Vefat ve başsağlığı mesajları

Vefat ve başsağlığı mesajları

Vefat ve başsağlığı mesajları
Duygularınıza tercüman olacak en anlamlı vefat ve başsağlığı mesajlarını sizler için dokun.org olarak bir araya getirdik. Sizde aşağıdaki mesajlardan beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz.

Başsağlığı mesajı, ölen kişinin tanıdığına gönderilen ve acısını biraz olsun hafifletmek amaçlı yazılan yazılardır. Çoğunlukla taziyeye gitmeden önce yazılır fakat derin anlamlar ve özlü sözler içererek karşıdaki kişinin üzüntüsü hafifletmeye çalışılır. Yapılmasının en önemli amacı ise içten üzüntüyü paylaşmaktır. Peki başsağlığı mesajı olarak ne yazılabilir?

En anlamlı, dini, ayetli taziye mesajları nelerdir merak ediliyor. Vefat eden kişiler için yakınlarına en güzel taziye mesajları, taziye sözleri, cenaze mesajları, vefat mesajları, dini ölüm sözleri, anlamlı taziye mesajları nelerdir onları sizler için derledik. Bu mesajları yakını vefat eden arkadaşlarınıza, sevdiklerinize gönderebilirsiniz. En anlamlı taziye mesajları sizlerle…

Acınızı en derin şekilde yaşamaktayım. Geride kalanlara sabır merhuma rahmet diliyorum. Başınız sağ olsun.

Acınızı en derinden hissediyorum. Büyük bir üzüntü içinde daima yanınızda olduğumu bilmenizi isterim. Başınız sağ olsun.

Acınızı ve kederinizi paylaşıyoruz. Rabbim hepimize sabır ihsan eylesin.

Acınızı, kederinizi paylaşıyoruz. Merhum kardeşimize Allah’tan cennet mekanlar dileriz. Başınız sağ olsun.

Acıyı kederi bıraktı bu dünyada dualarımızla cennet yüzü görmeyi nasip etsin yüce allah’ım merhuma, acınızı paylaşıyoruz gözyaşlarımızla başınız sağolsun.

Ailesine başsağlığı diliyoruz, mekânı cennet ruhu şad olsun.

Allah (c.c.) rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun, başınız sağ olsun…

Allah bütün insanlara, bütün kullarına güzel ölümler nasip etsin, mekanımız cennet olsun, kabrimiz iman dolsun. Allah’ın huzurunda günahlarımız af, başımız sağ olsun

Allah geride bıraktıklarına sabır ihsan eylesin, kendisinin de mekanlarını cennet eylesin.

Allah geride bıraktıklarına sabırlar versin. Başınız sağ olsun.

Allah mekanını cennet etsin

Allah mekanını cennet eylesin, (isim) çok iyi insandı.

Allah ölen kişiye rahmet, sizlere sabrı cemillerini eylesin.

Allah sevdiği kullarını yanına alırmış. Merhumun mekânı cennet olsun, Allah’ım sizlere de sabırlar versin, başınız sağ olsun.

Allah taksiratını affetsin

Allah’ım mekanını cennet eylesin dualarımızı kabul etsin, acınızı sizinle paylaşıyoruz Allah güç versin ailesine ve yakınlarına.

Allah’ım ölen merhuma rahmet sizlere de sabrı cemillerini eylesin. Başınız sağolsun, Allah geride kalanlara uzun ömürler nasip eylesin.

Allah’ım sizlere sabır versin. Ölen güzeller güzeli kulunu da cennetine alsın. Ruhu şad, günahları affolsun. Başınız sağolsun…

Allah’ın rahmeti üzerinde olsun, kabri nurla dolsun. Allah kalanlara sabır versin başınız sağ olsun.

Allah’ın rahmetinin her zaman üstünde olacağına inandığımız bir canımızı toprağa verdik. Mekânı cennet olsun.

Allah’ım mekânını cennet eylesin dualarımızı kabul etsin, acınızı sizinle paylaşıyoruz Allah güç versin ailesine ve yakınlarına.

Allah’ım ölen merhuma rahmet sizlere de sabrı cemillerini eylesin. Başınız sağ olsun, Allah geride kalanlara uzun ömürler nasip eylesin.

Babam! Ben seni rabbime emanet ettim. Kabrin nur mekanın cennet olsun.

Başını sağ olsun.

Başınız sağ olsun. Allah geride kalanlara uzun ömürler versin.

Başınız sağolsun. Dualarımız Allahtan merhum/merhumenin tüm günahlarını affederek cennetinde en güzel yeri hediye etmesidir.

Bir gün gelir biter her şey. Bu cana da ölüm gelir. Gün gelir, gülen gözlerimiz ağlar bir anda, her zaman dua edelim ve kalbimizi temizleyelim. Ölümü hayatımızda hissedelim başınız sağ olsun.

Bu acı gününüzde elimizden gelen ne varsa, sizler için yapmaya hazırız. Başınız sağ olsun.

Bu acı gününüzde her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ölüm hayatın gerçeği, acılarınızı paylaşıyoruz Allah’tan sabır diliyoruz. Başınız sağolsun…

Bu acı gününüzde yanınızda olmayı isterdik bedenimiz orda olmasa da kalbimizin sizinle olduğunu bilin. Başınız sağolsun…

Bu dünya yalan, gerçek olan gidilen yer. Bir gün hepimizin gideceği yere gitti canımız. Allah rahmet eylesin başınız sağ olsun.

Bugün gönlümüz hüzünlü, gözlerimiz yaşlı olsa da, canımız kardeşimizin güzel geçen ömrü son bulsa da Allah’ım onu cennetine koysun. Mekânı cennet olsun… Sizlerin de başı sağolsun…

Bütün mutluluklarınızda yanında olmuşken kardeşimizin cenazesinde uzaklarda olmak bize derin keder vermekte.

Bütün mutluluklarınızda yanında olmuşken kardeşimizin cenazesinde uzaklarda olmak bize derin keder vermekte. Yanınızda olamasak da kalbimizin sizlerle olduğunu unutmayınız. Başınız sağolsun.

Can dostum, güzel insan. Bıraktıklarınla yaşayacağımız güzel bir hayat bıraktın geride. Başımız sağ olsun.

Can dostumuzu kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Merhuma Allah’tan rahmet diler, kederli ailesine ve sevenlerine sabrı cemil dileriz.

Cennetin güzellikleri ruhumuza işlesin, Allah korkusunu kalbimizden silmeyelim imanı hayat felsefesi olarak bilelim, öldüğümüzde yerimizi yaptıklarımızla görelim. Başınız Sağolsun.

Cennetin suyu ruhuna işlesin, toprağı bol huzurlu olsun. Başınız sağ olsun.

Çok sevdiğimiz kardeşimizi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşamaktayız. Merhumun mekanı cennet olsun.

Dualarımız birlikte olsun dileğimiz tek olsun, mekânı cennet olsun başımız sağ olsun.

En büyük kaybımızı son yolculuğuna uğurladık. Allah geride kalanlara güç kuvvet versin. Başınız sağ olsun.

Gidenle gidilmediği bir dünyada yaşamaktayız. Önemli olan bu dünyadan giderken neler bırakabildiğimiz… Başımız sağ olsun.

Gönlünüzdeki keder bizimde gönlümüzün en derin yerindedir. Merhum kardeşimize Allah’tan cennet mekanlar dileriz geride kalan siz sevgili dostlarımıza da sabırlar dileriz. Başınız sağolsun…

Gönlünüzdeki kederi paylaşarak en derin üzüntülerimi belirtmek isterim. Geride kalanlara uzun ömür diliyorum.

Güzel günde nasıl yanınızdaysak kötü gününüzde de her zaman yanınızdayız, başınız sağolsun…

Hakkın rahmetine kavuşan merhum/merhumeye yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum. Yeri nur, mekanı cennet olsun. Başınız sağ olsun..

Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geldiğinde üzüntüler hakim geliyor. Allahtan rahmet sizlere de sabırlar dileriz. Mekanı cennet günahları af olsun.

Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geldiğinde üzüntüler hakim geliyor. Merhum/merhumeye ‘ e Allahtan rahmet sizlere de sabırlar dileriz. Mekânı cennet günahları af olsun.

Hayata elveda deyip ölüme merhaba diyen ruhlara edelim hep birlikte dua, ruhları şad mekânı cennet olsun, hepimizin başı sağolsun…

Hayata elveda diyerek gerçek yaşama merhaba diyen dostumu derin bir üzüntü içerisinde kaybetmiş bulunmaktayım. Başımız sağ olsun.

Hayatımızı idame ettirmekte olduğumuz fani dünyada kötü gününüzde yanınızda olduğumuzu unutmayınız, başınız sağolsun Allah yardımcınız olsun.

Hayatımızı idame ettirmekte olduğumuz fani dünyada, bu kötü gününüzde yanınızda olduğumuzu hatırlatır, merhum/merhumeye Allah’tan rahmet dileriz. Başınız sağ olsun. Allah yardımcınız olsun.

Hayatın acı gerçekleri gelir bir gün vurur ummadığımız bir anda, acınızı içten paylaşıyoruz ruhuna dua ediyoruz başınız sağolsun.

İnsan çoğu zaman söylenecek söz bulur da böyle anlarda sadece susar. Merhuma Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabır diliyorum. Başınız sağ olsun.

İnsan doğar büyür yaşar ve ölür, önemli olan yaşadığı süre içindeki görevleri dualarımız muhteremle olsun başımız sağolsun.

İnsan doğar büyür yaşar ve ölür, önemli olan yaşadığı süre içindeki görevlerini hakkı ile yapmasıdır. Dualarımız muhteremle olsun başımız sağ olsun.

ir gün gelir biter bu canda bir gün gelir gülen gözlerimiz ağlar bir anda, her zaman dua edelim kalbimizi temizleyelim ölümü hayatımızda hissedelim başınız sağolsun…

Kalbi kadar güzel bir insanı uğurladık bugün. Yattığı yer cennet makamının en güzel yeri olsun. Başınız sağ olsun.

Kalbi kendinden temiz güzel bir insanı son yolculuğuna uğurlamış olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz. Mekânı cennet olsun.

Kalbinde kötülüğe yer vermediği bir hayat geçiren güzel insanı derin bir üzüntüyle uğurluyorum. Mekânı cennet olsun başınız sağ olsun.

Kelimeler düğüm düğüm… Söylenecek sözler bir bir yok oldu gitti sanki. Acınız acımızdır başınız sağ olsun.

m her insana gelecek, ummadığı bir anda, imanımızı kuvvetli tutalım ve Allah’a dua edelim, yaşanmış güzel günlerin hatırına ölümü unutmayalım. Acıyı da paylaşalım bir arada… Başınız sağ olsun.

Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı dilerim.

Merhuma Yüce Allah’tan rahmet dileriz. Ailesine, tüm dost ve yakınlarına sabırlar ve başsağlığı dileriz.

Mutluluğu paylaştığımız en güzel günlerde yanınızdaydık fakat bugün acı gününüzde olamıyoruz. Rabbim sabırlar ihsan eylesin.

Mutluluklarınızda yanında olmuşken kardeşimizin cenazesinde uzaklarda olmak bize derin keder vermekte. Yanınızda olamasak da kalbimizin sizlerle olduğunu unutmayınız. Başınız sağolsun…

Nurlar içinde yatsın.

O güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler. Acınızı derin bir üzüntüyle paylaşıyorum. Başınız sağ olsun.

Onu kaybetmenin telaşına varmadığım günlerdeyim şimdilerde. Her şey bir film şeridi gibi geçiyor gözlerimin önünden. Başımız sağ olsun.

Ölen dostumuza Allah’ım rahmetlerini bol bol ihsan eylesin. Onu cennetine buyur eylesin. Geride kalan sevdiklerine de bol bol sabreylesin…

Ölen kardeşimiz için rabbim rahmetini bol bol ihsan eylesin. Rabbim merhumu cennetine buyur eylesin. Geride kalanlara rabbim sabır ihsan eylesin.

Ölen kişinin niyetini biliyorduk, Allah da ona niyeti gibi bir yer versin.

Ölen kişinin yeri nur, mekanı cennet olsun.

Ölenle ölünmez dedikleri yerdeyiz yine. Allah size sabır versin. Başınız sağ olsun.

Ölenle ölünmez, acılarımız bitmez hayatın gerçekliği bu işte dualarımız birleşsin bu kötü günde acılarımızı ufakta olsa teselli edelim birlikte, başımız sağolsun…

Ölüm bir son değil başlangıçtır. Ölen de yok olmaz. Allah sevdiği kullarını yanına alırmış. Merhumun mekânı cennet olsun, Allah’ım sizlere de sabırlar versin, başınız sağolsun.

Ölüm geldi aldı sevdiklerimizi, Allah’ın takdiri uygun gördü aldı ahrete, dualarımız sevdiklerimizle başınız sağ olsun. İyi dileklerim sizlerle…

Rabbim acınızı hafifletsin, başınız sağ olsun.

Rabbim cennetle müjdelesin, ruhlarımızı, hatalarımızı, dualarımızla affetsin. Dualarımızı kabul eylesin. Mekânımızı cennetle müjdelesin. Başımız sağ olsun.

Rabbim mekanını cennet etsin, geride kalanlara sabırlar versin.

Rabbim sizlere ve yakınlarınıza sabır ihsan eylesin.

Sevapları günahlarından çok olsun mekânı cennet olsun başınız sağ olsun.

Sevapları günahlarından çok olsun, inşallah mekanı cennet olsun başınız sağolsun…

Sevgili arkadaşım, merhuma Allah’tan rahmet dilerim. Rabbim mekânını cennet eylesin, geride kalanlarına da sabır ihsan eylesin.

Sevgili dostumuzu kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. En yakın zamanda sizlerle olacağız.

Sevgili dostumuzu kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Sevgili ve saygı değer (isim)’in vefatı bizlerde büyük üzüntü yarattı. (isim)’ e Allah’tan rahmet, başta… olmak üzere tüm ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Şimdi dua etmenin ve mekânının cennet olmasını dilemekten başka bir şey gelmez elimizden. Allah geride kalanlara sabır versin. Başınız sağ olsun.

Şu an yanınızda olamasam da, kalben sizlerin yanınızda olduğumu unutmayın. Başınız sağ olsun.

Şu fani dünyada işlediği tüm sevaplar, gittiği yerde yattığı yeri huzurla doldursun. Mekânı cennet olsun. Allah rahmet eylesin

Topraktan geldik toprağa gideceğiz, yaşadığımız hayatın hesabını toprakda vereceğiz, acınızı yürekten paylaşıyoruz, dualarımızı kalpten ediyoruz, başınız sağolsun.

Uzak değil ölüm yakın bütün kullara güzel ölüm nasip etsin allah bütün insanlara, mekanımız cennet olsun kabrimiz iman dolsun allah’ın huzurunda günahlarımız af olsun başımız sağolsun.

Uzak değil ölüm yakın bütün kullara, güzel ölüm nasip etsin Allah bütün insanlara, mekânımız cennet olsun kabrimiz iman dolsun Allah’ın huzurunda günahlarımız af olsun başımız sağolsun…

Üzüntüyle geçmez içimizdeki yara dualarla Rabbimize dua edelim mekanı Cennet eyliyelim, başınız sağolsun acımız bir olsun.

Üzüntüyle geçmez içimizdeki yara. Rabbimize dua edelim. Mekanı cennet eyleyelim. Başınız sağolsun, acımız bir olsun. Bu acı gününüzde yanınızda olmayı isterdik bedenimiz orda olmasa da kalbimizin sizinle olduğunu bilin. Başınız sağolsun…

Vefat eden değerli merhumun ailesine dualarımızı, acılı kederli ailesine başsağlığı diliyoruz…

Vefat eden değerli merhumun, acılı ve kederli ailesine, başsağlığı diliyoruz.

Vefatı ile bizlere acıyı ve kederi bıraktı bu dünyada, Yüce Allah’ım, dualarımızla merhuma cennet yüzü görmeyi nasip etsin, acınızı gözyaşlarımızla paylaşıyoruz başınız sağ olsun.

Yalan hayatta ne yaptıysak kendimize ahiret sorularını hazırlayalım fani yerimizde, ölümüşlerinizin ruhlarına dualarımızı, çektiğiniz acıyı paylaşarak yaşıyoruz, başınız sağolsun.

Yanınızda olamasak da kalbimizin sizlerle olduğunu unutmayınız. Başınız sağolsun…

Yattığı yer cennet olsun. Başınız sağ olsun.

Yüce Allah’tan merhum/merhumenin tüm günahlarını affederek, cennetinde en güzel yeri hediye etmesini temenni ederiz. Başınız sağ olsun.

5/5 - (12 votes)
(Visited 252 times, 1 visits today)
Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir