Günaydın mesajları

Günaydın mesajları

Günaydın mesajları
Duygularınıza tercüman olacak en güzel günaydın mesajları sizler için dokun.org olarak bir araya getirdik. Sizde aşağıdaki mesajlardan beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz.

Mevcutta olan ilişkinizi geliştirmenin en güzel yollarından biri mesajlaşmaktır. Duygu dolu mesajlar gönderdiğinizde paylaşacağınız mesajlar, ilişkinizi güçlendirerek yakınlık kurmanıza yardımcı olur. Ve kim gözlerini açtığı zaman sevildiğini hissedecek bir mesajla uyanmak istemez ki? Değer verdiğiniz o insana günaydın mesajı göndermek ve bu mesaj sayesinde onun yüzünü güldürmek, yapabileceğiniz en tatlı hareketlerden biridir. Bu davranışınız sadece onu özel hissettirmek ile kalmayacak, aynı zamanda harika bir gün geçirmesini sağlayacaktır. Ayrıca göndereceğiniz mesajı daha da anlamlı hale getirebilmek için ona özel olarak hazırladığınız çiçek sepeti içerisine mesaj kartınızı ekleyerek gönderebilirsiniz. Bu jestiniz sayesinde ne kadar kıymetli ve özel olduğunu hissedecektir. Uyandığı zaman sizin mesajınızı ve hediyenizi gördüğünde, onu gerçekten sevip düşündüğünüzü anlayacaktır. Ayrıca bu hareketiniz, onunla ne kadar yakından ilgilendiğinizi gösterecektir. Mesaj göndermeye karar verip ne tür mesajlar göndereceğinizden emin değilseniz, sizin için hazırlağımız günaydın mesajlarına göz atabilirsiniz. Mesajlar listesinden duygularınızı en iyi ifade edeni seçip, sevdiğiniz insanın gününü güzelleştirebilirsiniz. İşte duygularınızı ifade edecek günaydın mesajları;

Adını güneşe yazsam güneş batmamak için ant içer, gözlerini yıldızlarla paylaşsam yıldızlar kaymamak için yemin eder, ben sana yeminliyim sevgilim günaydın.

Alarm istediği kadar yüksek sesle çalabilir. Senin sesini duymadan günüm başlamıyor. Günaydın sevgilim.

Anne, sen benim bu dünyada sahip olduğum en değerli şeysin. Seni çok seviyorum. Günaydın.

Artık uyanmalısın; çünkü seni çok özledim. Günaydın canım.

Ay doğar ayazlanır, gün doğar beyazlanır, benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır.

Baba, yol gösterici desteğin ve güven veren elin omzumda sonsuza kadar benimle kalacak. Günaydın baba.

Bana günaydın öpücüğü verdiğin zaman günüm, ayrı bir güzel geçiyor. Keşke bir sürü sarılmaların ve öpücüklerin içinde kaybolsaydım. Günaydın hayatım.

Bana sürekli değer verdiğin ve bunu hissettirdiğin için sana çok teşekkür ederim, sen dünyanın en iyi babasın. Günaydın babacığım.

Bazen keşke çalar saat olmasaydı diyorum; çünkü seni rüyamda görürken beni uyandıran o cihazı sevmiyorum.

Bazı günler kendi güneş ışığını yaratman gerekir. Sen varoluşun her şeye değer. Günaydın.

Bazı zamanlar, sanki hata yapıyormuşum gibi göründüğünde, bana söylediğin her nasihat benim için, bir çok şey ifade ediyor. Günaydın babacığım.

Ben ne şanslıyım ki seni buldum hayatta… her zaman sen ol yanımda hayatımda birlikte nice güzel günlere uyanalım günaydın sevgilim

Benim güneşim bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim…Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte.

Benim için nefes almak kadar seni sevmekte zorunluluk. Yeni bir güne benim sevgimle başlamanı istedim. Günaydın.

Benim için yaptığın her fedakarlıkta sana çok şey borçluyum.Sen dünyanın en harika babasısın. Günaydın babacığım.

Beraber uyanalım, sabah kahvemiz içelim ve elin elimdeyken bütün şehri dolaşalım; çünkü sen hep yanımda olursan kalan küçük hayatım boyunca hep mutlu olacağım.

Biliyorsun bu sabah o kadar huzurlu ve güzel ki, ne pahasına olursa olsun geç uyanıp, kaçırmanı istemiyorum. Öyleyse, sevgili arkadaşım ayağa kalk ve işine başla.

Bir çocuk gibi oynayabilir, bir arkadaş gibi tavsiye verebilir ve bir muhafız gibi her zaman koruyabilir. Bu, tam olarak sensin baba. Günaydın.

Bir düşün, bugün bütün hedeflerine ulaşabilmek için yeni bir gün. İyi sabahlar.

Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte.

Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin. Günaydın sevgilim.

Birlikte geçirdiğimiz her gün, hayat günlüğümüzde güzel bir anı haline geliyor. Bugün o günlüğe başka bir anı eklemek için sabırsızlanıyorum. Günaydın.

Böyle harika bir dosta sahip olmak, uyanmayı bu kadar özel yapan şeydir. Günaydın.

Bu doğan güneş bizim için doğuyor, yeni günü bize doğuruyor. Mutlu bir gün geçirmemiz dileğiyle günün aydın olsun sevgilim.

Bu günaydın mesajı, her sabah aklımdaki tek düşüncenin sadece sen olduğunu bilmeni sağlamak içindir. Seni çok seviyorum. Günaydın aşkım.

Bu güzel sabahın enerjisiyle, muhteşem babama kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. Sen harika bir babasın.

Bu güzel sabahın mucizelerinin tadını çıkar ve kalbini neşeyle durdurmasına izin ver. Günaydın arkadaşım.

Bu sabah o kadar huzurlu ve güzel ki hiçbir şekilde kaçırmanı istemiyorum. Öyleyse uyan sevgili dostum. Sana içten bir günaydın.

Bu sabah, bu sabah mavi bulutların avucuna sevgiyi gönlüne ve aşkı usulca kalbine bırakıyorum, güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın bir tanem.

Bu sabah, bu sabah mavi bulutların avucuna sevgiyi gönlüne ve aşkı usulca kalbine bırakıyorum, güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın bir tanem.

Bu soğuk sabah üşüyorum ve şuan tek istediğim en iyi dostumdan bir kucaklama. Bu yüzden lütfen uyan ve bana sarıl. Günaydın.

Bu yeni gün, senin için iyilikle dolu yepyeni bir gün olsun. Bu sabah harika bir sabah baba. Seni seviyorum.

Bugün aklımda sadece seni düşünerek uyandım. Seni çok özlüyorum, çünkü bu muhteşem sabahın tadını sensiz çıkarmak istemiyorum. Uyanma zamanı artık uykucu sevgilim.

Bugün birlikte güzel bir gün geçirmek için harika bir gün. Günaydın.

Bugün seni bir avuç mutluluk bekliyor. Onu kabul et ve geldiği gibi anın tadını çıkar.

Bugün seni görene kadar saatleri, dakikaları, saniyeleri saymaya devam edeceğim. Günaydın canım.

Bugünlerde her sabah biraz daha aydınlık görünüyor ve bence bunun tek sebebi sensin.

Bütün geceyi sadece seni hayal ederek geçirdiğim için güne seninle başlamak istedim. Günaydın canım.

Bütün sabahlarımı böylesine harika yaptığın için teşekkür ederim. Seni herkesten çok seviyorum. Günaydın benim güzel sevgilim.

Çayı da şekersiz içiyorum zaten, hiç yormam seni. Tek ihtiyacım ıslak dudaklarından bir kuru günaydın.

Çocukken, bir babanın korumasına duyulan ihtiyaç kadar, güçlü bir ihtiyaç olduğunu düşünemiyorum. Seni seviyorum babacığım. Günaydın baba.

Doğa ile iç içe ne mükemmel bir kombinasyon ve sabah seni uyandırmak için muhteşem bir zaman. Günaydın.

Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem.

Dünkü başarısızlıkların ile ilgili çok fazla stres yapma. Başarını bugün kazanabilirsin. Günaydın arkadaşım.

Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere layık biri var oda şuan mesajımı okuyor günaydın.

Dünyada yok bir eşin, sensin benim güneşim. Günaydın sevgili eşim.

Dünyanın en güzel arkadaşına kocaman bir günaydın.

Dünyanın en güzel duygusu benim sana ait olduğumu, senin de bana ait olduğunu bilmek. Bu düşünce, her sabah daha iyi bir gün geçirmemiz için yeterli.

Dünyanın en güzel hissi, sevdiğin kişiyle yeni bir güne başlamaktır. Güzel bir sabah geçirelim sevgilim.

Elini tutmam ve her zaman senin için burada olmam gerekiyor, güzel bir gün olsun günaydın baba.

Eminim benden başka, dünyada daha iyi bir anneye sahip olduğu için gururlanan kimse yoktur. Bana her zaman, bir insan olarak nadir ve hissedilmesi zor olan bir özen gösterdin. Seni çok seviyorum ve bir anne olarak hayatımda olduğun için çok mutluyum. Günaydın.

Eminim dünyadaki herkes, senin gibi harika bir anneye sahip olmak isteyecektir. Bu yüzden çok şanslıyım. Seni çok seviyorum güzel annem. Günaydın.

Bunu da oku :  Hafta sonu mesajları

En güzel gün batımı bile, güzel yüzünün görkemiyle boy ölçüşemez. Günaydın sevgilim.

En sevdiğim kahve sadece birlikte içtiğimiz kahvedir. Günaydın hayat arkadaşım.

Eskisi gibi konuşmadığımızın farkındayım ama bu durum sana daha az değer verdiğim anlamına gelmiyor. Ben seni hala her zamanki gibi çok seviyorum. Günaydın kahramanım.

Gece ne kadar karanlık olursa olsun, her zaman şafakta biter. Bu nedenle, asla umudunu kaybetme ve harika bir sabah geçir.

Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim her şeyim.

Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.

Gittiğin her yerde pozitif enerjini yaymaya devam et. Günaydın.

Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

Gözlerimi açtığımda karşımda ilk seni görmek ne büyük mutluluk bana günümü aydınlatan sevgilim günaydın.

Gözlerini aç ve bu harika hayatı birlikte kucaklamamıza izin ver! Günaydın sevgilim.

Gözlerini aç ve etrafında meydana gelen mucizeleri görmeye başla. Günaydın kalbi güzel dostum.

Gülüşün benim için her sabah en güzel hediye. Her gün bu harika hediyeye sahip olduğum için çok mutluyum. Günaydın aşkım.

Gülüşün kadar neşeli, kalbin kadar sıcak ve güzelliklerle dolu harika bir gün olması dileğiyle. Günaydın baba.

Gün ışığının karanlığı yok etmesi gibi sen de üzüntümü yok etmeyi başarıyorsun. Günaydın dostum.

Günaydın anne. Her gün senin gibi harika bir anneye sahip olmasaydım hayatım nasıl olurdu diye düşünerek geçiyorum. Hayatta daha yaşanacak çok şeyimiz olduğunu biliyorum. Sana yakışır bir çocuk olacağıma dair söz veriyorum.

Günaydın anne. Sen yanımdayken, her zorluğun üstesinden gelebileceğime inanıyorum. Umarım bu sabah, senin için mutluluk ve neşe dolu güzel bir güneş ışığı olur.

Günaydın aşkım o kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin huzur sevgi aşk heyecan mutluluk ve sevinç dolu bir gün geçirmen dileğiyle…

Günaydın aşkım, günaydın seninle başlayan her güne.

Günaydın aşkım. Bugün yine birlikteliğimizin ne kadar kıymetli olduğunu derinden hissedeceğimiz bir gün olsun.

Günaydın aşkım. Dışarıda seni çok güzel bir gün bekliyor. Gözlerini aç ve çevrende var olan doğanın mükemmelliğinin tadını çıkar.

Günaydın aşkım. Her günümü özel ve unutulmaz kıldığınız için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum.

Günaydın aşkım. Sana huzur, neşe ve mutluluğun her zerresi ile dolu harika bir gün geçirmeni diliyorum. Seni çok seviyorum.

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım…Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar.

Günaydın bebeğim. Sadece seni ne kadar önemsediğimi bilmeni istedim. Her zaman aklımda ve kalbimdesin. Çok güzel bir gün geçirmen dileğiyle.

Günaydın canım. Bugün sana dünden kalan umut ve sevinci getirsin.

Günaydın canım. Seni düşünmeye başlayarak güne uyanıyorum. Sen benim ilham kaynağımsın.

Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.

Günaydın dostum. Bugün, kalbinin taşıyabileceği tüm sevgiyle sana umut getirsin. Aldığın her karar, dünyaya ve sana neşe getirsin. Harika bir gün diliyorum.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Günaydın gönlümün güzeli, seni çok seviyorum. Harika bir gün olsun.

Günaydın güzel sevgilim. Umarım aşkımız ile ilgili düşüncelerle dolu bir gün geçirirsin.

Günaydın hayatımın anlamı gözümün nuru bir tanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek günaydın.

Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.

Günaydın hayatımın en özel yerine sahip olan kişi. Seni her gün daha fazla seviyorum.

Günaydın kadınım, günaydın hayat ve gene günaydın içimde sen olup koparamadığım kadınım.

Günaydın sevgilim. Aşk, ruhumu senin ruhuna, mutluluğumu da seninkine bağlayan bir büyü gibidir. Yüzündeki tatlı gülümsemenin asla kaybolmamasını istiyorum; çünkü senin sevincin benim mutluluğum oldu. Birlikteliğimiz sonsuz olsun.

Günaydın sevgilim. Güneş bugün en az senin kadar parlak.

Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim, günaydın kır çiçeğim, günaydın gönlümü fetheden sevgilim… Günaydın…

Günaydın yüreğime doğan aşk meleğim, günün aydın olsun. İyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum sevdiceğim.

Günaydın yüreğime doğan, içimi ısıtan güneşim. Seni tarifsiz seviyorum.

Günaydın, acele et ve birlikte zaman geçirebilmek için hazırlanmaya başla.

Günaydın, bütün mutluluklardan büyük sevinçler yaşayacağın keyifli bir gün olsun.

Günaydın, güne gülümseyerek başla; çünkü ben seni düşünerek öyle yaptım.

Günaydın, günüme değer katan, günümü aydınlatan en büyük güneşim.

Günaydın, günün aydın olsun can tanem. Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan.

Günaydın, harika ilişkimize bir başka gün daha eklendiği için çok mutluyum.

Günaydın, keşke şuan yanında uyansaydım.

Günaydın, seni çok seviyorum. Hepsi bu kadar.

Günaydın, şu an sana sarılmak harika olurdu.

Günaydın, şu an tek yapmak istediğim şey sadece seni düşünmek.

Günaydın, yüzünü ve gülüşünü özledim.

Günaydın. Bugün, kendin için harika bir gün yapabilirsin.

Günaydın. Her sabah kalkıp kendine istediğin her şeyi başarabileceğini söylemelisin.

Günaydın. Her zaman birlikte uyanmayı planlayalım mı?

Günaydın. Tatlı sevgilin seni çok özlüyor ve seni görmek için sabırsızlanıyor.

Günaydın. Umarım günün neşe ve mutlulukla dolup, taşsın.

Günaydın. Umarım sabahın, gülüşün kadar güzel olur.

Günaydın. Yeni bir umut ve yeni bir gün seni bekliyor.

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; Süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın…

Gündüzleri baldan daha tatlısın. Geceleri süt kadar hafifsin. Benim arkadaşım olduğun için çok şanslıyım. Günaydın canım.

Güne bir gülümsemeyle başla ve herkese nasıl güzel gülümsediğini göster. Günaydın.

Güne harika bir enerji ve sağlam bir tavırla başla. Bugün harika bir gün geçirmeliyiz. Günaydın.

Güneş bugün çok güzel görünüyor ve gökyüzü bir o kadar rahatlatıcı. Bunu kaçırmanı istemiyorum. Öyleyse kalk, en iyi arkadaşım. Birlikte geçireceğimiz güzel bir sabah olsun.

Güneş doğdu dünyamıza, gözlerini aç hadi sevgilim aşkımıza. Seni çok seviyorum. Günaydın sevdiceğim.

Güneş herkes için doğar. Ay ise gece uyumayanlar için. Ben güneş olup sadece ve sadece o güzel gözlerin için doğacağım. Günaydın yüreğimdeki boşluğu dolduran güzel sevgilim.

Güneş herkes için doğar. Ay ise gece uyumayanlar için. Ben güneş olup sadece ve sadece o güzel gözlerin için doğacağım. Günaydın yüreğimdeki boşluğu dolduran güzel sevgilim.

Güneşe inat seninle sabahlayacağım, güneş kıskansın seninle ısınacağım, yastıklar ağlasın göğsünde yatacağım. Yemin ederim bir tek sana bağlı kalacağım! Günaydın aşkım.

Güneşe inat seninle sabahlayacağım, güneş kıskansın seninle ısınacağım, yastıklar ağlasın göğsünde yatacağım. Yemin ederim bir tek sana bağlı kalacağım! Günaydın aşkım.

Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.

Güneşin neden her sabah doğduğunu biliyor musun? Göz kamaştırıcı güzelliğini görmek istiyor. Günaydın aşkım.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

Günlük ilham kaynağıma kucak dolusu günaydın. Seni seviyorum anne.

Bunu da oku :  Hafta sonu mesajları

Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.

Güzel annem, seni her zaman sevdiğimi bilmen için bu mesajı gönderiyorum. Bu dünyada senin gibi sevgi dolu bir anneye sahip olmak şimdiye kadar yaşadığım en güzel şey. Günaydın annem.

Güzel bir sabah muhteşem enerjisiyle seni eğlenmeye çağırıyor. Ne pahasına olursa olsun bu sabahı kaçıramazsın. Günaydın arkadaşım.

Güzel bir sabah, doğanın güzelliğinin tadını çıkarmamız için bizi çağırıyor. Bu sabahı hiçbir şekilde kaçıramamalıyız. Hadi uyan ve bana günaydın de!

Güzel günler seninle girdi hayatıma canım sevgilim seni bulduğum gün en güzel gündü benim için günaydın.

Güzel kadınıma kocaman günaydın. Gözlerine baktığım zaman hayatımın anlamını görüyorum ve rüyalarımı hayal ediyorum. Sonsuz desteğin ve sevgin beni en iyi ben yapmaya yetiyor. Romantik sevgimizin hikayeleri asla bitmesin. Seni seviyorum.

Güzel karım, yanımda olduğun her günüm ayrı güzel. Günaydın canım.

Güzelce uyan, bu güzel bir tatlı günaydın mesajı sadece senin için ve ben sadece seni seviyorum.

Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Günaydınlar aşkım.

Harika bir gün geçirmen dileğiyle. Günaydın.

Hayatıma girdiğin o ilk güne binlerce kez şükürler olsun aşkım. Günaydın tatlı sevgilim seni çok seviyorum.

Hayatımda her sabahı düşlemeyi seviyorum; çünkü sabahlar bana her zaman seninle bir gün daha geçirmem için bir şans daha veriyorlar. Günaydın arkadaşım.

Hayatımda olan bazı insanlar sayesinde, hayat bana çok güzel görünüyor. Sende onlardan birisin dostum. Günaydın.

Hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Seni her zaman seveceğim. Günaydın meleğim. Umarım mutlu bir gün geçirirsin.

Hayatımdaki her sabahı seviyorum; çünkü sabahlar bana her zaman seninle bir gün daha geçirmem için bir şans daha veriyor. Günaydın güzel dostum.

Hayatımdaki tek trend sadece sensin. Bu durum,sonsuza kadar böyle kalacak. Günaydın tatlım.

Hayatımın anlamı, sana kocaman günaydın! Her gün, kusursuz ruh eşimi bulduğum için ne kadar şanslı olduğumu düşünüp, şükrediyorum.

Hayatımızda geçirdiğimiz bir başka güzel gün ve seni düşünmekten yine vazgeçemediğim bir sabah. Günaydın arkadaşım.

Hayatın tüm karmaşasına inat gülen gözlerle bak hayata en güzel günler senin olsun sevgilim günaydın.

Hep aklımda ve sonsuza kadar kalbimde olacaksın. Günaydın baba. Seni çok seviyorum.

Her gün uyanıyorum ve kendimi dünyanın en şanslı adamı gibi hissediyorum; çünkü sen hayatımdasın. Günaydın gülüşü güzel kadın.

Her gün yeni bir başlangıçtır, dünün karmaşık düşüncelerini geride bırak ve hayatta ilerlemeye devam et. Günaydın.

Her gündoğumu bir hediyedir. Kabul et, yaşa ve anın tadını çıkar. Mutlu sabahlar.

Her sabah benimle olduğunu bilerek güne uyanıyorum ve bu beni çok mutlu ediyor. İkimiz için mutlu ve huzurlu bir gün olsun.

Her sabah doğan güneş, hemen yanı başımda doğuyor. Günaydın benim güneş ışığım.

Her sabah günün şans, mutluluk ve aşk dolu bir başlangıç getirsin. Günaydın sevgilim.

Her sabah güzel başlangıçlar ve yeni fırsatlar getirir. Uyurken hiçbirini kaçırmaman gerektiğini hatırlatmak istedim. Umarım mükemmel bir gün geçirirsin. Günaydın.

Her sabah seni sevdiğimi bilmek, seni düşünmek ve gün boyu hayalini kurmak benim için büyük bir şans. Günaydın aşkım, güzelliklerle dolu bir gün olsun.

Her sabah senin yanında uyanmak, en büyük hayalim. Seninle olan her anını yaşamayı bekliyorum meleğim. Mutlu bir gün geçir aşkım.

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

Her sabah uyanmak ve senin var olduğunu bilmek çok güzel bir duygu ve gerçekleşen bir rüya. Günaydın hayatımın ışığı.

Her sabah yüzümde tuhaf bir gülümsemeyle yataktan çıkmama sebep olsan sadece senin aşkın.

Her sabah, güzel yüzünü görmem için bana bir gün daha verdiği için Allah’a şükrediyorum. Günaydın sevgilim.

Her şey seninle başlar. Seninle bir her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.

Her şey seninle başlar. Seninle bir her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Her zaman güne, sana bir mesaj göndererek başlamayı seviyorum, sevgili arkadaşım. Bu güzel sabah huzurlu ve sevgiyle olsun ve günün başlangıcında tüm endişelerin hemen kaybolsun. Sağlıklı ve mutlu sabahlar.

Her zaman ilham kaynağım olduğun için teşekkür ederim babacığım. Günaydın.

Her zaman, hayatta sahip olmak isteyebileceğim en iyi anne oldun. Senin himayende büyümek, beni bugün olduğum kişiye dönüştüren şeylerden en önemlisi. Günaydın güzel annem. Seni çok seviyorum.

İçimdeki umut ışığını yakıyorsun, zor olduğunu düşündüğüm şeyleri senin sayende başarabileceğime inanıyorum. Günaydın benim güzel sevgilim.

İnsan her uyandığında ömründen bir gün gidiyor ama seninle benim ömrüm uzuyor. Günaydın aşkım.

İnsanın senin gibi sevgilisi olupta günü hiç karanlık geçer mi sen hayatımın güneşi günün aydın neşen baki olsun

İşte, kendi çocuğundan senin gibi sevgi dolu, şefkatli, güzel ve mükemmel bir anneye günaydın mesajı. Seni her zaman çok seveceğim anne.

İyi geceler öpücüğünü de geçtim. Bana yüzlerce günaydın borcun var, unutma.

Kalbim, sıkıntılı ve mutlu olduğun zamanlarında hep yanında olacağım. Günaydın sevgilim.

Kimse geleceği göremez, sadece yoluna çıkan parlak geleceğinin bir ön tadı olarak hayatın tadını çıkarmalısın. Günaydın güzel arkadaşım.

Kötü sabahları her zaman gayretin ile daha iyi hale getirebilirsin. Bugün senin günün olsun. Günaydın güzel dostum.

Kuşlar tatlı şarkılar söylüyor ve ağaçların arasından hafif bir esinti esiyor; Seni uyandırmak için çokgüzel bir sabah. Günaydın dostların en güzeli.

Merak etme, bu günaydın mesajı sen uyanana kadar bekleyebilir dostum.

Merhaba güzelim, bu sabah uyandığımda aklımdaki en güzel şey sendin, benim için tüm hayatımın tek anlamı olan kişiye, kocaman günaydın demek istedim.

Mesaj atarak değil de, öperek uyandıracağım o günün hasretiyle. Günaydın.

Mutlu olmak istiyorsan, mutluluğunu başkalarıyla paylaşıp başkalarını mutlu etmeye çalışmalısın. Günaydın.

Mutluluğumu ve karakterimi sana borçluyum. Sen en iyi annesin. Günaydın melek annem.

Nasıl güzel bir sabahın mis gibi yaprak kokusu olmadan eksik olduğu gibi, sabah enerjim de sana mesaj atmazsam eksik olur. Günaydın.

Normalde sabahları sevmem ama seni rüyamda gördüğüm için yüzümde kocaman bir gülümsemeyle uyandım. Günaydın canım.

Önünde güzel ve mutlu bir gün olsun. Günaydın.

Rüyalarımın aşkına günaydın. Sadece senin var olduğunu bilmek bile sabahımı aydınlatmaya yetiyor.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Sabah birlikte içtiğimiz kahve ve gülümsemen günümü aydınlatıyor. İhtiyacım olan tek güneş ışığı sensin. Günaydın hayatım.

Sabah gözlerini açtığın zamandan, gece kapattığın zamana kadar aradaki her saniyen neşe ve kahkahalarla geçsin. Sen harika bir insansın, dünyayı daha mutlu bir hale getiriyorsun. Bu yüzden, umarım hayatın boyunca hep mutlu olursun. Günaydın.

Sabahları özellikle hassas ve kırılgansın, tek istediğim seni kollarıma sarmak ve asla bırakmamak.

Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın.

Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın.

Sana güzel bir günaydın gönderiyorum. Sen de bunun bir parçası olduğun için güzel bir gün.

Sana her şeyi hak ettiğin rahatlatıcı bir sabah ve huzurlu bir gün diliyorum. Günaydın dostum.

Sana kalbimden gelen günaydın mesajı gönderiyorum en iyi arkadaşım. Bugün, yarın ve her zaman düşüncelerimde olduğunu bilmeni istiyorum.

Bunu da oku :  Hafta sonu mesajları

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki sabahları benimle uyanman dileğiyle. Sen’li Ben’li sabahlara sevgilim, günaydın seni seviyorum.

Sen benim en iyi dostumsun, sevgilimsin, işler karıştığında başvurduğum ilk kişisin. Günaydın benim güzel prensesim.

Sen benim gece yarısı kahvem, enerji yükselticim ve en büyük şansımsın. Günaydın bebeğim.

Sen benim hayatımın nefesisin; her zaman bana iyi geliyorsun. Günaydın sevgilim!

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Sen girdin hayatıma renk kattın günlerimi aydınlattın en güzel günaydınlar sana gelsin sevgilim.

Sen olmadığın zaman eksik başlıyorum hayatıma uyandığımda sen olmalısın yanımda günaydın

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.

Sen yoktun karanlıktım ben, seninle birlikte güneş doğdu evime, odama iyi ki geldin hayatıma günaydın.

Sen, dünyanın en iyi annesisin ve bunu tartışmaya gerek yok. Seni çok seviyorum. Günaydın güzel annem.

Seni her gün daha fazla seveceğim. Günaydın.

Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

Seni seviyorum canım sevgilim. Mutlu bir sabah geçirmeni diliyorum.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Seni sonsuza kadar seveceğimi söylemek için şu andan daha iyi bir zaman olamazdı. Hayatımın mutluluk kaynağına kocaman günaydın.

Seni tanıdıktan sonra gerçek aşkın ne demek olduğunu anladım. Hepsi sadece senin sayende. Günaydın aşkım

Seni tanıyana kadar, gerçek aşkın ne olduğunu bilmiyordum. Beni gerçek aşka inandırdın sevgilim. Günaydın.

Seni yaz sıcağının gün batımından ve kış mevsiminin karından daha çok seviyorum. Sadece seni seviyorum. Benim için her şey demeksin. Birlikte güzel bir sabah geçirelim.

Senin gibi bir anneye sahip olmak, kelimelerin anlatamayacağı kadar büyük bir nimettir. Bazen kendime, dünyanın herhangi birine verebileceği en iyi anneye sahip olduğumu söyleyip duruyorum. Seni seviyorum anne. Günaydın.

Senin gibi güzel bir arkadaş olmadan geçirilen bir sabah tamamen boşa geçiyor gibi. Uyan sevgili dostum. Kesinlikle bugün birlikte harika bir gün geçireceğiz. Günaydın.

Senin gibi harika bir kadına annem diyebileceğim için Allah’a şükretmeden bir gün bile geçirmek istemiyorum. Beni sayısız fedakarlıkla büyüttün. Dünyanın en iyi annesine kocaman günaydın.

Senin gözünde her şey olmak istiyorum ve senin kalbin olmak istiyorum. Romantik bir sabah olsun meleğim.

Senin hayalini kurmak beni gülümsetiyor. Günaydın sevgilim.

Senin ışığın beni korumak için çevreler, sevgin beni her zaman sarmaya devam eder ve biliyorum ki ne olursa olsun sen hep beni koruyup kollarsın. Seni çok seviyorum baba. Günaydın.

Senin sevgin benim gücümdür. Bu hayatta zorluklarla başa çıkabilmek için ihtiyacım olan tek şey senin sevgin. Sana kocaman tatlı bir günaydın.

Seninle birlikte daha nice mutlu günlere uyanmak için Allah’a dua ediyorum. Günaydın karıcım.

Seninle evlendikten sonra kadere ve mucizelere inanmaya başladım; çünkü bunlar olmadan, dünyanın en güzel kadınının nasıl benim olduğunu açıklayamam. Günaydın. Seni seviyorum.

Seninle evlenmek, hayatımda başıma gelen en güzel şey ve sen bana her sabah gülüşünle uyandığımda, bana bunu hatırlatıyorsun.

Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Sensiz günlerim karanlık sensiz aldığım nefes yarım sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.

Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.

Sevgili baba günaydın. Aklında bulunsun: Sen harika bir insansın.

Sevgilim bugün her zamankinden daha fazla gülümse hayata her günün bir öncekinden daha güzel olsun günaydın.

Sevgilim yanımda yoksun ama seninle uyanıyorum güne, odamda kokun… günaydın ruhum Sevgilim.

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

Sevilen bir kalp, mucizeler için bir mıknatıstır. Günaydın gönlü güzel insan.

Sırf seni düşünmek için her gün sabah erkenden uyanıyorum. Şu an seni düşünüyorum dostum. Günaydın.

Süper babam, seni çok seviyorum. Günaydın.

Şimdiye kadar, dünyanın en iyi annesinin sen olduğunu biliyordum. Sonsuz sevgin ve fedakarlığın altında büyümek beni bugün olduğum kişi yaptı. Sana çok minnettarım anne. Günaydın.

Şimdiye kadarki en güzel kadına günaydın. Seninle konuşmadan güne başlamayı hayal bile edemiyorum. Seni seviyorum.

Tek dileğim, hayatımın geri kalanında sadece senin yanında uyanmak olacaktır. Gülüşün ve sarılmaların tek ilham kaynağım. Günaydın sevgilim.

Umarım bugün tüm güzel rüyaların gerçek olur. Mutlu sabahlar hayatım.

Umarım çok güzel uyumuşsundur. Lütfen artık uyan; çünkü sabahlarım sensiz çok eksik. Günaydın hayatımın anlamı.

Unutma, seninle buluşursak günüm her zaman güzel geçer. Günaydın.

Uyan ve bana bir mesaj gönder; çünkü mesajın benim için sabah kahvemde şeker gibi. En sevdiğim arkadaşıma günaydın.

Uykumda bile özlediğim, asla doyamadığım ve doyamayacağım en değerli varlığım. Günaydın, yeni günümüze hoş geldin.

Uzaklarda olup ta göremediğim ay yüzlü gülüm, bahçemin en güzel, en nadide çiçeği günaydın.

Varlığınla ruhumu ısıtan kuşatan, varlığım varlığınla anlam kazanan, ruhum günaydın.

Yapılana kadar her şey her zaman imkansız görünür. Bu sabah hayalini kurduğun şeyi yapmaya başlayabilirsin. Günaydın.

Yeni bir güne seninle başlamak için her günümü senin hayalinle geçiriyorum ki, her sabah sana günaydın bir tanem diyebileyim.

Yeni bir günle tanış, tatlım! Bu yeni günü, koşulsuz aşk, yanan tutkum, saatlerce kahkaha ve sonsuz mutluluklarla dolduracağım.

Yeni uyandım ve şimdiden aklımdasın. Seni özlüyorum. Günaydın.

Yeni ve çok güzel bir gün! Bu günün sana sunacağı mutluluk, enerji, huzur ve sevgiyi almaya hazır mısın? Günaydın.

Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah, bir günaydın duymaktı aslında istediğim. Şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili: günaydın dünyanın en güzel gerçeği.

Yıllar önce seninle evlenerek verdiğim en iyi karar için her sabah Allah’a şükrediyorum. Günaydın sevgilim.

Yolculuğumuz bizi nereye götürürse götürsün, her sabah ve akşam benimle olduğun için çok mutluyum. Günaydın hayatımın anlamı.

Yüksel ve keşfet dostum! Güzel dünyayı görmenin zamanı geldi. Umarım sabahın sevgi, huzur, aşk ve dostlukla doludur. Günaydın arkadaşım.

Yüzümde esen sabah esintisi seni düşündürüyor. Tenime değen güneş seni hatırlatıyor. Baharı müjdeleyen kuşlar bile bana seni anlatıyor. Günaydın sevgilim.

Yüzünün kalbinle birlikte güldüğü, çok özel bir gün olsun. Olmaz dediğin ne varsa hepsi bir anda olsun. Bitmez dediğiniz bütün dertlerin bitsin. Hayırlı sabahlar.

Zamanla senin gibi harika bir annenin sevgisini aşabilecek hiçbir şey olmadığını bana gösterdin. Allah’ım bana, sana her zaman mümkün olan en güzel şekilde davranma yeteneği vermesini diliyorum;çünkü tam olarak bunu hak ediyorsun. Günaydın annem.

5/5 - (3 votes)
(Visited 115 times, 1 visits today)
Author: admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir