Babalar günü mesajları

Babalar günü mesajları

Babalar günü mesajları
Duygularınıza tercüman olacak en anlamlı babalar günü mesajları sizler için dokun.org olarak bir araya getirdik. Sizde aşağıdaki mesajlardan beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz.

Yılın en özel ve anlamlı günlerinden biri de Babalar Günü’dür. Hatırlanması gereken bu özel günde kendi babanıza ya da yakın çevrenizdeki babalara, onları hatırladığınızı gösterebilirsiniz. Yıl içindeki özel bir gün olan Babalar Günü, hediyelerle farklı bir anlam kazanır. Ona vereceğiniz hediyeyi, anlamlı bir Babalar Günü mesajı ile süslediğinizde ise hediyenin ifade ettiği anlamın daha da büyük olduğunu görebilirsiniz.

Babalar Günü’nde babanıza ya da çevrenizdeki babalara söylenecek sözler arasında daha önce duymadığınız kadar güzel ve anlamlı derlemeleri incelemek istiyorsanız okumaya devam edebilirsiniz.

Babalar hediyeden ziyade sevdiklerinin onlara verdiği değeri ifade eden sözlere önem verirler. Babalar Günü için belirlenen günde, saat 00:00’den sonra dahi mesajınızı ona gönderebilir, güne sizin mesajınızla başlamasını sağlayabilirsiniz. Babanızı kısa bir mesajla mutlu etmek istiyorsanız aşağıdaki mesaj örneklerini inceleyebilirsiniz.

Ailemin reisi, benim canım babam. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Ailemizin bir tanesi… Neler neler yapsam yine babalık hakkını ödeyemem, benim biricik ton ton babam. Hasret içinde seni kucaklıyorum ve yanaklarından öpüyorum.

Ailemizin direği, yakışıklı babam… Seninle geçen çocukluk günlerim, konuşmalarımız, bana kızmaların, hepsi ama hepsi şimdi daha da anlamlı görünüyor gözüme. Bana verdiğin sonsuz emeklere minnettarım. İyi ki varsın.

Ailemizin yakışıklı genlerini bize veren kocaman çınarımız. Seni seviyoruz. Oğullarının ve kızlarının kalbindeki kocaman yeri asla başkası tutamaz. Seni çok seviyoruz. Ne kadar söylesek az.

ALLAH’IM bana harika bir koca, yakışıklı bir eş ve çocuklarımız için iyi bir baba verdi. Hayatımda böyle bir nimet olduğun için ALLAH’IMA şükrediyorum. Babalar günün kutlu olsun!

Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun ki sen varsın ve milyonlarca insan içinden beni seçmişsin. Seni çok seviyorum, hayat arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun.

Amcam benim baba yarım, iyi ki varsın iyi ki babam kadar bana yakınsın. Seni çok seviyorum, Babalar Günün kutlu olsun.

Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun babalar günün kutlu olsun her şeyim.

Arkadaşlığın, ailemize olan bağlılığın ve sevgin HAYATIMI TANIMLIYOR. Hayat senin yüzünden harika! Babalar Günü kutlu olsun!

Aslan Dayım, babalar günün kutlu olsun.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun.

Baba bana hayattaki en güzel şeyleri verdin: Zaman, ilgi, sevgi… Hayatımda var olduğun için sana minnettarım. Babalar Günün kutlu olsun.

Baba gibi insanın sırtını dayadığı başka ne olabilir ki? Canım babam, iyi ki varsın ve iyi ki benim babam sensin! Babalar günü benim için her gündür. Kutlarım babacığım!

Baba kelimesi için birçok olumlu şey düşünüyorum. Aklımda bir babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olmasının sebebi sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

Baba kelimesini düşündüğümde, birçok olumlu şey düşünüyorum. Aklımda bir babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olmasının sebebi sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

Baba ne kadar güzel bir kelime. Özellikle sana o kadar çok yakışıyor ki babacığım, sen benim çok sevdiğim “babamsın

Baba, bana yaptığın her şey için sana minnettarım. Eğer sen beni bu kadar iyi yetiştirmeseydin, bugün olmak istediğim kişi olamazdım. Beni tıpkı kendin gibi yetiştirdiğin için teşekkürler. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sen herhangi bir çocuğun hayal edebileceği en iyi babasın. Babalar Günün kutlu olsun!

Baba, benim için yaptığın her şey için sana minnettarım. Eğer sen beni bu kadar iyi yetiştirmeseydin, bugün olmak istediğim kişi olamazdım. Beni tıpkı kendin gibi yetiştirdiğin için teşekkürler. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sen herhangi bir çocuğun hayal edebileceği en iyi babasın. Babalar Günün kutlu olsun!

Baba, bu hayatta hiç kimse kalbimde sana ayırdığım özel yere sahip olamaz. Beni koşulsuz sevip bu yaşıma getirdin. Ne zaman başım belaya girse hep yanımdaydın. İyi ki varsın baba, Babalar Günün kutlu olsun.

Baba, en sevdiğim anılarımın kahramanısın. Her zaman kalbimde özel bir yere sahipsin. Sensiz bugün olduğum kişi olamazdım. Babalar Günün kutlu olsun.

Baba, sen benim kahramanımsın, çünkü bütün hayatım boyunca orada benim için bekliyordun. Sen benim en iyi arkadaşım ve sırdaşımsın. İyi ve kötü zamanlarda ne söyleyeceğini bilir, her gün öğrettiklerinle beni hala şaşırtırsın. Sadece benim için değil, tüm ailemiz için kahramansın. Seni tüm kalbimle seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Baba, sen benim pusulamsın. Bana her zaman doğru yolu gösterip rehberlik ettiğin için teşekkür ederim.

Baba, sen olmasaydı, bugün olduğum insan olmazdım. Babalar Günün kutlu olsun!

Baba; Ironman kadar zeki, Hulk kadar güçlü, Süpermen kadar hızlı ve Batman kadar cesursun. Sen benim en sevdiğim süper kahramansın.

Babacığım sen benim elimi tuttuğun sürece ben seninle ölmeye bile razıyım. Sen benim en değerlim, yanında huzur bulduğumsun. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Babacığım, bugün başardığım ve başaracağım her şeyde payın var. Babalar Günün kutlu olsun.

Babacığım, sen olduğun sürece evimiz her zaman sevgiyle ve mutlulukla dolacak. Seni çok seviyorum.

Babacığım, seni sevdiğimi biliyorsun. Giderek artan bir hayranlıkla bağlıyım sana; beni şuan olduğum gibi yetiştirdiğin için çok mutlu olduğumu söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun.

Babacığım, seninle güven ve şefkat dolar evimiz. Mutlulukla yıkanır yüreğimiz. Canım babam, Babalar Günü’n kutlu olsun.

Babalar Günü geldi çattı, hediyeye yetmedi bu garibanın harçlığı. Babacığım harçlığa biraz zam yapsan diyorum, güzel yanaklarından öpüyorum!

Babalar Günü’n kutlu olsun aslan babam. Dünyada senin gibi baba yok. Özellikle de annemin “hayır” dediklerine senin “evet” dediğin zamanlarda.

Babalar Günün kutlu olsun baba, seni çok seviyorum. Sen benim kahramanım ve en iyi arkadaşımsın.

Babalar günün kutlu olsun biricik babam! Seninle daima gülüp eğlendiğimiz hatıraları geleceğe taşımak çok güzel. Her an yanında olmak özlemiyle, sevgiler!

Babalar Günün kutlu olsun!

Babalar günün kutlu olsun! Seninle yaşadığımız onca anıyı, çocukluk hatıralarımı hiçbir şeye değişmem. Senin daima miniğin olarak kalacağım. Boynuna atlamak özlemiyle, sevgiler…

Babalar Günün kutlu olsun. Daha nice nice mutlu yıllara canım dedem.

Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Babaların bir tanesi! İyi ki varsın. En güzel anılarımızın, daha birçok babalar gününde, tüm ailemizle beraber zenginleşmesi dileklerimle gününü kutlarım. Sıcacık sofralarda güzel günlerimizin şerefine…

Babaların en kralı! Seni seviyorum. Bunu anlatacak şarkılar, sofra muhabbetleri, fotoğraflar ve anılar aslında yeterli değil. Seninle geçirdiğimiz her anın tadı bir başka. Nice hatıralarımız olsun. Babalar günün kutlu olsun.

Babaların en tatlısı, biricik babam, bana verdiğin emeklerle bugünlere geldim. Sana minnettarım, biricik yavrun olarak babalar gününü kutlarım.

Babalığı senden öğrendim, şimdi kendim evlat sahibi olurken hep anılarım aklımda canlanıyor. Beni yetiştirirken attığın her adıma iyi ki diyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Babalık adamlıktır! Baba olabilemk yürek ister, sen ise babaların en güzelisin. Babalar günün kutlu olsun babam!

Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Babam olduğun için çok şanslıyım. Bana sevgi ve ilgi gösterdiğin için sana ne kadar teşekkür etsem az kalır.

Babam olduğun için dünyanın en şanslı insanıyım. Sen benim sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Babalar Günü’n kutlu olsun benim canım babam.

Babam olduğun için ne kadar da şanslıyım diye düşünmeden edemiyorum. Hayatta bana sunduğun her şey için bir kez daha teşekkür ederim. Tüm güçlüklerle savaşırken verdiğin umut için sağ ol. İyi ki varsın. Kucak dolusu sevgiler.

Babamın cep boyu canım abim, sen olmasan çocuklukta suçlarımı kim üstlenirdi, babamdan fazla harçlıkları kim isterdi? Şaka bir yana en önemlisi güvenle başımı yaslayabileceğimiz bir omzu kim verirdi? İyi ki varsın, iyi ki bana baba kadar yakınsın.

Babamm! Beni kollarına aldığın ilk günden bu yana güven ve sevgi dolu bir yuva kurduğum için sana minnettarım; babalar gününü tebrik ederim.

Bana hep ilham verdin. Babalar Günün kutlu olsun!

Bana ihtiyacım olan sevgiyi verdiğin için ve harika bir örnek olduğun için sana minnettarım baba. Musmutlu Babalar Günü dilerim.

Bana karşılıksız sevgi nedir diye sorsalar tereddütsüz sadece “baba” derim. Sen benim, güldüğümde yanağımda açan gonca, ağladığımda gözümden akan gözyaşısın. Babalar Günü’n kutlu olsun canım babam.

Bana öğrettiğin her şeyde hayata hazırladın. Başarılarımın sebebisin. Her zaman umut verdiğin için sağ ol babacığım. İyi ki varsın, nice babalar günlerine.

Bana yaptığın en büyük iyilik her zaman bana örnek olmandır. Canım babam, bugün günlerden sensin. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın.

Başımızın tacı babalarımızın yaşam boyu mutlulukları temennisi ile babalar gününüz kutlu olsun.

Bazı süper kahramanlar pelerin giymez! Harika bir gün geçir Süperman! Babalar Günün kutlu olsun!

Ben çok sevdim senin arkadaşlığını, şimdi evladına kanka olma zamanı! Can dostum Babalar Günün kutlu olsun, çocuğunla tüm hayatın lunapark gibi eğlenceli olsun.

Ben daha çocukken, sen de çocuk gibi davranıp benimle oyun oynadığın için, gençliğimde bir derdim olduğunda, beni dinleyip arkadaşım gibi davrandığın için ve ihtiyacım olduğunda ebeveyn gibi davranıp bana akıl verdiğin için sana çok teşekkür ederim. Sen tanıdığım en iyi insansın. Babalar Günün kutlu olsun!

Beni her zaman yıldızlara ulaşmaya teşvik ettin ve her şeyin mümkün olabileceğine dair inancımı güçlendirdin. Babalar Günün kutlu olsun!

Beni, üzerime sabır tohumları atarak sevgi ile büyüttün. Fedakârlığın ve bitmeyen sevgin için sana minnettarım. Seni çok seviyorum babacığım. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Benim babam aslan, kaplan, koç! Onu anlatmaya güçlü hayvanların adı yetmez adeta bir ejderha gibidir, masallardaki anka kuşlarından bile koca yüreklidir. Canım babam sen bir kaplansın, bir horlamanla dünyaları yıkarsın.

Benim babam olduğun için o kadar şanslıyım ki, sensiz bir hayat düşünemiyorum. Büyüleyici gülüşünle, her zaman benim parlayan yıldızım olacaksın. Seni çok seviyorum canım babam. Kelimelerle tam olarak ifade edemeyeceğim kadar çok seviyorum seni. Bize yaptığın her şey için sonsuz teşekkürler. Babalar Günün kutlu olsun!

Benim için her zaman orada olduğunu bildiğim için, bana doğru yolu gösterdiğin için, bana zor geldiğinde, ben bile kendime inanmazken bana inandığın için, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve bana her zaman ilham kaynağı olduğun için… Kısacası benim için yaptığın her şey için teşekkürler baba. Babalar Günün kutlu olsun!

Benim için her zaman orada olduğunu bildiğim, doğru yolu gösterdiğin, zor geldiğinde, ben bile kendime inanmazken bana inandığın, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve her zaman ilham kaynağı olduğun için… Kısacası benim için yaptığın her şeye teşekkürler baba. Babalar Günün kutlu olsun!

Benim sana olan sevgimi anlatmaya ne kelimeler ne de sözler yeter. Mutluluğumuz daim olsun. Seni her zaman sevecek olan kızın.

Benim ve çocuklarımın her zaman en büyük destekçisi oldun. Bizimle mutlu oldun, bizimle üzüldün. İyi ki bizimlesin. Bu özel gününü kutluyor, seni çok seviyorum.

Bir amca düşün tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı. O kim deme sensin amca. İyi ki varsın amca. Babalar günün kutlu olsun.

Bir an bile seni düşünmeden iyi bir anne veya baba olmak mümkün değil sanki. Ailemizin her hatırası daha da canlı bir hal alıyor zamanla. Gün geçtikçe eskiye duyulan özlemle kaplanıyor kalbim; babalar gününü kutlarım.

Bir anne düşün… Bir evladı var. Güzel ve sevimli… Bu çocuk elini ateşe soksa anne ne yapar? Hemen yerinden fırlar, çocuğunu kapıp alır. İşte öyle de, ben bir ateş uçurumunun kenarındaydım. Düşmek üzereydim. Sene beni ateşten kapıp aldın. Sana minnettarım Aşkım. Babalar Günün kutlu olsun.

Bir baba yüz öğretmene bedeldir.Sevgili Dayım babalar günün kutlu olsun.

Bir tane babam, sen babaların en iyisisin. Yaşamda elimden tutuğum için minnetle, hakkını ödeyemeyeceğimi bilerek seni özlüyorum. Sevgiyle…

Bir tanem babam, deniz gibi hür ve engin yüreğinle iyi ki varsın. Sana olan sevgimi ifade etmek güç ama daima kalbimde olduğunu bil istedim. Günün kutlu olsun.

Biricik aşkım canım babam. Günün kutlu olsun. Bana en güzel armağan şimdi yanı başında olmaktı, hasretle öperim. Uzaklarda, hep aklımda ve de kalbimde olduğunu sakın unutma.

Biricik babacığım, ailemizin tatlı ve kocaman yüreğiyle en cesur olanı sensin… Seni özlemle kucaklıyorum. Yerini asla kimse dolduramaz. İyi ki varsın.

Biricik Dayıma sevgilerimle!… Babalar günün kutlu olsun.

Bize tüm bildiklerini öğreten, hayata adım atarken elimizden tutam babamız… Yaşam veren ve de güneş ışığı gibi içimizi ısıtan sensin. Büyürken anladım ki hakkın ödenmez. Babalar günün kutlu olsun.

Bizlere ve yuvamıza emek verdiğin onca yılın ardından iyi ki babamsın diyorum. Senin o güzel emeğin ve de hakkın nasıl ödenir? Hatıraların asla aklımdan çıkmadığı yerdeyim. Daima seni düşünüyorum. Her hareketimde yanımda sen varsın. Yaşlandıkça artan bir sevgiyle, babalar günün kutlu olsun.

Bu dünyada her şeye alışabilirim ama senin yokluğuna ASLA… Allah seni başımızdan eksik etmesin. Babalar günün kutlu olsun canım.

Bu hayatta ilk öğretmenim, ilk patronum ve sürekli danışmanım canım babacığım. Varlığın benim en büyük dayanağım, Babalar Günün kutlu olsun.

Bu muhteşem yuvayı birlikte kurduk. Bu, bizi AİLE haline getiren harika bir AŞK… Bunun için sana minnettarım! Babalar günün kutlu olsun CANIM!

Bu yaşıma kadar en iyi arkadaşım olduğun için çok teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. Babalar günün kutlu olsun biriciğim…

Bu zorlu, acımasız dünyada sığınacağım tek güvenli limanım… Sen olduğun sürece bütün zorlukları beraber aşarız. Babalar günün kutlu olsun aşkım.

Bugün babalar günü ve ben en güzel hatıralarımızı aklımdan geçirip seninle yaşıyorum. Her an biraz daha özlem duyuyorum. Büyürken seni daha iyi anladım. Her yaptığın için teşekkürler. Kucak dolusu sevgiler, babalar günün kutlu olsun.

Bugün başardığım ne varsa hepsi senin eserin. İyi ki varsın şefkatli babam.

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Bunu sık sık söylemesem de bana verdiğin emekler için sana minnettarım. Senin düşüncelerin benim için her zaman önemli oldu. Senin bana gösterdiğin yolda daima emin adımlarla ilerleyeceğim. Seni çok seviyorum.

Bütün felsefelere, bilimlere, mantığa, akıl yürütmelere karşı bana mümkün olan her şeyi yapabileceğimi ve imkansız bir şey olmadığını öğrettin. İmkansızları imkanlı hale getirmeyi senden öğrendim. İnsanlar hiç umut kalmadığını düşündüğünde, imkansız kelimesini düşünmedim bile… Bana öğrettiğin her şey için minnettarım. Babalar Günün kutlu olsun!

Büyümüş olabilirim ama bu senden harçlık almayacağım anlamına gelmiyor. İyi ki varsın canım babam. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Canım babacığım, babalar günün kutlu olsun. Her anı bir hayal gibi geçen tüm yaşamımızın daha nice babalar günleriyle güzelleşmesini dilerim. Ne çok güçlüğü ve imkansızlığı beraber aşmışız, dayanışmayı senden öğrendim. Daima yanımda olduğun için teşekkür ederim.

Canım babacığım, babalar günün kutlu olsun. Seninle anılarımı oluşturup üstüne yaşamımı inşa ettim. Her zaman yanımdaydın. Teşekkürler.

Canım babacığım, bana bisiklete binmeyi da araba kullanmayı da öğreten sen oldun. Yüzmeye gitmek, yazı birlikte geçirmek bir şeyler onarmak her hatıramızı nasıl da güzel kılan detaylar anımsatıyor. Sevgiyle bütün bunları düşünürken seni sevdiğini yeniden anlıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Canım babam seni hiçbir şeye değişmem. Tabi bugüne kadar bir şey teklif eden olmadı.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar günün kutlu olsun.

Canım babam, birbirimizden uzak olsak da kalbim her zaman yanında. Seni çok seviyorum koca yürekli babam. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Canım babam, sen benim en değerlim, şefkat denildiğinde aklıma gelensin. İyi ki varsın. Seni çok seviyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Canım Dayım.Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Çocuklarımın babişi, iyi ki varsın, iyi ki bizimlesin. Babalar günün kutlu olsun.

Çocuklarımıza her zaman çok iyi örnek oldun. Onların ve benim en büyük destekçim, evimizin baş tacısın. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Çok sevdiğim canım Amcacığım kucak dolusu sevgilerimi sunar, Babalar gününü kutlarım.

Daima elimden tuttuğun, yaralarımı sardığın, teselli edip yüreklendirdiğin için sana minnettarım. Seni çok seviyorum. Hastayken başucumdaydın, sınavlardan önce beraber masa başında çalışırdık… Hepsi ikimizin nice maceraları arasında pırıl pırıl parlayan anılar.

Dayı Baba yarısı demişler.sen her zaman bir baba gibi oldun.Sevgili Dayım Babalar günün kutlu olsun.

Dayım olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın… Babalar günün kutlu olsun Dayıcım.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım.Dayım.Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Dilimdeki en anlamlı kelime “baba” imiş. Sana her “baba” deyişimde içim huzurla doluyor. Babalar Günü’n kutlu olsun canım babam.

Dün, bugün ve yarın. Seni her zaman anlatılmaz duygularla seveceğim. Sana olan sevgim hiçbir zaman bitmeyecek. Babacığım Babalar Günü’n kutlu olsun.

Dünyanın döndüğünden, ateşin yaktığından şüphelen ama benim seni sonsuz bir sevgiyle sevdiğimden asla şüphelenme fedakâr babam! Günün kutlu olsun.

Dünyanın en delikanlı ve en iyi dayısı. Babalar Günün Kutlu Olsun.

Dünyanın en iyi babasına Babalar Günü kutlu olsun! Seni çok seviyorum.

Dünyanın en mutlu çocuğundan dünyanın en iyi babasına… Babalar Günün kutlu olsun!

Dünyanın en tatlı dedesinin günü güzel geçsin hayat daima yüzüne gülsün. Babalar Günün kutlu olsun..

Dünyanın en tatlı tonton dedesi seni çok seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun..

Dünyanın en tatlı ve en cana yakın dayısının Babalar günü kutlu olsun.

En kral benim babam! Bu güzel hayatı bana armağan ettiğin için, her zaman bana güvendiğin ve destek olduğun için teşekkürler. Seni seviyorum. İyi ki varsın. En güzel babalar günü senin olsun babacığım.

En zor durumlarda hepimizi sakinleştirdiğin için teşekkürler. Sen her zaman sarsılmaz desteğimiz oldun. Seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Eşim, aşkım, yoldaşım… Benim canım hayat arkadaşım! Seninle çocuğumuza da can yoldaşı, yaşam ışığı olmak bir harika! Babalar Günün kutlu olsun.

Evi DİŞİ KUŞ kurar, ama ERKEK KUŞ onu “YUVA yapar. Sıcacık yuvamız, sıcacık ailemiz için sana binlerce kez teşekkür ediyorum. Babalar Günün kutlu olsun.

Evimizin en yakışıklısı, en şefkatlisi, canım eşim. Bil ki seni her geçen gün daha çok seviyoruz. Nice mutlu, huzur dolu Babalar Günlerine.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar Günün kutlu olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Fedakârlık, şefkat, sevgi denildiğinde akla gelen ilk insansın. Evimizin mutluluk kaynağı, yanında huzur bulduğumuz koca yürekli babamızsın. Babalar Günü’n kutlu olsun canım aşkım.

Fedakârlık, şefkat, sevgi, sabır… Seni hangi kelime tarif eder bilemiyorum. Ben seni sadece bir gün değil her gün seviyorum. Her zaman seni yanımda hissettiğim için minnettarım sevgili babam.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babacığım.

Gözlerimi hayata açtığım andan beni annemle ellerimi hiç bırakmadınız. İkinizin kızı – oğlu olmak benim için büyük bir şanstı. Kendimi başka türlü hayal edemezdim. Sizi seviyorum.

Gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgili Amcam .Babalar günün kutlu olsun.

Güvenilir, harika ve nezaket dolusun. Sen benim hayat arkadaşım, baş tacım ve çocuklarımın babasısın. Hayatım seninle mutlu anlar ve AŞKLA dolu. Babalar Günün kutlu olsun AŞKIM!

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Babalar Günün kutlu olsun..Sevgili dedem

Hayatım boyunca bana öğrettiğin tüm dersleri ve güzel şeyleri hatırlıyorum. Aramızda ne kadar mesafe olursa olsun önemli değil, önemin asla azalmayacak! Babalar Günün kutlu olsun!

Hayatımda dünyadaki en iyi babaya ve erkeğe sahibim. Sana istediğin ve hak ettiğin sevgiyi vermeye kararlıyım. Seni seviyorum! Babalar günün kutlu olsun!

Hayatımda sahip olmadığım pek çok şey var, ama kesinlikle ÇOK ŞANSLI olduğum bir şey SEN varsın. Babalar Gününü kutlu olsun bitanem!

Hayatımın filminin süper kahramanı sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

Hayatımızın her anında emeği bulunan babalarımızın, babalar gününü kutlar; saygılar sunarız.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili Dayım. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatta en kıymet verdiğim varlık olarak bana verdiğin sonsuz emeğe minnettarım babacığım. Daima beni sevdiğin için müthiş bir güven duygusuyla büyüdüm. Ayaklarım üstünde durmayı öğrettiğin için teşekkürler. İyi ki varsın.

Hayatta herkesin bir tek babası var! Sen ailemizin bel kemiğisin, merkezisin… Kelimelere ya da mesajlara sığamayacak kadar kocaman bir yer tutuyorsun kalbimde. Canım babam iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

Hayattaki en güçlü dayanağım olan canım babam, sen olmasaydın bu hayat anlamsız olurdu. Kucak dolusu sevgiler baba, Babalar Günün kutlu olsun.

Her Babalar Günü’müz şimdi olduğu gibi özel ve güzel olsun. İyi ki benim babamsın, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum.

Her beklentimi aşan hayallerimin prensi, seni çok seviyorum. Ben çok şanslı bir kadınım. Babalar günün kutlu olsun!

Her günümü aydınlatan gülümsemelere sahipsin. Övgü dolu sözlerinle beni her zaman çok iyi hissettiriyorsun. Dileklerimin gerçekleşmesi için ne yapması gerektiğini biliyorsun. Her zaman bana anlatacak en iyi hikayeleri olan kişisin. Ve en önemlisi, çok iyi bir dinleyicisin. Sabırlısın, naziksin ve en iyi baba sensin. Bulmayı umduğum en iyi arkadaşsın. Ve bunu yüksek sesle söylemekten gurur duyuyorum, seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Her zaman ilham kaynağım olan ve dünyanın en iyi babalığını yapan adama mutlu Babalar Günü dileğiyle…

Her zaman yanımda oldun. Dünyayı benim için daha iyi bir yer yaptığın için sana minnettarım! Babalar Günün kutlu olsun!

Hiç ayrılmasak da, günlerce uzağında da kalsam, aramıza kilometrelerde de girse hiçbir şey değişmeyecek. Bunu biliyorum ve hatta ruhumda hissediyorum. Sana olan sevgimin sönmeyen bir yıldız gibi üstüne ışık saçtığı bir gelecek bizim. İyi ki varsın babacığım.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi ki varsın baş tacım. Babalar günün kutlu olsun…

Hiçbir nefesi, hiçbir anı sensiz yaşamak istemem… Evimizin direği, evimizin reisi, iyi ki varsın baş tacımız. Babalar günün kutlu olsun can yoldaşım.

İlk adımımı atarken sen elimden tutuyordun. Şimdi de manevi desteğinle her zaman elini elimin üzerinde hissediyorum. Her daim yanımda olman dileğiyle güzel babam. Babalar Günü’n kutlu olsun.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

İyi bir yaşam sürmek için gereken her şeyi senden öğrendim! Her zaman orada olduğun için teşekkür ederim baba! Babalar Günün kutlu olsun!

İyi ki varsın benim canım babam. Tontiş yanaklarından öpüyorum. Babalar Günü’n kutlu olsun.

İyi ki varsın benim dünya iyisi yakışıklı amcam. Babalar Günün Kutlu olsun.

Kahramanım ve rol modelim, Babalar Günün kutlu olsun!

Kalbi her zaman cömert, şefkat ve sevecen duygularla dolu olan canım babam! Babalar Günü’nü tebrik ederim. İyi ki varsın, iyi ki bizimlesin.

Kalemizin kralı, Babalar Günün kutlu olsun!

Kanından can verdin var olmamı sağladın. Beni kollarına aldın, her türlü kötülükten korudun. Yıllarca çalıştın, beni yetiştirdin. Sen benim için çok özelsin canım babam. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Karanlık dünyamın ışığısın sen, can yoldaşım. İyi ki varsın. Ne kadar konuşsam boş, yetmez kelimeler sana sevgimi anlatmaya. Allah başımızdan eksik etmesin seni, bazen seni ne kadar hak ettiğimi düşünüyorum. Teşekkürler canım kocam, Babalar Günün kutlu olsun.

Kardeşimle kavga ederken hep beni desteklediğin için teşekkür ederim baba. Babalar Günün kutlu olsun!

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA derdim. Babalar günün kutlu olsun Babam.

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA derdim. Babalar günün kutlu olsun canım babacım.

Kendime inandığımdan çok daha fazlasına inanan canım babam, Babalar Günün kutlu olsun!

Keşke gülüşünü her zaman görüp, kahkahalarını her zaman duyabilseydim; ne kadar uzak olursak olalım, daima kalbimde ve düşüncelerimdesin. Seni seviyorum babacığım.

Keşke sana söyleyeceklerimi en iyi kelimelerle ifade edebilseydim. Benim için yaptığın her şey için minnettarım. Senin için bulabileceğim en iyi kelimeler, seni tüm kalbimle sevdiğim! Babalar Günün kutlu olsun!

Kimse senin kadar sevgi dolu, şefkatli ve çalışkan biri olamaz! Tüm dünyayı dolaşsam da senin gibi birini asla bulamayacağımı biliyorum! Babalar Günün kutlu olsun!

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Korkuya yer bırakmayan, dürüstlükle ve aydınlıkla dolu bir çocukluk yaşattığın için sana tüm kalbimle teşekkür ederim. İyi ki varsın babam!

Kral olmayabilirsin ama bana her zaman bir prens/prenses gibi davrandın. Babalar Günün kutlu olsun!

Merhametle ve sabırla beni yetiştirdiğin için sana teşekkür ediyorum. İyi ki benim babamsın. Nice keyifle geçen yıllarımız ve babalar günü kutlamalarımız olsun.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sen hep yanımdasın şefkatli babam! Sen var oldukça uzaklar her zaman yakın olacak. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

Ne zaman bir şüphe duysam ya da bir tavsiyeye ihtiyacım olsa, hala aklıma gelen ilk kişi sensin babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

Ne zaman yardıma ihtiyacımız olsa yanı başımızda sen vardın. Bundan sonra da bize her türlü destek vereceğini biliyoruz. Babalar Günü’n kutlu olsun, dünyanın en yakışıklı, en özel insanı.

Nezaket, merhamet ve dürüstlük … Senden öğrendiğim en önemli 3 şey. Kızın/oğlun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Nice Babalar Günü’ne birlikte girmek dileğiyle.

O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Babalar Günün kutlu olsun..Sevgili dedem.

Okuduğum en güzel ve gizemli kitapsın sen canım kocam. Seni öyle seviyorum ki bunu anlatmaya kelimeler yetmez. Dünyanın en yakışıklı eşinin, Babalar Günü kutlu olsun.

Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Özündeki iyiliği bana da aktardığın ve beni mükemmel bir evlat olarak yetiştirdiğin için sana müteşekkirim. Babalar günün kutlu olsun, nice yıllarda hep beraber olalım.

Papatyaların en güzel kokanına, gelinciklerin en sade olanına, güller arasında en güler yüzlü olanına, Babalar Günü’n kutlu olsun canım babam.

Paylaştığımız tüm eğlenceli zamanlar için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun.

Prenses olmak için prense ihtiyacım yok. Benim babam zaten kral. Babalar Günü’n kutlu olsun canım babam.

Sabırlı, şefkatli, her daim sıcak ve koruyucusun. Sen benim biricik babamsın. Sen benim hayatımın anlamısın. Babalar Günü’n kutlu olsun kıymetli babam.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.

Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın… Babalar Günün kutlu olsun.

Sağlık ve huzurun her zaman yanımızda olması dileğiyle. Babacığım, Babalar Günü’n kutlu olsun.

Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.Babalar Gününü Kutlarım.

Sana en çok ihtiyacım olduğunda ve hatta olmadığı zaman bile orada olduğun için teşekkür ederim. Babalar Günün kutlu olsun!

Sana olan sevgim ve saygım hiç bir zaman eksilmeyecek canım babam. Sen iyi ki varsın, yüreği şefkatli babam!

Sen ailemiz için yıkılmaz bir çınarsın. Ne zaman arkamı sana yaslasam, kendimi dünyaya meydan okuyacak gibi hissediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman senden güç alacağım. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Sen benim derdimi, hüznümü ve mutluluğumu paylaştığım en yakın arkadaşımsın. Babalar Günü’n kutlu olsun güzel babam.

Sen benim dünyada gördüğüm en nazik, en yakışıklı, en cesur, en tontiş insansın. Seni çok seviyorum babacığım.

Sen benim hayatımın anlamı, tek dayanağımsın. Seni bir gün değil her gün seviyor ve hatırlıyorum. Hep yanımda kal, seni çok seviyorum.

Sen benim hep esin kaynağım oldun. Babalar Günün kutlu olsun ve seni seviyorum.

Sen benim her zaman örnek aldığım, hayran olduğum birisin. Seninle olmak, seni yaşamak ne güzel. Babalar Günü’n kutlu olsun bir tanecik babam.

Sen benim için çok şeysin Benim sırdaşım ve hayatımdaki en önemli kişisin. Seni çok seviyorum! Babalar günün kutlu olsun!

Sen bir Amca değil baba her zaman bir baba gibisin.Babalar günün kutlu olsun.

Sen bir Dayı değil baba her zaman bir baba gibisin.Babalar günün kutlu olsun.

Sen dünyanın en güzel ve en özel babasısın. Bir tanecik babam, Babalar Günü’n kutlu olsun.

Sen en güzel dileklerimdesin. Sen verdiğim nefesimdesin. Sen bir değil binlerce asra bedelsin. Sen hayatımdaki en ÖZELSİN. Seni çok seviyorum aşkım. Babalar gününü kutlu olsun.

Sen evimizin direği, güneşi, şefkat kaynağısın. Çocuklarımın babası, benim de can yoldaşımsın. İyi ki varsın. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

Sen Hulk kadar güçlü, Demir Adam kadar zeki, Superman kadar çevik, Batman kadar da cesursun. Sen benim hayran olduğum süper kahramanımsın.

Sen muhteşem bir EŞ ve mükemmel bir KOCASIN. Olağanüstü bir erkeksin. Senin hayatımda olman, hayatımızı senin bildiğinden bile daha harika yapıyor. Babalar Günün kutlu olsun HAYATIM!

Sen pelerin giymeyen bir süper kahramansın. Mükemmel bir gün geçir Superman! Babalar Günü’n kutlu olsun.

Sen yanımdayken ben, dünyanın en mutlu çocuğuyum. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Sen yanımızda olduğun sürece biz hep yarınlara umutla bakacağız. Ailece seninle çok mutluyuz. Nice Babalar Günü’ne hep beraber ulaşmak ümidiyle.

Sen yolumu kaybettiğimde, karanlıkta bana hep kutup yıldızı oldun. Ne zaman yolumu kaybetsem, senin orada olduğunu bilmek bana güven veriyor. Dünyanın en eşsiz yıldızının, Babalar Günü kutlu olsun.

Seni çok seviyorum. Hayat yoldaşım. Ama biliyorum, sevgimi sana yeterince gösteremiyorum. Oysa herkes bırakıp gitse de yanımda bir tek senin kalacağını da biliyorum. Benim ve çocuklarımız için, bize verdiğin her şey için çok teşekkürler hayatım. Dünyanın en eşsiz erkeğinin, Babalar Günü kutlu olsun.

Seni ne kadar sevdiğimi ifade etmek için herhangi bir dilde yeterli kelime yok. Babalar Günün kutlu olsun!

Seni seviyorum baba, sen benim dünyamsın.

Seni tahayyül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Allah’ım diyorum. Ben ne yaptım da seni bana, beni sana yazdı. Babalar günün kutlu olsun bir tanem…

Senin gibi bir Amcaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Canım Amcam babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

Senin kızın olarak dünyaya gelmek benim için dünyadaki en büyük şans. İyi ki benim babamsın. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Senin oğlun/kızın olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. Babalar Günün Kutlu Olsun Amcam.

Seninle birlikte, sağlık, mutluluk ve huzur her daim yanımızda olsun. Babalar Günü’n kutlu olsun benim canım babacığım.

Seninle evlenmek şimdiye kadar hayatımda verdiğim en doğru karardı. Seni çok seviyorum AŞKIM. Babalar günün kutlu olsun!

Seninle, hayatım renklendi. Seninle, gönül bahçeme baharlar açtı. Yaşama sebebim, seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun aşkım.

Sensiz ne hayatın, ne yaşamanın anlamı var. Hayat arkadaşım, yoldaşım, seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun…

Sensizlik benim için ölüm, canım eşim. Sen benim için nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin. Dünya bütün dertleri ile üstüme ‎geldiğinde, bana açılan koruyucu şemsiyesin sen, seni çok seviyorum. Dünyanın en muhteşem erkeğinin, Babalar Günü kutlu olsun.

Sevgili Amcacım bu kutlu günde ellerinizden öper babalar gününüzü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Yeğenin.

Sevgili baba, Babalar Günün kutlu olsun.

Sevgili babacığım, en tatlı hayallerimi gerçekleştirmekte benim için hep çabaladığın ve bana destek olduğun için sana minnettarım. İyi ki varsın ve iyi ki babamsın. Seni seviyorum.

Sevgili babacığım, yiğitçe yaşama katılmayı öğrettiğin için teşekkür ederim. Ayaklarım üstünde durmayı ve kendi doğrularımla yol almayı sayende benimsedim. Kalbimi umutla dolduran bakış açınla hep yanımdaydın. Hakkını ödeyemem. Seni seviyorum, iyi ki varsın.

Sevgili babam, bana verdiğin kıymetle ve emekle bugünlere gelmemi sağladığın için sana minnettarım. İyi ki benimlesin. Babalar günün kutlu olsun.

Sevgili babamız, bizi neşeli günlerde de güçlüklerle kuşatılmış zamanlarda da koruyup kolladığın ve mükemmel yetiştirdiğin için teşekkürler! İyi ki babamızsın.

Sevgili Dayıcım Babalar gününüzü kutlarım.

Sevgili ve biricik babam, insanın pek çok çocuğu olabilir veya evlenip ayrılabilir. Ama düşünüp durduğum tek şey var, hayatta herkesin yalnızca bir tek babası olur. Bu yüzden benim olduğun için çok şanslıyım. Yaşamda elimden tuttuğun için sağ ol, babalar günün kutlu olsun.

Sıcak yürekli ve sevecen olmanı seviyorum. Yumuşak ve düşünceli olmana bayılıyorum. Bir çeşit filozof, yazar, entelektüel ya da eleştirmen gibi derin düşüncelerinin olması bana ilham veriyor. Seninle ilgili daha fazlasını, hiç kimsenin göremediği ve bilmediği şeyleri biliyorum. Benim babam olduğun için her gün Allah’a şükrediyorum. Seni seviyorum baba. Babalar Günün kutlu olsun!

Sonsuz bir sevgi, muhteşem bir şefkatle beni seven babam, sana layık olmak için her şeyi yaparım. Varlığından her zaman güç alıyorum. İyi ki yanımdasın. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Şimdilerde artık ben de yavrumun ardından düşüncelere dalıyor ve onun geleceğini düşünüyorum. Senin hissettiklerini anlamak ve zor yılları nasıl aştığını bilmek daha kolay… Sana olan saygım ve sevgim hep aynı… Özlemle uzaklardan babalar gününü kutlamak isterim.

Varlığın her zaman bana güven verdi. Nefes aldığım sürece seninle her zaman gurur duyacağım. Seni çok seviyorum kıymetli babam. Babalar Günü’n kutlu olsun.

Yaşlandıkça hayatımı daha iyi hale getirmek için ne kadar fedakarlık yaptığını daha iyi fark ediyorum. Benim için yaptığın bunca şey için ne yapsam yeterince teşekkür edemem! Seni seviyorum babacığım. Babalar Günün kutlu olsun!

Yeterince demediğimi biliyorum Yeterince yüksek sesle söylemediğimi de biliyorum. Hissettiğim kadar tutku ile söylemediğimi de biliyorum. Ancak, harika bir kocayla evli olduğumu ve SENİ her şeyimle sevdiğimi bilmeni istiyorum! Babalar günün kutlu olsun AŞKIM!

Yılın en güzel günü babalar günü! Seni özleyerek geçirdiğim, giderek kıymetini daha iyi anladığım bu zamanlarda en içten dileklerimle gününü kutlarım. İyi ki varsın, iyi ki babamsın.

Yıllar geçtikçe senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı biriyim diye düşünüyorum. İyi ki benim babamsın. Babalar Günün kutlu olsun.

Yokluğun suya yazı yazmak kadar zor, sensizlik; işte o benim için ölüm. Canım, nefesim babalar günün kutlu olsun.

Yüce Mevla senin gibi dedeyi bana nasip etmiş. Sonsuz şükürler olsun Allah’ıma. Babalar Günün kutlu olsun..

Yüreği koca adam, tek varlığım, babalar günün kutlu olsun.

Yürek dolusu sevgilerimi sunarım Kıymetli Amcam. Babalar günün kutlu olsun.

Zihnim, her zaman bir babanın nasıl olur da bu kadar harika olduğuna, inanamamıştır. Babalar günün kutlu olsun canım!

5/5 - (7 votes)
(Visited 79 times, 1 visits today)
Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir