Hafta sonu mesajları

Hafta sonu mesajları

Hafta sonu mesajları
Duygularınıza tercüman olacak en anlamlı haftasonu mesajlarını sizler için dokun.org olarak bir araya getirdik. Sizde aşağıdaki mesajlardan beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz.

Hafta sonu, herkesin sevdiği günlerdendir. Hem öğrencilerin, hem çalışanların. Yakınlarınıza iyi hafta sonu geçirmesini dileyebileceğiniz en anlamlı ve dostane sözleri bu yazımızda derledik.

Hafta sonu ile ilgili kullanabileceğiniz sözler, sitemizde oldukça çeşitli olarak yer almaktadır. Siz de en anlamlı hafta sonu mesajlarına bizim hazırladığımız içerik üzerinden ulaşabilirsiniz. En eğlenceli hafta sonu sözleri ile siz de sevdiklerinize hafta sonları için gönderebileceğiniz birbirinden çeşitli ve komik mesajlar için kullanabileceğiniz sözlere kolaylıkla ulaşım sağlarsınız. Hafta sonunu renklendirecek olan mutlu hafta sonu sözlerini ve aynı zamanda hem anlamlı hem de eğlenceli olan mesajlar da kullanabilmeniz için bir araya getirdik.

Acısıyla, tatlısıyla bir haftayı daha geride bırakıyoruz. Herkese keyifli akşamlar, iyi hafta sonları…

Adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına mutlu huzurlu hafta sonu dilerim bir tanem. Mutlu hafta sonu dilerim…

Ah ya, bir sen gelmek bilmezsin, bir de hafta sonları!

Ailenizle, sevdiklerinizle birlikte keyifli bir hafta sonu akşamı dilerim. Saygılar değerli dostlarım…

Akıl verenler çok oldu, huzur verenler lazım şimdi artık, bir de kırk yıl hatırı olacak bir sade kahve… Mutlu bir hafta sonu dileklerimle.

Akıl verenler değil, huzur verenler lazım bize, bir de çay… Mutlu bir hafta sonu dileğiyle…

Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin cümlemize. Hayırlı sabahlar. Güzel bir hafta sonu dilerim…!!!

Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin cümlemize.Hayırlı sabahlar. Hafta sonunuzun huzurlu geçmesi ile…

Allahü Teâlâ’nın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize olsun rabbim hayırlı huzurlu sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar Mutlu Pazarlar.

Annem mutlu hafta sonları diliyorum sana. Çok özledim seni. En kısa zamanda ziyaretine geleceğim inşallah.

Aşk dediğiniz şey bir bakış ya da bir dokunuştan çok daha fazlasıdır. Acıyı da keyfi de paylaşmakla başlar. Günaydınlar, herkese iyi hafta sonları.

Bak geldi bir hafta sonu daha. Bütün iş temposunu bir kenara bırakıp, bir güzel dinlenme zamanı. Güzel bir tatil olması dileği ile.

Ben güneş doğdu diye penceremi araladım ama doğan güneş değil senin gülümsemenmiş. İyi hafta sonları canım sevgilim.

Bende gelmek isterdim ama işlerin yoğunluğu devam ediyor. Güzel bir tatil geçmesi temennisi ile mutlu günler.

Beni yaşatan umut, umutlarımda ki devrilmeyen ağaçsın benim için, rüyalarımda bulduğum elini sımsıkı tuttuğum sevgilim günaydın

Biliyorum, GÜNEŞ bir gün aydınlanan dünyaya doğacak… İyi bir HAFTASONU olması dileği ile… GÜNAYDIN

Bin damla serpilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bugün. Mutlu hafta sonları dilerim.

Bin damla serpilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bugün… Günaydın.

Bin damla serpilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bugün… Günaydın. mutlu hafta sonları dilerim

Bir adımda hafta sonu neşesi ile ulaşırsın huzura. Mutlu tatiller dostlarım.

Bir gün daha başladı, Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin cümlemize. Hayırlı sabahlar.

Bir günaydınla bir tebessümle bir duayla başlasın gün ve yaşansın aşk ile umut ile mutlu pazarlar

Bir hafta içi yoğunlukları başladı bitti, geçmişler olsun. İyi hafta sonları. Biz bunu hak ettik!

Bir hafta içi yoğunluyla başlar her güzel gün, gün güzel olunca umut da özel olur Umutlarınızın sevgiyle, barışa, huzura cevap bulacağı bir cumartesiye, selam olsun. Gelecek hafta sonuna. Mutlu akşamlar. Neşeli ve huzurlu hafta sonları geçirmek dileğiyle aşkım.

Bir insanın en samimi dostu ona anlayan kişidir. Yargılayan değil! Etrafınıza iyi bakın ve dostu düşmanı iyi ayırın. İyi hafta sonları.

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık her şeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. GUNAYDIN her şeyim.

Bir sen gelmiyorsun, bir de hafta sonu…

Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak yorgan yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar.

Biz yine şehirden uzak huzurun olduğun yerdeyiz herkese Mutlu huzurlu hafta sonları iyi akşamlar tüm dostlara.

Bizim de ihtiyacımız var dinlenmeye. Bu hafta sonuna ve tatile. Ama nerede? Dünyaya çalışmaya gelenlere selam olsun.

Bu gün gözlerimi açtığımda hayata daha güzel bakacağım çünkü bugün senin adınla uyandım tıp kı yarında bu bugün uyanacağım gibi günaydın bir tanem.

Bu güzel pazar sabahında doğacak güneş senin için doğsun, en güzel hafta sonları seninle olsun.

Bu hafta sonu hayallerimize bir adım daha yaklaştığımızı hissediyorum. Hayırlı sabahlar, iyi hafta sonları olsun.

Bu hafta sonu, mutluluk yağmurları üzerinize yağsın. Kalbiniz mutluluk, aşk ve sevgiyle dolsun. Her şey ama her şey gönlünüzce olsun. Mutlu bir hafta sonları.

Bu meclise herkes gelemez. Bu gönül meclisidir. Gönlü yaralı olana ayrıcalık vardır. Kalbi temiz olan gönlü güzel olan gelsin. Hadi gönül meclisini açalım. Mutlu hafta sonu sabahları.

Bu Sofraya herkes gelemez. Bu gönül sofrası. Gönlü yaralı gözü yaşlı gelsin. Kalbi temiz gönlü güzel gelsin. Hadi bakalım gönül sofrasına buyrun. Mutlu sabahlar. Huzurlu bir hafta sonu diliyorum. Herkese Günaydınlar.

Bu tazecik gün güzellikleri de alsın sana hediye olarak getirsin. Barışı, sevgiyi, dostluğu, dostça yasamayı diliyorum dünya için. Mutlu hafta sonları dostlar.

Bugün de güneş doğdu diye penceremi araladım, sonbahar nasıl da güzel bir tabloyla karşıladı beni. İyi hafta sonları canım dünya.

Bugün uyandığında içindeki neşe ve umudun çok daha fazla olsun, hafta sonun güzel ve mutlu geçsin.

Bugünde gözlerimi seninle аçtım hаyаtа, senin аdınlа bаktım evdeki her eşyаyа, аdını аnıp dinlediğim şаrkılаrdа hep sen vаrsın bebeğim yаşаrcаsınа mutlu huzurlu hafta sonu dilerim bir tаnem.

Bugünün sabah güneşi yüzüme vurdukça sanki sen bakıyormuşsun gibi geliyor bana güneş bile gözlerini kıskanıyor sevgilim bunu unutma.

Bütün hafta bu günlerin yolunu gözleyen herkese huzurlu bir hafta sonu diliyorum. Herkese Günaydınlar.

Corona ya dikkat, hafta sonu sosyal mesafeyi unutmayın, herkese selamlar, sağlıklı, neşeli hafta sonları…

Cuma yorgunlarına selamlar, hafta sonunuz huzurlu geçsin inşallah. Her şeyin dilediğinizce olduğu mutlu, neşeli ballı bir hafta sonu dilerim.

Bunu da oku :  Günaydın mesajları

Cuma yorgunluğu ile eridik bittik, yayında ve yapımda emeği geçen mesailere teşekkürler. İşte hafta sonu şifa merkezi

Cumartesi de bitti …Sıra Pazarda… En Mutlu anıların yaşandığı güzel bir gün diliyorum… gülümseyin. sevdiğinize sarılın… para harcayın …;)

Cumartesimiz aklınızdan geçen dileklerinizin gerçeğe dönüştüğü, hayallerinize bir adım daha yaklaştığımız gün olsun.

Cumartesimiz yüreğinizden geçen dileklerinizin gerçekleştiği, Hayallerinize bir adım daha yaklaştığımız gün olsun..

Çıkarsız, tertemiz sevdalarınız büyüsün kalplerinizde. Mutlu hafta sonları dileklerimle.

Daha eğlenceli bir hafta sonu geçirmeniz temennisi ile. Sohbetiniz bol, neşeniz çok olsun.

Dilinde duası olan ile, gönlünde yarası olanı hor görme. Unutma; Dualı dil kapı açar, yaralı gönül acıyı aşar. Hayırlı ve mutlu hafta sonları…

Dilinde güzel dilekleri olan ile, içinde yarası olanı hoş gör. Unutma, dualı dil kapıları açar, yaralı kalp acıyı öğretir. Hayırlı ve mutlu hafta sonları size.

Dostluk ne sadaka nede söz ister dostluk yürek harbilik cesaret ister yüreği güzel dostum günaydın Hayırlı Pazarlar.

Dünya bu geçer gider. Hayat işte biter gider. Zaman değil mi akar gider. Güneş ise batar gider. Seveni hiç sorma, bırakır gider. Güzel huzurlu bir hafta sonu herkese.

Dünya dedim geçer gider. Hayat dedim biter gider. Zaman dedim akar gider. Güneş dedim batar gider. Seven dedim bırakır gider. Güzel huzurlu bir hafta sonu dilerim. Herkese Günaydın.

Dünyanın en büyük gücü elinizde, yani kalbinizdeki SEVGİ! Bırakın aksın ve yayılsın, ihtiyacı olan herkes nasibini alsın. Mutlu ve huzurlu hafta sonları…

Dünyanın en yenilmez gücü elinizde, çok uzakta aramayın, yani kalbinizdeki sevgiden ötede aramayın. Bırakın aksın ve genişlesin, ihtiyacı olan herkes onunla güçlensin. Mutlu ve huzurlu hafta sonları olsun.

Erkeğe bir tаbаk bаlık verin, o günün yemeğini çıkаrmıştır, аmа bir de bаlık tutmаyı öğretin, işte o zаmаn tüm hafta sonu ondаn kurtulursunuz. Zennа Schа

Eskiden okul vakti hafta sonu gelse de geç uyansam diyordum, hafta sonu da tavuklardan önce uyanıyordum. Bu nasıl iştir?

Gelecek hafta sonuna kadar bekleyeceğim, bakalım dinlenebilecek miyim… İyi hafta sonları.

Gerçek, insanın hiçbir zaman keşfedemediği yalandır. Bernard Osterman

Gökkuşağı gibi renkli bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle, hayırlı mutlu hafta sonları…

Gönlünüzden sevgi, evlerinizden, mutluluk eksik olmasın. Güzel bir hafta sonu dileğiyle. Yüreği sevgi dolu dostlara, günaydınlar, mutlu hafta sonları.

Gözlerimi bugünde senin için açtım hayata, yarında senin için açılacak bunu sakın unutma günaydın prensesim…

Gözlerin, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim günaydın. İyi hafta sonu dilerim.

Gözlerin, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim günaydın. Mutlu hafta sonu dilerim.

Günaydın Arkadaşlarıma… Umutlar yeşersin yüreğinizde. Dudağınızdan sevgiler dökülsün.Gözlerinizden ışıklar saçılsın.Mutlu, neşeli, şen, sağlıklı, sevgi dolu ,Ülkem içinde aydınlik bir hafta sonu olsun. Tüm güzellikler sizinle olsun.

Günaydın Aşkım. mutlu hafta sonu dilerim…

Günaydın Cumartesi Aşkım

Günaydın Cumartesi; Hayatınızdan renk, gönlünüzden umut ve yüzünüzden tebessüm hiç eksik olmasın hepinize Mutlu, Huzurlu ve neşeli hafta sonları Arkadaşlar…

Günaydın çocukluğum! Mavi önlüklü saf olduğum çağım gülümsediğim ota kuşa güvendiğim cana dosta ve her şeyi pembe gördüğüm gözüm…

Günaydın hafta sonu.

Günaydın hafta sonu; hayatınızdan renk, gönlünüzden umut ve yüzünüzden tebessüm hiç eksik olmasın hepinize mutlu, huzurlu ve neşeli hafta sonları arkadaşlar.

Günaydın kendime, günaydın dünyaya ve bütün sevdiklerime. İşte hafta sonuna kavuştuk.

Günaydın! Yüreği sevgiyle dolu tüm insanlara, mutlu bir hafta sonu diliyorum…

Güne nasıl başlarsan öyle devam eder. Güzel bir gün hayır duaları ile başlar.

Günlerce biriken yorgunluklara inat, bu cumartesi hepinizin olsun. En güzel hafta sonu mesajları ve sözleri, bolca teselli ve güç veren, derdimizi hafifleten, gözlerimizi güldüren, güneşli, dostça sevgi ve saygı, huzur ve mutluluk dolu bir hafta sonu dilerim.

Günün aydın hafta sonun güzel olsun. İki günde yaşayacak olduğun ömrünün en mutlu günleri olsun.

Gününüz güzel, hafta sonunuz mis gibi geçsin…

Güzel bir güne hep birlikte başlamak, senin güzel gözlerine doyasıya bakmak, huzur bulmak dileği ile…

Güzelliklerle dolu mutlu ve huzurlu bir hafta sonun olsun arkadaşım.

Hafta sonları yağmur gibidir; uzaktan hoş gözükür ama yanına yaklaşmaya çalışınca kaybolur. (John Shirley)

Hafta sonu deyip geçmeyin, iki gün iki aya bedel olur bazen.

Hafta sonu erken uyanınca kendimi dolandırılmış gibi hissediyorum.

Hafta sonu geldi diye sevindiniz. Sevindiniz de ne oldu. Bak pazartesi geldi ne yapacaksınız alarmı yine sabahın körüne kuracaksınız. Yazık, ne çektiniz be!

Hafta sonu geldi, uykuyla arama girecek olanlar uzak dursun.

Hafta sonu gök kuşağı gibidir. Tam yakaladım dersin, kaybolur.

Hafta sonu gök kuşağına benzer. Rengarenk, tazecik, dingin. İyi hafta sonları.

Hafta sonu gökkuşağı gibidir.

Hafta sonu gökkuşağı gibidir. Tam yakaladım dersin, kaybolur.

Hafta sonu için planım olsa param olmaz, param olsa planım olmaz, ikisi birden olsa hava kötü olur. Hava iyi olsa keyfim olmaz. Böyle bir çıkmaz benimkisi…

Hafta sonu size barışı sevgiyi dostluğu dostça yasama sevincini de beraberinde getirsin. Herkese günaydın ve dostça selamlar.

Hafta sonu şöyle güzel bir planım olsa param yoktur, param olsa yapacak bir şey bulamam. Aksilik ya ikisi birden olsa hava kötü olur mutlaka. Hava iyi olunca keyfim olmaz. Gel de çık işin içinden.

Hafta sonu, tüm haftanın pasını atandır.

Hafta sonu, tüm haftanın pasını atandır. (Joseph Addison)

Hafta sonuna güneşle başlayan bu güne günaydın, mahmur gözlerle etrafa bakan bakışlara günaydın, soğuk anında ılık alınan nefesle yaşama günaydın.

Hafta sonunda yeteri kadar gün yok. Rod Schmidt

Hafta sonunun özeti: Cuma, olay! Cumartesi, bugün ne yapsam? Pazar, bugün bir şeyler yapayım bari. Pazartesi, keşke dün bir şeyler yapsaydım.

Hafta sonunuzun huzurlu geçmesi ile.

Haftasonu tatili çalışan biri için ilaç gibidir.

Hani birisi vardır; Canın sıkılınca derdini ona söylersin. Moralin bozuk olunca onunla gülersin. Ne kadar kötü olursan ol, onun yanında kendini iyi hissedersin ya.. İşte Allah size öyle dost versin.! iyi hafta sonları

Hayallerimizin bir bir öyle yağmur gibi gerçekleştiği, güzel bir hafta sonu olsun. Günaydınlar, hayırlı sabahlar.

Hayallerimizin gerçekleştiği, güzel bir hafta sonu olsun. Günaydınlar, hayırlı sabahlar, hayırlı günler, selamlar, huzurlu mutlu bir hafta sonu diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun inşallah…

Bunu da oku :  Günaydın mesajları

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü huzurlu, mutlu, sağlık dolu bir hafta sonu geçirmeniz dileğimi dualarla yolladım.

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü huzurlu, mutlu, şahane bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle.

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü huzurlu, mutlu, şahane bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle. Mutlu günler!

Hayallerinizden güzellikler, planlarınızdan başarı ve yüzünüzden kararlılık hiç eksik olmasın. Hepinize mutlu, huzurlu ve güller gibi hafta sonları canlar.

Hayat kendiliğinden ne iyi,ne kötüdür. Ona iyiliği, kötülüğü katan bizleriz.. Hayırlı Sabahlar Mutlu Hafta Sonları

Hayat küçük şeylerden oluşur. Eğer sen seversen büyük olurlar. Gülümse, neşeli ol, günün güzelleşsin hayatın renklensin. Günaydınlar…

Hayat küçük şeylerden oluşur. Eğer sen seversen büyük olurlar. Gülümse, neşeli ol, günün güzelleşsin hayatın renklensin. Güzel bir hafta sonu geçirmen dileği ile. Günaydınlar…

Hayat küçük şeylerden oluşur. Eğer sen seversen büyük olurlar. Gülümse, neşeli ol, günün güzelleşsin hayatın renklensin. Güzel bir hafta sonu geçirmen dileği ile. Günaydınlar…

Hayat küçük şeylerden oluşur. Eğer sen seversen büyük olurlar. Gülümse, neşeli ol, günün güzelleşsin. Günaydınlar…

Hayatın bütün dönemeçlerinde karşınıza iyi insanların çıkması dileğiyle. Herkese iyi hafta sonları.

Hayattaki en iyi yoldaşımın kitaplar olmasına şaşırmazsınız her halde. İşte kitaplarıma kavuştuğum bir hafta sonu daha başladı. Herkese iyi okumalar.

Hayırlı günler, selamlar. Can bildiklerime, huzurlu mutlu bir hafta sonu diliyorum.

Hayırlı ve mutlu sabahlar. Gününüz ve gönlünüz hep açık olsun.

Hedef tahtasındakilere ulaşmak, hafta sonu bile demeden çalışmaktan geçer. Günaydın Arkadaşlarıma.

Hepinize mutlu hafta sonları dilerim.

Hepinize, güzel yüreğinize, tüm sevdiklerimize, sevdiklerinize ve sevenlerimize günaydın

Her erkeğin bir cumartesi gecesi duşuna ihtiyacı vardır. Lyndon Baines Johnson

Her gün bismillah ile başlar. Gün güzel olunca umut da özel olur işte. Umutlarınızın tazelendiği bir hafta sonu olsun.

Her hafta sonu erken uyanınca kendimi dolandırılmış gibi hissediyorum.

Her mevsim, her ay, her gün doğan gün güzellikler ile kucaklaşmayı bilenler mutlu insanlardır. İyi hafta sonları.

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce aklıma gelen tek şey Mutlu Tatiller…

Her Sabaha Adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim Günaydınlar Bir tanem benim.

Her şey gönlünüzün istediği gibi oluversin inşallah… Hepinize ailenizle, sevdiklerinizle birlikte keyifli bir hafta sonu akşamı diliyorum.

Her şeye rağmen…hiç katılaşmayan bir yüreğiniz, hiç incitmeyen bir dokunuşunuz olsun. alınan nefese, yaşama, yaşamın tadı tüm dostlara, Günaydın iyi hafta sonları

Her şeyin bir sonu var, doğrudur. Ama en mutlu son hafta sonudur. Gabriel García Márquez

Her şeyin gönlünüzce olduğu mutlu, neşeli güzel bir hafta sonu dilerim.

Her zamankinden çok daha huzur dolu, sevdiklerinizle birlikte güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle.

Herkese güzellikler fışkıran bir hafta sonu diliyorum.

Herkese güzelliklerle dolu bir hafta sonu diliyorum. Gününüz güzel, hafta sonunuz huzurlu geçsin…

İçinizden sevgi, gözlerinizden mutluluk eksik olmasın. Güzel bir hafta sonu dileğimi uçurdum. Kalbi ve sözleri sevgi dolu dostlara, günaydınlar, mutlu hafta sonları olsun.

İçten şükreden gönüller için her yeni gün; bir bahardır, bir diriliştir. Herkese mutlu hafta sonları…

İdeallere ulaşmak, her günün işini Pazar gününün kıyafetleriyle yapmaya benzer. Ed Howe

İnsan bir günaydın ile, bir merhaba ile, bir dua ile mutlu olmayı bilmeli. Mutlu hafta sonları yetinmeyi bilenlerin olsun.

İş telaşının yorgunluğundan sonra mutlu hafta sonu diliyorum kanka. Umarım sevdiklerin ile eğlenceli vakitler geçirirsin.

İşte bir uykunun daha mutlu bir güne uyanışını yaşadık. Dileyen şükreder, dilemeyen bu güzelliğin kıymetini bilmez isyan eder. Şükredenlere selamlar ve iyi hafta sonları.

İşte geldi cumartesi, sizi bol bol rahatlatıp dinlendirmek için. Sevgi ve coşku dolu bir hafta sonu diliyorum.

İşte hafta sonu, her şeyi pembe gördüğüm iki gün yani…

İşte vakit tam gece yarısıdır. Bir günün daha bitmiştir. Ve daha güçlüsündür dünden. İyi geceler, iyi hafta sonları.

İyi haftalar dostum. Güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

İyi ki haftasonu var.

Kafamda 2 belirsiz soru var; 1-pazartesi hafta sonuna neden bu kadar uzak. 2-hafta sonu neden bu kadar pazartesiye yakın!

Kafamda 2 tane deli soru var; Önce: pazartesi hafta sonuna neden bu kadar uzak. Sonra: hafta sonu neden bu kadar pazartesinin dibinde!

Kalbinizin barışa, huzura cevap bulacağı bir hafta sonuna, selam olsun.

Kalk gidelim bu hafta sonu. Gezmemiz gereken şehirler var.

Kalk gidelim bu hafta sonu. Gezmemiz gereken şehirler var.

Kardeşlik ne sadaka ne de söz ister. Onun için koca bir kalp yeterlidir. Güzel dostum günaydın sana. Hayırlı Pazarlar olsun.

Keşke her gün haftasonu olsa

Kimse öyle yekten ne iyi ne kötü, unutma. İnsana iyiliği de kötülüğü de yaşadıkları aşılar. Hayırlı Sabahlar Olsun, Mutlu Hafta Sonları.

Koca bir ömürlük sevdik biz, arkadaşları, dostları. İşimiz düştü diye değil, kalbimiz özledi diye aradık. Bize bu yakışır dedik. Size de yakışan dostlarınız olsun. İyi hafta sonları.

Komik günler günleri kovaladıkça, ben her defasında adınla uyanacağım bu hayata, seviyorum seni sakın unutma! Günaydın.

Küçük bir eviniz, sofraya koyduğunuz iki kişilik tabaklar, hafta sonu birlikte yürüdüğünüz yollar, akşamları içtiğiniz çaylar yetiyor insana. Mutlu cumartesi pazarlar.

Kаlk gidelim bu hafta sonu. Gezmemiz gereken şehirler vаr.

Lunapark gibi renkli bir hafta sonu geçirmenizi diliyorum. Hayırlı mutlu hafta sonları…

Merhaba cumartesi, sizi bol bol gülümsetecek, sevgi dolu, coşku dolu bir hafta sonu diliyorum.

Mutlu bir hafta sonu başlasın. Güzel anılar yaşansın. Aşkla umutla boyanalım.

Mutlu hafta sonları canım. Her şeyin en güzeli senin olsun inşallah.

Mutlu huzur dolu sevdiklerinizle birlikte güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle.

Ne çok ihtiyacımız var dinlenmeye. Bu hafta sonuna ve tatile, huzura ve mutlu olmaya. Mutlu tatiller dostlar.

Neden hafta içi 5 gün da, hafta sonu iki gün sanki! Haksızlık bu!

Neden hafta içi beş günken, hafta sonu iki gün? Manyak manyak işler…

Okul varken hafta sonu gelse de geç uyansam diyorum hafta sonu da tavuklardan önce uyanıyorum. Bu nasıl adalet?

Oysa gece tam yarısıdır bir günün ve daha güçlüdür gündüzden. İyi geceler, iyi hafta sonları.

Ömür boyu, yüzümüzden tebessümler, içimizden sevgi, vücudumuzdan sağlık, ruhumuzdan huzur, çevremizde dostluk, soframızdan bolluk, ömrümüzden mutluluk ve neşe eksik olmasın! Günaydınlar, hafta sonu tayfası.

Bunu da oku :  Günaydın mesajları

Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda Olsan Sarardım O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek ilacım Günaydın Aşkım

Rüyalarınıza giren bütün dileklerimizin gerçekleştiği bir hafta sonu olsa ne olur sanki… Hadi hep birlikle dileyelim, belki de olur.

Sabahın kor güneşi vursun suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde mutlu huzurlu hafta sonu dilerim sevgilim.

Sağlıklı ve huzurlu hafta sonları geçirmek dileğiyle aşkım. Hayallerimizin güzelliği serpilsin kalbine, mutluluk dolsun gönlüne. Bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun canımm. Mutlu hafta sonları dilerim.

Sağlıklı, mutlu ve bol tebessümlü bir hafta sonu olması dileği ile… İyi hafta sonları güzel insanlar ordusu.

Sağlıklı, mutlu ve müreffeh bir gün olması dileği ile… Mutlu Pazarlar güzel arkadaşım.

Sağlıklı, mutlu ve müreffeh bir hafta sonu olması dileği ile… iyi hafta sonları güzel arkadaşım.

Samimi olarak şükreden insan için her yeni gün; taze bir bahardır, bir diriliştir. Herkese mutlu hafta sonları dilerim.

Saygılar değerli dostlar, bir hafta sonu daha geldi. Keyifler de yerine geldi tabi.

Selam ve dua ile başlayalım güne, hep birlikte kavuşalım rahmetine, mutlu hafta sonları herkese.

Selamün Aleyküm doğan gün güzellikleri de beraberinde getirsin barışı sevgiyi dostluğu dostça yasama sevincini yüreğimizden geçen dileklerimizin gerçekleştiği hayallerimize bir adım daha yaklaştığımız gün olsun hayırlı sabahlar iyi hafta sonları olsun

Sen gülünce gün cumartesi olur. Bir kuş havalanır gökyüzünde. Özdemir Asaf

Senin için iyi bir sabah diliyorum … Rabbim tüm kötülüklerden ve zarardan seni korusun. Günün aydın olsun.

Senin için yüce dağlar geçer, okyanusları yüzer, çölleri aşarım, hafta sonu buluşalım. (Anonim)

Seninle birlikte şeker tadında bir Pazar diliyorum… Aklından geçen güzelliklerin gerçeğe dönüştüğü umut dolu, sağlıklı, neşeli pazarlar…Sevgi ile…

Sensiz açılan gözlerim bugün seninle buluşmanın hasreti içinde bakıyor güne bugünde senin adınla nefes alıyorum sevgilim günaydın.

Sensiz günlerim karanlık sensiz aldığım nefes yarım sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.

Sevdiğinden bekleyip de iyi geceler demediği için sabahlanan geceler varmış. İyi geceler, iyi hafta sonları diyelim yine de.

Sevdikleriniz ile mutlu hafta sonları!

Sevdiklerinizi yanınıza aldığınız şöyle mutlu bir akşam, keyifli bir hafta sonu dilerim değerli dostlar… Günaydın hepinize. Yüreği sevgiyle çarpan tüm insanlara, mutlu bir hafta sonu diliyorum.

Sevdiklerinizle birlikte mutlu bir akşam, keyifli bir hafta sonu dilerim değerli arkadaşlar…

Sevgi dolu, mutlu, huzurlu, bir hafta sonu geçirmenizi dilerim…

Sevgi; bir bakış Bir dokunuştan Bazen daha fazlasıdır Mesela paylaşmak gibi.. Günaydınlar herkese iyi hafta sonları

Sevgiler yeşersin yüreğinizde. Dudağınızdan mutlu şarkılar dökülsün. Gözlerinizden mutluluk gözyaşları gelsin. Mutlu, neşeli, sağlıklı olun hep. Bütün sevdiklerim için aydınlık bir hafta sonu olsun. Tüm güzellikler sizinle olsun.

Sevgili arkadaşım bu güzel söz senin için gelsin. Arkadaşların ile huzurlu bir hafta sonu tatili geçirmen arzusu ile.

Sıcak bir eviniz, masaya koyduğunuz iki kişilik tabaklar, hafta sonu birlikte yürüdüğünüz yollar, akşamları içtiğiniz çaylar ile mutluysanız, şükredin… Mutlu cumartesi pazarlar.

Sıra sıra beni teğet geçen güzelliklerin, bu hafta sonu beni on ikiden vurmasını diliyorum. Günaydın.

Sırf birisi iyi geceler demediği için iyi geçmeyen Geceler varmış. İyi geceler, iyi hafta sonları.

Sizin için her şeyin iyiye güzele bağlandığı mutlu, sağlıklı, kavgasız, güzel bir hafta sonu dilerim

Şaka mı gerçek mi derken hafta bitti, hafta sonu, mutluluk yağmurları üzerinize yağsın. İçiniz mutluluk, aşk ve sevgiyle yıkansın. Her şey, ama her şey gönlünüze göre olsun. Mutlu bir hafta sonları arkadaşlar.

Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim.

Tam ben dünyayı değiştirecek planlar yapıyordum, bir baktım hafta sonu planı yapamayacak hale gelmişim. Sevgi dolu, mutlu, sağlıklı bir hafta sonu geçirmenizi dilerim…

Tebessüm ve dua ile başlayalım yine, hep birlikte kavuşalım Allah’ın rahmetine, mutlu hafta sonları herkese.

Tüm canlara iyi hafta sonları kucak dolusu: Günaydın.

Tüm olumsuz yorgunluklara inat, bu cumartesi hepinize. Bolca teselli ve güç veren, yüreğimizi hafifleten, yüzümüzü güldüren, güneşli, güzel dostça sevgi ve umut dolu huzur ve mutluluk dolu bir hafta sonu diliyorum.

Ulan ben dünyayı değiştirecek planlar yapıyordum ne ara hafta sonu planı yapamayacak hale geldim!

Uyandık ve gördük yapraklar dökülüyor. İçimiz çiçek açtıktan sonra varsın dökülsün, onun da güzelliği bambaşka. İyi hafta sonları.

Uyanıp bugün hafta sonu olduğunu hatırlayıp geri yatmak kadar huzur veren başka bir şey yok.

Üç günlük dünyanın dertli insanları! Hepinize mutlu hafta sonları dileklerimi yolluyorum, çok takmayın öyle her şeyi, iyi hafta sonları.

Üç günlük dünyanın fani yolcuları! Hepinize mutlu hafta sonları dileklerimle.

Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim Günaydın Olsun Sana.

Yatak yorgan yastık ile bütünleşik yaşanacak bir iki gün başladı. Hoş geldin hafta sonu.

Yeni doğan gün güzellikleri de beraberinde getirsin. Barışı, sevgiyi, dostluğu, dostça yasamayı Mutlu hafta sonları dostlar.

Yere düşen yağmur damlaları kalbine inecek güneşi engellemesin güneş bulutların arasından hep sana doğru baksın güneş güzellikler getirsin günaydın

Yıl 2020’ye hızla yaklaşırken, aralık ayında güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileği ile. Mutlu hafta sonları..

Yoğun iş temposundan sonra dinlenecek olduğumuz bu iki günde herkese mutlu ve huzurlu günler diliyorum.

Yorgun ama mutlu bir haftayı daha geride bıraktık. Herkese iyi hafta sonları.

Yorgun bedenim, bugün dinlenmeye öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin canım günaydın. İyi bir hafta sonu dilerim.

Yüce Allah ü Teâlâ’nın rahmeti ile sağlıkla bugüne erdik. Şükür olsun. Rabbim hayırlı ve sağlıklı bir gün nasip etsin size. Mutlu Pazarlar.

Yüzümüzden gülücük, kalbimizden sevgi, bedenimizden sağlık, ruhumuzdan huzur, çevremizde dostluk, soframızdan bolluk, ömrümüzden mutluluk ve neşe eksik olmasın! Günaydın hafta sonu.

5/5 - (8 votes)
(Visited 251 times, 1 visits today)
Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir