.

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Hayat özlemeden, özlem sevmeden, sevgi de sen olmadan olmaz. Sakın unutma sevgilim, sevmek her saniye beraber olmak değil, senin yokluğunda bile varlığını kalpte hissedebilmektir. Bu Sevgililer Günü’nde yanında değilim belki ama sana gölgen kadar yakınım, elini kalbine koy ben hep oradayım.

Hayatıma bu kadar çok sevgi, neşe ve macera getirdiğin için teşekkür ederim. Seni seviyorum.

Hayatıma girmeden önce, hiçbir yönüm yok. Benim ışığım, güneşim, umudum, şimdim ve geleceğim oldun. Seni çok seviyorum karıcığım/kocacığım. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Hayatımdaki en önemli kadının Sevgililer Günü kutlu olsun.

Hayatımın anlamı, biriciğim, ne söylesem az kalmıyor mu sana? Mucizelerle dolu şeyler yaşadık. Şimdi vardığımız bu güzel yerde sana olan sevgim artıyor. İyi ki varsın aşkım.

Hayatımın aşkına… Ben dünyadaki en şanslı insanım çünkü sana sahibim!

Hayatımın en değerli günü seni tanıdığım gündür… İyi ki varsın sevgilim.

Hayatınızda doğru insan varsa. Takvim size hep 14 Şubattır.

Hayatınızda doğru insan varsa. Takvim size hep 14 Şubattır.

Hayattaki en güzel şey seninle daha güzel.

Hayret ediyorum geçen yıllara. Zaman akıp giderken nasıl birbirimize benzedik nasıl el ele yürüdük hepsine hayretle bakıyorum. Güzelliği artırmak mümkünmüş meğer, seninle mümkünmüş. Benimle nice 14 Şubat Sevgililer Günü geçirmeye var mısın?

Her aşk hikayesi harika ama bizimki favorim.

Her aşk şarkısı seninle ilgili. Nice Sevgililer Günlerine

Her çaresizliğe benimle meydan oku, benimle uyu her geceye ve her sabaha benimle uyan. Hep yanı başımda kalarak benimle sarıl hayata. Sen benim umudum oldun. Beni sakın bırakma. Seni çok seviyorum.

Her mevsim boyunca, her zaman… Seni seviyorum. Mutlu sevgililer günü.

Her sabah gözlerini görebilmek arzusu olmasa içimde, ne zorluklara katlanırdım ne de hayatın çilesine. Seni çok seviyorum biriciğim.

Her sabah uyandığımda kendime, Böyle birini hak etmek için ne yaptım? diye soruyorum. Meleğim, Sevgililer Günün kutlu olsun!

Her sabah yüzümde mutlu bir gülümsemeyle uyanmama sebep olan sensin.

Her şeyi paylaşmak için duyduğum arzu gün be gün artıyor. Yanında olmak adeta nefes almak demek benim için. Sevginle yaşıyorum. Sevgililer Günümüzü kutlarım.

Herkesin aşk tanımı farklıdır. Tanımım seni sonsuza kadar son nefesimize kadar sevmektir.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. Seninle başladı en güzel cümlelerim… Sevgililer Günün kutlu olsun nefesim…

İlk bakışta beceremeyeceğim filan demeyin; Sevgililer Günü anlamlı sözler ve jestlerle onu mutlu edebileceğiniz harika bir fırsat. Aslında denediğinizde bunu hissedebilirsiniz. Alışılanın aksine kısa da olabilir. Tahmin edeceğiniz gibi hem çoğunlukla erkekler hem de bazen kadınlar uzun yazılar yazmaktan kokuyor. Fikir olarak sizi ürkütecek bir plan olabilir. O zaman siz de ya ilham alıp sözlerinizi geliştirmek için birazcık kopya çekeceksiniz ve hazır örnek sözlere kişisel şeyler ekleyeceksiniz ya da en kolayı kısalardan şaşmayacaksınız. Yani Sevgililer Günü kısa sözler ile de güzel.

İnsan sevda için doğmuştur, bak bana sen olmayınca atar mı hiç kalbim?

İnsan sevmeye başladı mı yaşamaya da başlar. Ben seninle yeniden yaşamaya başladım. Beni yaşama bağlayan en güzel insana… Seni Seviyorum

İnsanlar tanıdım parıltılı yıldızlar gibiydi, ama ben güneşimi seçtim, bir senin için bin yıldızdan vazgeçtim..Sevgililer günümüz kutlu olsun.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

İtiraz edeceğim çok şey var, sensiz kaldığım bunca zaman mesela. Artık aşktan yoksun yaşayamam, aşkından… Sevgililer Günümüz kutlu olsun, ayrılık son bulsun.

Kalbimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim…

Kalbimi aldığın ve sevgi ile doldurduğun için teşekkür ederim.

Kalbimi, tatlı bir bahar gününde uçan kelebek kadar hafif ve kaygısız hissettiriyorsun. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Kim bilir sesini gökyüzü sanan kuşlar vardır.

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.

Kitaplarla dolu bir yaşamımız olsun, sıcacık bir yuvamız, bir dolu seyahatimiz ve anımız. Bütün bunlara var mısın? Benimle keşfeder, elimden tutar mısın?

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin bir tanem.

Mavi giysem bulut olurum, yeşil giysem bahar olurum, bakarsın bir gün beyaz giyer de senin olurum. Bütün hayallerimde sen varsın. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun aşkım…

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Merak etmeden bana güven ve beni korkmadan sev. Seni desteklemek için her zaman yanında olacağım.

Mükemmel yapboz parçaları gibi birbirine uyuyoruz.

Müthiş anılar biriktirdik, güzel günlerimizi düşününce gözlerim kamaşıyor. Daha nice güzelliği beraber yaşamak benim artık tek dileğim. Bundan sonra daima birlikte… Sevgililer Günün kutlu olsun sevgilim.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana. Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

Ne zaman yüzünü görsem, Tanrının bana ne kadar iyi davrandığını anlıyorum. Seni seviyorum.

Neden böyle? Neden kelimelerim uçup gidiyor? Çünkü aşk ve sen bana bunu yapıyorsunuz. Bir tutulmanın mutluluğuyla, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Nice 14 Şubatlarda seninle olmak, kollarında gülümsemek… Bunlar haricinde ne isteyebilirim ki? Birlikte olmamız bana daima yeter, gerisi mühim değil inan. 14 Şubat Sevgililer Günün kutlu olsun.

Nice anılar biriktirelim seninle, nice fotoğraflar. Geçmişimiz, geleceğimize ışık tutması dileğiyle Sevgililer Günümüz kutlu olsun aşkım.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum. Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! Seni çok seviyorum. Sevgiler günümüz kutlu olsun sevgilim!

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!

Onu hayal ederken içinizden gelenleri, şarkıları, mevsimleri ve saatleri bu notlara iliştirebilirsiniz. Doğal ve içten sözler aslında unutmayın ki herkesin hoşuna gider. Siz de içinizden gelenleri birkaç cümlede şekillendirmeyi deneyin ve bu gibi tasarlanmış, hazır sözlerden ilham almaktan da çekinmeyin. Kolayca bir not hazırlayacaksınız, inanarak başlayın. Kalbinizin sesine kulak vermelisiniz, size ne söylüyor? Haydi kalem ve kağıtlar hazırlansın.

Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Öyle güzelsin ki sana bakamıyorum, baktığımda bakmaya doyamıyorum. seni o kadar özledim ki özlemimi kalbime sığdıramıyorum… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Paylaştığımız küçük şeyler her gün büyülü oluyor.

Paylaştıkça çoğalan sevgimizi hep aynı hassaslıkla koruyalım ve birbirimizin ellerini hiç bırakmayalım sevgilim. Çünkü ben senin olmadığın bir dünya düşünemiyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

Romantik şiirlerde, mum ışığında, tatil planlarında, yorucu bir günün ardında artık daima sen varsın. Hayatımın en kıymetli köşelerini paylaştığım biricik sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun.

Sadece Sevgililer Gününde değil her günümü seni düşünerek ve severek geçireceğim.

Sadece Sevgililer Gününde değil, aynı zamanda yarın ve sonsuza dek benimle olmanı istiyorum.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.

Sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyor. Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdim. Ve seni sevdiğimi fısıldamak.. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Sana her baktığımda, hayatımın büyük bir parçası haline geldiğine hala inanamıyorum. Sana bakıyorum ve Tanrının beni ne kadar çok sevdiğini anlıyorum, çünkü bana dünyadaki en güzel armağanı verdi. Seni çok seviyorum sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun!

Sana olan aşkımı bir güne sığdıramam. Ne Sevgililer Günü yeter bana ne tanışma yıl dönümümüz ne doğum günleri. Benim olduğun her gün için sadece mutluluk diyebilirim.

Sana olan aşkımı tahmin ettiğin kadar değil gerçekten olduğu kadar gösterseydim tahammül edemeyebilirdin. Şükret, kendimi tutuyorum.

Sana olan sevgimi anlatmaya kelimeler yetersiz, ne desem boş, senin için aradığım şiirler henüz yazılmamışlar çünkü sen en özelsin.

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Sarıl bana ve yarın yokmuş gibi sev beni. Daha iyi bir şey isteyemem.

Sen benim birtanecik sevgilimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim. Sen benim gece gündüz aklıma düşen iyilik meleğim… Seni çok seviyorum.

Sen benim çölümde serap, engin denizimde yakamoz, sonsuz uzayımda güneşimsin.. Aklımda ve yüreğimde ateş, yanımdayken bile özlemimsin… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sen benim gökkuşağımın bittiği yerdeki hazinesin, canımsın… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.

Sen benim ilk şiirim, ilk kavgam, sen benim 17 yaşımsın.

Sen benimsin ve ben seninim. Kalbim de hep böyle seninle olacak. Hayatımın geri kalanında senden asla ayrılmayacağıma söz veriyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun karıcığım/kocacığım.

Sen bile bilemezsin gülüşün ben de kaç bahar eder.

Sen bu şehri, bu ülkeyi, bu dünyayı yaşanılabilir kılansın. Sen benim kalbimin baş köşesinde tahta kurulansın. Sen benim müstakbel eşim, dünyalar güzeli aşkımsın. Seni çok seviyorum.

Sen çöldeki serapsın. Sonsuz denizlerdeki yakamoz, tüneldeki ışıksın. Beni ısıtan ve aydınlatan güneşim, benim için çok değerlisin. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin benim için sevgilim…

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sen ihtiyacım olan her şeysin, sevgilim canım.

Sen osun. Hayatım boyunca hiçbir şeyden bu kadar emin olmamıştım.

Sen ölünceye dek her sabah doğan güneşim, her gece karanlığında yanan ateşim ve kalbimin tek sahibisin. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Sen sonsuza kadar beklediğim kişisin. Seni seviyorum.

Sen varken hayatımda biri yok, birinde hayatım var diyebiliyorum. Senin farkın bu. İyi ki varsın aşkım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Sen yanımda olursan hiç gitmek istemem, sen elimden tutarsan asla üşümem, sen bana bir gülsen bir daha üzülmem. Seni her şeyden çok seviyorum.

Senden öncesinde hayatımda neyin eksik olduğunun farkında değildim. Senin sayende hiçbir zaman mutluluğun doruğuna ulaşamadığımı fark ettim. Çünkü beni en çok mutlu eden şey senin varlığın, senin benim yanımda varlığın… Ben seninle tamamlandım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun aşkım.

Seni bulana kadar şansa asla inanmadım.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

Seni dünyadaki tüm yıldızlar kadar, tüm kum taneleri kadar, uçsuz bucaksız denizler kadar çok seviyorum. Her Sevgililer Günü’nü senin kollarında geçirmek istiyorum. İyi ki varsın hayatım.

Seni görür görmez sen olduğunu biliyordum. Seni seviyorum.

Seni her düşündüğümde cebime 1 TL atsaydım şimdiye milyoner olurduk.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

Seni her gün daha çok seviyorum. Gözlerim kapalıyken bile seni görebilir ve sevgimizi kalbimin derinliklerinde hissedebilirim. Seni her hücremle seviyorum. Biricik sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun!

Seni her sevdiğim, sonsuza dek olduğu gibi derinden seviyorum.

Seni her sevdiğim, sonsuza dek olduğu gibi derinden seviyorum.

Seni ne kadar sevdiğimi hiçbir kelime ifade edemez. Bu yüzden seni her zaman yanımda istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun sevgili karım/kocam.

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni…

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

Seni sevdiğim kadar yaşayabileceğimi bilsem, ölümsüzlüğün adı aşk olurdu. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun aşkım!

Seni severken öğrendiğim her şey, hissettiğim tüm o mükemmel duygular için şükrediyorum. Hasretler büyüyen, özlemle sağlamlaşan ilişkimiz için nice 14 Şubat Sevgililer Günleri yetmez kutlamaya…

Seni sevmek benim için yaşamak kadar mühim, su kadar elzem… Seni yanımda iken bile bu denli özlerken ellerinden bir adım uzağa gidemem. Anlatamam seni nasıl sevdiğimi bütün kelimelere hükmetsem. Sevgililer Günü kutlu olsun sevgilim, sen benim meleğim, en güzel günüm gecem.

Seni sevmek nefes almak kadar mühim benim için, seni ölene kadar aynı aşkla seveceğim… İyi ki varsın aşkım.

Seni sevmek, hayatın çok daha güzel görünmesini sağlamak için yapılabilecek en kolay şeylerden biri… Seni seviyorum ve seni asla bırakmak istemiyorum. Benim için hayatın olmazsa olmazı sensin. Aşkım, her Sevgililer Günü’nde birlikte olmak dileğiyle…

Seni sevmeme izin verdiğin ve karşılığında beni sevdiğin için teşekkür ederim. Benim olduğun için çok şanslıyım. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana Sevgilim! diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Seni tanımadan geçen günlerim şimdi çok uzaktalar, sen de bu günlere doğan güneş gibi yaşam kaynağımsın. İyi ki varsın diyorum, yetmiyor aşkı anlatmaya. İyi ki varsın aşkım.

Seni tanımadan önce bilmezdim hayatın güzelliklerini. Şimdi inanıyorum çiçeklerin şarkı söylediğine ve dünyanın güzellik için döndüğüne. Gözlerim gözlerine değdiğinden beri şimdi inanıyorum hayata sevdiğim…

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Senin gibi hoş bir kadına/adama, yılın her günü ne kadar muhteşem olduğu anlatılmalı. Ama bugün özellikle aşkına destan yazmak istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

Senin sayende daha iyi bir insanım.

Senin varlığın dünya için birlikte olmamız da benim için harika bir hediye.

Senin ve benim gibi, bazı şeylerin olması gerektiği gibi.

Seninle başladı gülmek, seninle yaşamda yol almayı öğrendim. Biricik sevgilim. 14 Şubat bizim günümüz, kutlu olsun!

Seninle bütün fırtınalara, bütün karanlıklara, bütün sancılara karşı koyabilirim. Sen varken dünyanın en güzel uykusuna dalabilirim. Seni her zaman aynı aşkla seveceğim. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Seninle tanışana kadar hayatımın mükemmel olduğunu düşünüyordum. Hayatımda senin gibi harika bir kadın/adam olmadan tüm bunların eksik olduğunu gösterdin. Seni her zaman seveceğim. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Seninle tanışmadan önce birinin gözlerine bakmanın ve sebepsiz yere gülümsemenin nasıl bir şey olduğunu bilmiyordum. Aşkın hayatta kalmam için gereken tek şey. Sen başıma gelen en iyi şeysin sevgilim. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Seninle tanıştığım gün güneşin doğduğu karanlığın bittiği an oldu benim için. Sen kalbin tek sahibisin. Seni çok seviyorum.

Seninle yaşanan her an çok güzel, senin yanımda olduğun her gün çok özel. Bu gün de senin yanımda oluşunla özel olacak sadece. Sevgililer Günümüz kutlu olsun aşkım, nicelerinde ellerini tutmak, saçlarını okşamak, yanında huzur dolmak dileğiyle…

Sensiz ben olmazdım. Bu kadar basit. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

Sensiz bir gün benim dünyamda güneşsiz bir gün gibidir. Sensiz yaşayamam.

Sesini duymak yüzünü görmek gibi değil, seni özlemek seni sevmek gibi değil! Hiçbir şey sevgililer günü yanında olmak gibi değil… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sevgi, doğanın ikinci güneşidir. Sen de benim güneşimsin. Sevgililer Günün kutlu olsun canım.

Sevgi, karşılıklı verilen mutluluktur. Beni dünyanın en mutlu insanı yaptığın için teşekkür ederim. İyi ki varsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sevgilerin en yücesi tadılabilecek hazzın en doyumsuz olanı buı yaşadığım, koklanabilecek en güzel koku, yaşanmış en büyük aşk bizimkisi. Seni seviyorum.

Sevgililer Günü seninle anlam kazandı, günlerim güneşle ve gecelerim ayla aydınlandı. Seninle başladım bu hayale, seninle güzelleşti her şey. 14 Şubat Sevgililer Günün kutlu olsun.

Sevgililer Günümüz kutlu olsun, senin için neler yaparım bir bilsen. Mesela bir kucak gül de bir oda dolusu hediye de yetmiyor bendeki aşkı anlatmak için sevgilim, aslında daha fazlası gerek.

Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim! Bana her gün gerçek aşkın neyle ilgili olduğunu gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Seni her zaman ve sonsuza kadar seveceğim!

Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Sevgilim iyi ki hayatımdasın ve umarım çok güzel yıllarımız olur. Sevgililer Günümüz kutlu olsun…

Sevgimiz bizi sonsuza dek birlikte tutacak! Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Mutlu sevgililer günü.

Sevmek inanmak demektir. Sesini duymak yüzünü görmek gibi değil, seni özlemek seni sevmek gibi değil! Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sevmek sadece birbirine bakmak değil, aynı yöne bakmaktır.

Sevmek ya da sevilmek yeterlidir. Gerisini sormayın. Yaşamın karanlık kıvrımlarında bulunacak başka bir inci yoktur. Sevmek tamamlanmaktır.

Söz veriyorum, Facebook’taki durumunuz bu Sevgililer Gününden sonra karmaşık olmayacak. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

Şaşırtıcı aşkın ve güzelliğinle dünyamı değiştirdiğin için teşekkür ederim.

Tanıştığımız günden beri her gün beni güldürdüğün ve gülümsettiğin için teşekkür ederim.

Topraktan başını umutla uzatan bir tohum gibi yeşeriyor aşkımız. Koman bir ormana dönüşeceğini hayal ediyoruz. Emeklerimizle onu vahaya çeviriyoruz. Sevgililer Günümüz kutlu olsun. Birlikte nice 14 Şubatlara ve de nice yıllara sevgilim.

Tüm kalbim, akciğerim, karaciğerim ve dalağım ile Sevgililer Gününü kutluyorum aşkım!

Twitterdaki duygusal tweet’lerden birini sana yazmak yerine direkt konuya giriyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!

Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum!

Uyandığımda ilk aklıma gelen ve yatmadan önce aklıma gelen son şey sensin.

Var mısın sevgilim seninle dağları aşıp yepyeni manzaralar keşfedelim? Var mısın tatmadığımız kaynaklardan sular içelim ve bilmediğimiz müzikleri keşfedelim? 14 Şubat artık senle ben demek.

Velhasıl kelam kalp herkeste var yürek denen başka bir şey. Sendeki yürek benim hayatımı güzelleştiren en büyük şey… Seni seviyorum.

Verilebilecek en güzel hediyeydi sevgin, görebileceğim en güzel görüntü, sevdaların en deriniydi. Sesini duyabilmek büyük mutluluk, binlerce teşekkür binlerce sevgi sana sevgilim, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Yalnızlığımı kapı dışarı etmeme, yeniden güzel hayaller kurmama ve en huzurlu uykulara dalmama yardım ettiğin için; beni en mutsuz anlarımdan sıyırıp güzel günleri benimle paylaştığın için teşekkür ederim. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun sevgilim.

Yapabilseydim, tüm aşkımı senin için toparlayıp bir hediye kutusuna koyardım. Ama bu kadar büyük bir kutu yapamazlar aşkım. Sevgililer Günün kutlu olsun!

Yaptığının farkında bile olmadığın tüm küçük şeyler yüzünden sana aşık oldum.

Yaralarımı saran ve benim elimden tutup hep ayağa kaldıran sevgilim. Senin aşkına layık olduğum için çok mutluyum. Beraber yürünecek nice yolda benimle olman dileğiyle, Sevgililer Günün kutlu olsun.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz!

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz!… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Yaygın düşüncelere göre erkeğe Sevgililer Günü hediyesi seçmek güç bir iş gibi görünse de aslında artık çok sayıda alternatifle hiç de güçlük çekmeyeceksiniz. Siz de kolayca hayalinizdeki niteliklere sahip bir hediye bulabilirsiniz. Sportif hediyeler, fanatikleri sevindirecekler, fotoğraflı olanlar ve çiftlere özel giysilerle eşyalar müthiş seçenekler arasında yer alıyor. Bu süper hediyeler arasından seçiminizi hemen yapın ve güzel bir notla bu günü taçlandırarak hazırlıklarınızı tamamlayın.

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın!

Yılda sadece bir gün ama bilmelisin ki seni her gün ve her an seviyorum.

Yılın bir gününü sana ayırsam yeter mi diyorum, ne armağanlar ne çiçekler ve renkler yeter… Anlatmak için bulduğum kelimeler olmuyor. Sana olan sevgim bakışlarımda. Gözlerimden okuyabilirsin, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Yine yılın en aşk dolu günü geldi ve ben yanımda olduğun için şanslıyım. Seninle güzel 14 Şubat, seninle sıcacık ve anlamlı. İyi ki varsın hayatım!

Yollar girdi araya, olsaydım şimdi yanında, kondursaydım bir öpücük yanağına, olurdu en güzel hediye o bana… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Yollarımız şu hayatta kesişmeseydi nefes alamaz, sensiz yaşayamazdım. İyi ki varsın sevgilim, nice 14 Şubat kutlamalarına!

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer gününü kutluyorum. Daha nice yıllara.

5/5 - (8 votes)
(Visited 195 times, 1 visits today)
Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir