İyi geceler mesajları

İyi geceler mesajları

İyi geceler mesajları
Duygularınıza tercüman olacak en güzel iyi geceler mesajlarını sizler için dokun.org olarak bir araya getirdik. Sizde aşağıdaki mesajlardan beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz.

İyi geceler mesajları, gece saatlerinde internette en çok aratılan konuların başında geliyor. Vatandaşlar, en sevdikleri insanları gece saatlerinde mutlu etmek için anlamlı iyi geceler mesajlarını araştırıyor. Gece yatmadan önce en sevdiklerinize göndereceğiniz bir iyi geceler mesajı ile onları mutlu edebilir ve yatarken mutlu uyumalarını sağlayabilirsiniz. İster WhatsApp, ister Instagram, isterse Facebook veya kısa mesaj(SMS) ile en sevdiklerinize gönderebileceğiniz yılın en güzel, kısa, uzun, duygusal, komik, romantik iyi geceler iyi geceler mesajları ve sözlerini sizler için derledik…

Bu sayfada sizler için çok güzel iyi geceler sözleri hazırladık. Bu sayfada yer alan iyi geceler sözlerini arkadaşınızla face ya da twitterdan paylaşın ya da kısa mesajla yollayın ne yapmak isterseniz onu yapın tercih sizin.

21 Aralık bana bakışının güzelliği kadar güzel ve uzun.

21 Aralık dediğin nedir ki gülüm, yalnız uyuduğum her gece uzun zaten bana…

Artık sırdaş değil geceler bana. Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla. En içten duygularımla iyi geceler sevdiğim sana.

Aşk dolu rüyalar diliyorum bir tanem. Rüyanda gördüğün aşkın ben olayım, iyi geceler öpücüğünü ben kondurayım. Gönlümün için için yanan aşkı iyi uykular.

Aşk dolu rüyalar görmeni istiyorum. En güzel sevgilerin, en güzel duyguların sonsuza kadar rüyalar görmeni istiyorum. Bu rüyaları görmek için sadece bizi düşünmen yeterli olacak.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara. İyi geceler aşkım.

Ay çıktığında, yıldızlar onun etrafını sardığında benim aklıma hep senin güzel gözlerin geliyor. Seni ne kadar çok sevdiğimi hiçbir zaman unutma ve benim için dünyadaki en değerli varlık olduğunu uykudayken bile unutma!

Batan yalnız güneştir, sevdam değil. Güneş de aslına bakarsanız yine doğmayacak mı? Her şeyin bir süresi var, sevgimin vakti bütün mümkünlerin üzerinde sevgilim. Yalnız bu geceyi değil, var olacağımız bütün geceler sana armağan olsun.

Bazen unutmak için uyumak gerek, rüyalar hesaba katmadan. İyi Geceler.

Bazı kelimeler yürektendir. Bazı sözler ise gönülden. Bazı kelimeler ise yetersiz kalır. O an gözler konuşur. Şimdi görebilseydin gözlerim o zaman anlardın uykumun geldiğini. İyi geceler.

Bekliyorum geceler geçsin ve ardından güneşle birlikte sen gel diye. Ama az kaldı sevgilim. Yakında tüm uzaklıklar bitecek ve bir araya gelerek bir daha hiç ayrı düşmeyeceğiz.

Bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü.

Bir bakışınla doğuyorsa kalbimde güneş, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi Geceler her şeyim.!

Bir bakışınla güneş doğar her zaman. Lütfen bak şu geceye ve bir an önce gün aydınlansın. Ben de senin yanına gelebileyim.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma, sen uyurken rüyanda beni göresin diye İyi geceler. Seni seviyorum aşkım İyi geceler birtanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun…

Bir gece kuşu benzer biçimde uçsam gelsem yanına… Pencerenden senin uyumanı izlesem geçen saatlere aldırmadan… Sabah olunca uyandırsam seni koynuna sokularak… Gecen güzel geçsin, iyi uykular canım.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

Bir şeyler beliriyor içimden sana doğru. Sen orada durmuş beni bekliyor ve her zaman en büyük sevgilerimi sana göstermemi istiyorsun. Ben her gece senin yanında oluyorum güzel sevgilim.

Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kâbusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları geçene. İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Bu gece sana en güzel duygularımı yolluyorum. Bunlara sahip olmak istiyorsan sadece pencereyi açman yeterli olacak. İşte o zaman seni ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha anlamış olacaksın.

Bu gece sen uyurken gizlice ellerini tutup, gözlerine bakacağım. Saçlarını okşayacağım ve sana olan sevgimi anlatacağım. Her zaman dudaklarımdan dökülen o kelimeyi söyleyeceğim. Seni seviyorum…

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; seni çok seviyorum ve hep seveceğim iyi geceler.

Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim.

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun… Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım.

Bugünümde ve yarınımda hep sen ol. Gecenin karanlığında beni aydınlatan biricik sevgilimsin. İyi geceler

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Cenabı Allah’tan içinde Resulullah efendimizi göreceğin bir rüya dilekleriyle. Hayırlı geceler.

Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için; “Yatsın Bu Dünya!” Cümleten İyi Geceler.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini vakit ise sensiz dakikaları götürür fakat hiçbir şey kalbimdeki sevgini götüremez.

Denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim,

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin.

Duvarıma bakarken boş odamın, birden şen beliriverdin. Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin. Usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin. Bende gönderiyorum canım sana. Öptüm biriciğim iyi geceler sana.

Dünyanın en güzel varlığına en güzel rüyaları diliyorum. Kendisi gibi güzel rüyalar görerek kendi güzelliğinin de ne olduğunu daha iyi anlaması dileğiyle.

Dünyanın en uzun gecesi 21 Aralık değil, beni terk ettiğin gecedir. Beni üzdüğün, yorduğun, yıprattığın gecedir.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle… Hayırlı geceler…

En güzel rüyaların seninle olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle… Tatlı uykular.

Gece başladığında herkes kabuğuna çekilir ama sevgilim ben geceyle birlikte kalbimin içine daha dikkatli bakıyorum. Her gece her baktığımda kalbimin tam orta yerinde sadece seni buluyorum.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan. İyi geceler.

Gece ne kadar karanlık olursa cenabı Allah gönlünüzü o kadar aydın kılsın. Tatlı uykular. Hayırlı geceler.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

Geceler karanlık, geceler işsiz çok zor geliyor bana, hele de sensiz hiç çekilmiyor bir tanem, gel de sevindir seni seven sevgiliyi.

Geceler sen olduğunda hep aydınlık… Bu gece de yanımda olduğun için Allah’a şükrediyorum. İyi geceler sevgilim.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakin üşüme diye. İyi geceler canıma.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu gecede sırf senin için kapanıyor gözlerim.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum.

Gecelerin huzurunu yaşaman, uykunun keyfini çıkarman, düşlerin en güzelini görmen ve bir ömür beni sevmen için yakaracağım.

Gecenin bu en sessiz ve ıssız saatinde yalnız olmadığını bil sevgili. İyi geceler.

Gecenin büyük karanlığı sakın korkutmasın seni, karanlığın sonunda elbet bir aydınlıkla karşılaşır insan. Güneş nasıl doğacaksa uyandığında senin için, ben de doğacağım senin bana olan sevginle ve her gecenin ilk aydınlığında sevgilim.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Gecenin en karanlık anları bile gündüze kavuşmaktadır sonunda. Sende en sonunda bana kavuşacaksın meleğim. Seninle olup beraber güneşin doğuşunu izleyeceğiz. Gecenin sabaha kavuşacağı o anı beraber deneyimleyeceğiz.

Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında beni aklından geçirmeyi unutma iyi uykular.

Geceniz, yeşil kubbedeki yeşil halılarda namaz kılmanın verdiği huzur koksun. Hayırlı aksamlar.

Geceye inat seninle sabahlayacağım güneş kıskansın seninle ısınacağım yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım.

Geceye yaz ki kederini kıymet bilmeyenin diline düşmesin. İyi geceler…

Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler…

Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

Gözlerimi seninle kapatmak istiyorum ben. Az kaldı biliyorum, bunlar son ayrı uyumalarımız sevgilim. Çok yakında aynı yastığa baş olacağız, aynı eve has olacağız. Seni seviyorum kadınım. İyi geceler…

Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim… İyi Geceler. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin.

Gülüşün gökteki ay kadar parlak ve sonsuz, umutlarınız yarın doğacak güneş misali erken gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Gün bitiyor, sen başlıyorsun. İyi geceler sevgilim.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Güzeller güzeli sevgilim. Birbirimizden hiçbir zaman ayrılmayalım çünkü geceler o kadar uzun ve yorucu ki, her zaman güneş olsun istiyorum.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir gece dilerim.

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

Hayatı seviyorsam anlamı sen olduğun için seviyorum geceleri uyuyorsam sabaha adınla başlamak için uyuyorum biriciğim iyi geceler.

Hayatımın en güzel ve özel varlığı olan sevgilim, senden ayrı hiç rahat uyuyamıyorum ama günlerin bana seni getirmesi için uyumak istiyorum. Ne zaman getirecek günler seni?

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Her şeyden çok sevdiğim biricik sevgilim. Her gecemde benimle olman dileğiyle… İyi geceler

Her yeni günle başlamak sana onlarca defa ve hiç bıkmadan. Okuduğun tüm şiirleri ezberlemek ve her okuduğunda eşlik etmek sana. Geçtiğin yerleri geçip yoluna güller dökmek veya. Kim bilir belki yürümüş olduğun yollar için yürümek sonsuza dek… Söyle ki sevgili bunlar aşık hallerim mi, aşka bahane olan şeyler mi?

Her zaman uyumak istediğinde beni düşündüğünü biliyorum. Çünkü aynısını ben de yapıyorum. Her zaman mutluluğumuz sürsün ve her zaman rüyalarımız ortak olsun. İyi geceler.

Huzurla kapatıyorum gözlerimi her gece, bir nefes gibi içime seni çeke çeke… Öyle güzel bir melodisin ki sevgilim seninle huzur buluyorum. İyi geceler benim bir tanecik sevgilim.

İnanıyorum hayatta her iyiliğe karşılık verecek olan güzel olan kişiler de var. Saygı herkese olsa bile sevgi hak eden kişiye karşıdır, iyi geceler.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım. Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş. Sende beni düşün uyumadan önce. İyi rüyalar aşkım. Rüyalarda buluşmak dileğiyle…

İsyanım sensiz geçen gecelerime. Ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana. İyi geceler canım. Rüyalarda kavuşmak dileğiyle…

İyi geceler dileme, iyi geceler ol bana yeter sevgilim.

İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu?

İyi geceler gözümün görmediği gönlümün hissettiği,

İyi geceler her şeyim. Kalbimde tüten çiçeğim. İstesem de unutamayıp ömür boyu seveceğim.

İyi geceler Herşeyim…

İyi geceler, tatlı rüyalar. Rabbim c.c selamı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cümlemizin üzerinde olsun. Gecemiz mübarek olsun. Melekler sizi korusun.

İyi uykular sevgilim, rüyanda buluşmak üzere…

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

Kalbi güzel insanların hepsine iyi geceler tatlı rüyalar dilerim.

Kalbin kar gibi beyaz gönlün yıldızlar gibi parlak duyguların güneş gibi sıcak rüyaların ay yıldızı gibi olsun.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler…

Kapattığınız sadece lambanızın ışığı olsun. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin iyi geceler…

Karanlık çökünce aslında mutlu oluyorum. Çünkü sabah yakın anlamına geliyor. Sabah yakınsa seni görmem de yakındır. Hemen sabah olsun da seni göreyim diye hemen yatıyorum. Hadi sen de geç yatağına uyu, uyu ki sabah gözlerini açtığında beni gör karşında. İyi geceler meleğim.

Mademki Allah güneşi çekmiş semamızdan, kâinatı susturmuş, yıldızlarla süslemiş gecemizi, biz de hamt edip dalalım uykuya. Allahümme bismike emütü ve ahya…

Mesafelere aklını fazla takma, mesafeler var ise onları aşmak içindir. İnanıyorum ki; sabah nasıl doğuyorsa her şeye karşın, ben de sana doğacağım gönlümden.

Ölüm bir uyku olsa iyi geceler yazardı mezar taşımda. İyi geceler dostlar.

Resminle uyuyorum her gece. Tam karşıma koydum. Ben uyurken hep beni seyrediyorsun, ben de uykuya dalana dek yüzünün her karesini dolanıyorum. Benim zamanım doldu gözlerim kapanıyor, senin sıran başladı sevgilim, doya doya izle beni. İyi geceler.

Ruhuna dokunan insanı bul. Konuştuğunda gözleri gülen ve seni olduğun gibi seven. İyi Geceler.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Birtanem iyi geceler.

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim.

Sabahların güneşi kalbini gecelerin yıldızları ise gözlerini anımsatır bana her şeyim iyi geceler.

Sana bakmakla tükenmek bilmiyordu sözler 21 Aralık gecesinde.

Sana gecelerin sessizliğini rüyaların en güzelini görmen için dua edeceğim aşkım iyi geceler.

Sana öyle tutkun ve vurgunum ki artık sensiz kalkmaktan çok korkuyorum. Hiç ayrılmadan beraber uyuyacağımız gecelerin yaklaşması için benim tek duamsın. Hayırlı ve mutlu geceler.

Sen aklıma gelince uyuyamıyorum demiyorum ki, çünkü hiç aklımdan çıkmıyorsun. İyi geceler bir tanem.

Sen benim için söylediğim en güzel şarkı, baktığım en güzel resim ve dinlediğim en güzel müziksin. Her gece pencereyi açıp senin sesini, güzelliğini ve harika oluşunu hissediyorum. İyi geceler birtanem.

Sen görüp görebileceğim en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. İyi geceler canım, cananım.

Sen uyurken aslında ben hep yanındayım. Saçlarını okşuyorum, güzel yüzünü seyrediyorum. Nefesine nefes oluyorum. Beni senden ayırabilecek bir güç yok sevgilim, ben seninim sen de benim.

Seni beklerim, yıldızların ışığı yüzüme vurunca. Seni beklerim, uzak yollarda gölgeler titreşince. Sen şimdi uzakta olsan bile her zaman yanımdasın.

Seni sen olduğun için sevdim daima senden başkasını asla düşünmedim düşünmeyeceğim de seninle kurduğum hayaller, sana verdiğim zamanlar hepsi senin içindi. Muhteşem bir güne uyan sevgilim. İyi uykular.

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

Seninle doğdum, senin hayalinle uyuyorum ve seninle uyanacağım. İyi geceler bir tanem.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana, ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla rüyalarında aşk seli olup akşam üstüne. İyi geceler sevgilim.

Sevgi yıldızları yine parlıyor gökyüzünde ve ben onlara baktığımda her zaman seni görüyorum. Rüyalarında senin de beni görmen dileğiyle sevgilim. Kalplerimiz her zaman birlikte atmaya devam etsin.

Sırdaş değil geceler bana. Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla. En içten duygularımla iyi geceler sevdiğim sana.

Sırf birisi iyi geceler demediği için kötü geçen geceler varmış ya; işte onlar olmasın diye buraya bir “İYİ GECELER” bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın… İnsanlık Ölmedi… 🙂

Tekrar gece geldi ve her şeyin üzerine karanlık çöktü. Ama sevgilim karanlıkların sonu her zaman aydınlık olduğu için bizim kavuşacağımız günler de yakında gelecek ve biz her zaman büyük mutluluklar yaşamaya devam edeceğiz.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve geceniz hayırlı olsun.

Uzadı gecelerim sabah olmuyor, sensiz odama hiç güneş doğmuyor. İyi geceler biriciğim.

Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan… İyi geceler.

Yalnızlığın ne demek olduğunu bilmeyenler 21 Aralık’ı en uzun gece sanıyorlar.

Yarın sabah uyandığınızda gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle, hayırlı geceler…

Yarınki Güneş senin için doğsun birtanem iyi geceler.

Yastığa başına koyduğunda bugün hiç kimsenin hakkını yemedim, çok şükür diyebiliyorsan o gün senden zengini yoktur. İyi Geceler

Yastığıma sarıldım sen diye, gecenin karanlığını izliyorum saçların diye, nefesimi içime çektim ve tuttum nefesin diye. İyi geceler soluğum nefesim, her şeyim, biricik aşkım!

Yaşamımdaki en değerli varlığım olan sevgilim. Sensiz uyumanın ne kadar zor olduğunu hiçbir zaman bilemeyeceksin, çünkü sen her zaman kendinle uyuyabiliyorsun.

Yaşanmış ve yaşanacak en tutkulu aşkların tek şahidi karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyor ki bana yat uyu, güneş doğacak ve sen yine ona koşacaksın. Ayaklarımın gideceği tek yerdeki aşkıma iyi geceler.

Yatsam uzun uzun ve kalkmasam ve sonra bir uyansam her şey yoluna girmiş olsa…

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.

Yine akşam oldu ama sen yoksun… Ne kadar yanımda olmasan da bu gece de sevgini içimde hissediyorum. Bu da bana yetiyor. İyi geceler.

Yoksunluktur aşk dediğin! Bir yanın eksik kalır geceler boyu, aldığın nefes yetişmez, sokak çocukları gibi dışarıda üşür yüreğin. Gel gönlüme ısıt beni sevdiğim. İyi geceler

Yorucu da olsa güzel bir gün geride kaldı. İyi geceler tüm dostlarıma.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

5/5 - (2 votes)
(Visited 58 times, 1 visits today)
Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir